Slovanka B – BC Benešov 93:50
Benešovské osmičlenné družstvo nestačilo na dobře hrající béčko Slovanky. I když Benešačky hrály bojovně, mnoho chyb a ztracených míčů nahrávalo soupeři, který nekompromisně bodoval. Hostujícím děvčatům pak od propastného rozdílu 43 bodů nepomohla ani celkem vydařená závěrečná čtvrtina. Velmi dobře zahrála Komárková, která byla jako jediná schopna procházet domácí obranou.

Body Benešova: Komárková 13, Maršíková 10, Gomolová 8, M. Strnadová 7, Vosátková 5, Richterová 3, Remešová 3, Ptáčková 1. Čtvrtiny: 32:18, 21:9, 23:8, 17:15.

BK Prosek – BC Benešov 71:47
Benešačky oslabené o dvě klíčové hráčky na rozehrávce (Komárková, Maršíčková) zvládly nástup a v 8. minutě byl stav 7:9. Poté nastal zlom a sedmiminutová šňůra bez bodů (22:9). Opět se u hostů projevilo velké množství ztrát především v útoku, které Prosek z brejků trestal. Po přestávce se Benešačky zkoncentrovaly a i přes chyby držely se soupeřkami krok, které ale náskok v pohodě udržely.

Body Benešova: Richterová 10, Remešová 9, Ptáčková 7, Gomolová 6, a Maršíková 6, Kylarová 6, Míková 3. Čtvrtiny: 14:9, 22:9, 17:13, 18:16.