VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresnímu přeboru stolního tenisu vládne po třech kolech Týnec n. S.

Benešovsko - První říjnový týden zahájili stolní tenisté Benešovska novou mistrovskou sezonu. Oproti minulé narostl počet týmů o čtyři na 57. Družstva byla rozdělena do pěti výkonnostních tříd okresního přeboru.

23.10.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Černý Vít

Po odehraných třech kolech se v čele nejvyšší soutěže OP1 usadil Týnec n. S., který je vzhledem k předsezonnímu výraznému posílení, patří k horkým kandidátům na zisk titulu okresního přeborníka. Bez porážky jsou také stolní tenisté Votic a Sázavy, kteří ale mají odehrán menší počet zápasů. Nečekal se nulový bodový zisk obhájce titulu - céčka Benešova.

V druhé třídě jsou bez ztráty bodů jen béčko Sázavy a Teplýšovice. Na chvostu tabulky se překvapivě usadila Mrač, která se přes záchranu v OP1 nechala dobrovolně přeřadit o třídu níže, kam se přesunuly z OP2 Netvořice.

V třech dalších třídách mají plný bodový zisk jen béčka Olbramovic a Ostředku v OP3 a v OP5 béčko Nesvačil a áčko Vlašimi. V OP4 již každý z týmů nějaký ten bod ztratil.

VÝSLEDKY OP1

1. kolo: Stolní tenis Benešov C - Sokol Neveklov A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Milan 0:1, Hausenblas Jakub 0:3, Šostý Michal 2:1, Kohout Ondřej 0:3, Šachl David 0:2, WO 5:0, body hostů: Kačmar David 3:1, Holý Pavel 3:1, Peter Luboš 4:0, WO 0:5), KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Pyšely A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balata Vladimír 3:1, Staněk Jiří 3:1, Kašpárek František 2:2, Jakubcová Hana 1:0, Jakubcová Blanka 2:1, body hostů: Dráb Milan 0:4, Černý Matěj 1:3, Chrt Martin 4:0, Kovařík Jiří 0:4), TJ Kavalier Sázava A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A 14:4(čtyřhry 0:1, body domácích: Žoha Michal 3:0, Houdek Jakub 2:1, Trmal Jan 3:0, Linhart Pavel ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Hazmuka Pavel 1:3, Štěpánek Milan 1:3, Škopková Věra 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Votice A - SDH Petroupim A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Januš Ivan 4:0, Dvořáková Lenka 4:0, Brejla Libor 2:1, Písařík Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Škvor David 2:2, Hruška Jan 0:4, Šturc Jaroslav 1:3, Svoboda Petr 0:3, WO 1:0), Sokol Divišov A - Sokol Ostředek A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křížová Alena 3:1, Bělina Nikola 3:1, Nožka Věslav 2:1, Růžička Vladimír 2:2, WO 1:0, body hostů: Císař Daniel 0:4, Vosátka Patrik 4:0, Suchánek Josef 0:4, Vosátka Martin 1:2, WO 0:1).

2. kolo: Sokol Neveklov A - Sokol Ostředek A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jan 2:2, Kačmar David 4:0, Peter Luboš 2:0, Holý Pavel 4:0, WO 0:2, body hostů: Škvor Marek ml. 0:3, Vosátka Patrik 1:3, Vosátka Martin 1:3, Lemberk Josef 0:3, WO 2:0), Sokol Netvořice A - Sokol Divišov A 9:9(čtyřhry 2:0, body domácích: Vodehnal Petr 1:3, Ošmera Jan 1:3, Ošmera Zdeněk 1:3, Peřina Tadeáš 4:0, body hostů: Bělina Nikola 3:1, Nožka Věslav 3:1, Křížová Alena 3:1, Malý Marek 0:4), SDH Petroupim A - SDH Olbramovice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohunek Petr 4:0, Škvor David 4:0, Šturc Jaroslav 2:2, Svoboda Petr 4:0, body hostů: Trázník Miroslav 1:3, Vilímek Miloš 0:4, Chudlářský Jaroslav 0:4, Matějovský Pavel 1:3), Stolní tenis Benešov C - KST Týnec nad Sázavou A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mohr Tomáš 1:3, Zvolský Miroslav 2:2, Krejčí Milan 3:1, Šostý Michal 1:3, body hostů: Balata Vladimír 2:2, Jakubcová Blanka 4:0, Kašpárek František 1:3, Staněk Jiří 2:2).

3. kolo: KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Neveklov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balata Vladimír 3:1, Jakubcová Blanka 3:1, Kašpárek František 3:1, Staněk Jiří 4:0, body hostů: Kačmar David 1:3, Horálek Jan 0:4, Valterová Markéta 0:4, Holý Pavel 2:2), TJ Kavalier Sázava A - Stolní tenis Benešov C -:-, TJ Sokol Votice A - Sokol Pyšely A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:2, Januš Ivan 4:0, Písařík Tomáš 1:3, Januš Filip 2:2, body hostů: Jiraň Jiří 1:3, Vejmelka Jaroslav 2:2, Chrt Martin 3:1, Dráb Milan 1:3), SDH Olbramovice A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chudlářský Jaroslav 0:4, Trázník Miroslav 0:4, Matějovský Pavel 0:4, Vilímek Miloš 0:4, body hostů: Štěpánek Milan 4:0, Hazmuka Pavel 4:0, Jíša Petr 4:0, Škopková Věra 4:0), Sokol Divišov A - SDH Petroupim A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělina Nikola 2:2, Bošinová Veronika 1:3, Nožka Věslav 0:4, Vlk Jaromír 0:4, body hostů: Svoboda Petr 2:2, Škvor David 4:0, Pohunek Petr 4:0, Šturc Jaroslav 3:1), Sokol Ostředek A - Sokol Netvořice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menz František 4:0, Žydyk Juraj 1:3, Měchura Stanislav 2:1, Vosátka Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Ošmera Zdeněk 1:3, Vodehnal Petr 2:2, Čipera Miroslav 0:4, Ošmera Jan 1:2, WO 0:1).

1. KST Týnec nad Sázavou A
3 3 0 0 0 39:15 9
2. TJ Sokol Votice A
2 2 0 0 0 25:11 6
3. SDH Petroupim A
3 2 0 1 0 34:20 6
4. Sokol Neveklov A
3 2 0 1 0 27:27 6
5. Sokol Divišov A
3 1 1 1 0 24:30 4
6. TJ Kavalier Sázava A
1 1 0 0 0 14:4 3
7. Sokol Louňovice pod Blaníkem A
2 1 0 1 0 22:14 3
8. Sokol Ostředek A
3 1 0 2 0 24:30 3
9. Sokol Netvořice A
2 0 1 1 0 14:22 1
10. Stolní tenis Benešov C
2 0 0 2 0 14:22 0
11. Sokol Pyšely A
2 0 0 2 0 12:24 0
12. SDH Olbramovice A
2 0 0 2 0 3:33 0

VÝSLEDKY OP2

1. kolo: Stolní tenis Benešov D - TJ Sokol Teplýšovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Martin 1:3, Košař Pavel 1:1, Plíšek Pavel 2:2, Plíšek Jan 0:4, Sadílek Stanislav 0:2, body hostů: Šramota Pavel 2:0, Pessr Jiří 2:2, Zeman Pavel 4:0, Sládek Jaroslav 3:1, Breburda Milan 1:1), KST Týnec nad Sázavou B - TJ Slavoj Čerčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Tomáš 2:2, Šípek Jiří 2:2, Pospíšil Jiří 3:1, body hostů: Tomašovič Ivan 2:2, Kučera Jan 3:1, Matoušek Jakub 3:1, Bartůšková Jarmila 0:4), TJ Kavalier Sázava B - TJ Sokol Votice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhart Pavel st. 3:1, Martin Gábor 0:2, Šturc Jaroslav 2:1, Šteflíček Jiří 3:0, Srb Miroslav 1:1, WO 1:1, body hostů: Zavadil Rostislav 2:1, Švestka Petr 2:2, Lovíšek Lubomír 0:4, Jíša Tomáš 1:2, WO 1:1), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - SDH Petroupim B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kakos Miroslav 4:0, Tichá Vendula 4:0, Kahoun Josef 0:3, WO 0:6, body hostů: Šturc Zdeněk 1:2, Škvor Josef 1:2, Černý Aleš 1:2, Lejček Roman 0:2, WO 6:0), TJ Slavoj Čerčany A - SK Mrač -:-, Sokol Pyšely B - Krusičany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Jiří 3:1, Gončar Ivan 2:2, Ptáček Pavel 0:2, Hrach Miroslav 1:3, Vejmelka Jaroslav 1:1, body hostů: Jahoda Luděk 3:1, Jahoda Martin 4:0, Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 0:4).

2. kolo: TJ Sokol Teplýšovice A - Krusičany A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šramota Pavel 3:1, Pessr Jiří 0:4, Zeman Pavel 3:1, Sládek Jaroslav 3:1, body hostů: Vozár Ján 1:3, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 3:1), SK Mrač - Sokol Pyšely B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rabiňák Jaroslav 2:2, Škvor Vladimír 2:2, Dlouhá Marie 2:2, Platil Jaroslav 0:2, Khol Pavel 1:1, body hostů: Vejmelka Jaroslav 2:1, Kovařík Jiří 2:2, Gončar Ivan 2:2, Hrach Miroslav 3:1, Ptáček Pavel 0:1), SDH Petroupim B - TJ Slavoj Čerčany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Petr 2:1, Škvor Josef 0:4, Šturc Zdeněk 0:4, Lejček Roman 0:3, WO 2:0, body hostů: Žádník Jiří 3:0, Mádr Václav 3:0, Dykast Ladislav 3:1, Vocel Viktor 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Votice B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Petr 3:1, Lovíšek Lubomír 2:2, Pařík Aleš 0:4, Zoul Petr 1:3, body hostů: Tichá Lenka 4:0, Kakos Miroslav 3:1, Bejbl Jan 2:2, Bébr Milan 1:3), TJ Slavoj Čerčany B - TJ Kavalier Sázava B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomašovič Ivan 1:2, Šrámek Pavel 1:3, Kučera Jan 2:2, Matoušek Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Šteflíček Jiří 4:0, Linhart Pavel st. 3:0, Šturc Jaroslav 1:3, Srb Miroslav 2:2, WO 0:1), Stolní tenis Benešov D - KST Týnec nad Sázavou B 10:8(čtyřhry 1:1, body domácích: Šachl David 0:1, Kohout Ondřej 3:1, Hausenblas Jakub 4:0, Košař Pavel 2:2, Dvořák Martin 0:3, body hostů: Pospíšil Jiří 3:1, Pospíšil Tomáš 1:3, Šípek Jiří 2:2, Halák Karel 1:3).

3. kolo: KST Týnec nad Sázavou B - TJ Sokol Teplýšovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Tomáš 4:0, Šípek Jiří 2:2, Pospíšil Jiří 4:0, body hostů: Pessr Jiří 0:4, Breburda Milan 2:2, Zeman Pavel 1:3, Sládek Jaroslav 2:2), TJ Kavalier Sázava B - Stolní tenis Benešov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteflíček Jiří 4:0, Srb Miroslav 4:0, Šturc Jaroslav 3:1, Novák Jaroslav 0:2, Enderst Jindřich 0:2, body hostů: Šachl David 2:2, Dvořák Martin 1:3, Plíšek Pavel 1:3, Plíšek Jan 1:3), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - TJ Slavoj Čerčany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichá Vendula 4:0, Kakos Miroslav 0:4, Bébr Milan 0:4, Remiš Tomáš 0:4, body hostů: Kučera Jan 3:1, Tomašovič Ivan 3:1, Matoušek Jakub 3:1, Bartůšková Jarmila 3:1), TJ Slavoj Čerčany A - TJ Sokol Votice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žádník Jiří 2:2, Mádr Václav 1:3, Vocel Viktor 1:3, Dykast Ladislav 2:2, body hostů: Zavadil Rostislav 3:1, Švestka Petr 4:0, Jíša Tomáš 2:2, Lovíšek Lubomír 1:3), Sokol Pyšely B - SDH Petroupim B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Pavel 1:0, Kovařík Jiří 2:2, Hrach Miroslav 3:1, Vejmelka Jaroslav 4:0, Melíšek Marian 3:0, body hostů: Klatovský Petr 1:3, Škvor Josef 0:4, Rabiňák Ondřej 1:3, Lejček Roman 1:3), Krusičany A - SK Mrač 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 2:2, Jahoda Luděk 3:1, Jahoda Martin 2:2, body hostů: Škvor Vladimír 3:1, Rabiňák Jaroslav 1:3, Khol Pavel 1:3, Dlouhá Marie 2:2).

1. TJ Kavalier Sázava B
3 3 0 0 0 37:17 9
2. Sokol Pyšely B
3 2 1 0 0 34:20 7
3. TJ Sokol Teplýšovice A
2 2 0 0 0 25:11 6
4. TJ Slavoj Čerčany B
3 1 1 1 0 29:25 4
5. Krusičany A
3 1 1 1 0 26:28 4
6. Sokol Louňovice pod Blaníkem B
3 1 1 1 0 24:30 4
7. TJ Slavoj Čerčany A
2 1 0 1 0 20:16 3
8. TJ Sokol Votice B
3 1 0 2 0 24:30 3
9. Stolní tenis Benešov D
3 1 0 2 0 19:35 3
10. KST Týnec nad Sázavou B
2 0 1 1 0 17:19 1
11. SDH Petroupim B
3 0 1 2 0 18:36 1
12. SK Mrač
2 0 0 2 0 15:21 0

VÝSLEDKY OP3

1. kolo: Krusičany B - Sokol Divišov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vozár Ján 2:2, Heřman Karel st. 3:1, Heřman Karel ml. 1:3, Ptáčník Petr 0:4, body hostů: Pekárek Milan st. 3:1, Kuneš Luboš 2:2, Vlk Jaromír 3:1, Lehán Marko 2:2), SDH Petroupim C - SDH Olbramovice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikšík Radek 0:4, Hruška Petr 0:4, Zavaďák Pavel 0:4, Beňatinský Jiří 0:4, body hostů: Novák Václav 4:0, Topol Libor 4:0, Pekárek Luboš 4:0, Bron Zdeněk 4:0), Sokol Netvořice B - Sokol Heřmaničky 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truhlář Ladislav 4:0, Čipera Miroslav 3:1, Kubásek Jiří 4:0, Netolický Stanislav 3:1, body hostů: Vrtiška Tomáš 2:2, Šplíchal Ladislav 0:4, Cmíral Jaroslav 0:4, Řezáč Petr ml. 0:4), TATRAN Kamenný Přívoz A - TJ Úročnice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirka Oldřich st. 1:3, Volek Radomír 2:2, Kukla Karel 0:4, Horák František 0:4, body hostů: Šejstal Zdeněk 3:1, Balata Luboš 4:0, Müller Tomáš 2:2, Klinger Jakub 2:0, Hruška Vojtěch 2:0), Sokol Neveklov B - Sokol Ostředek B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Libor 1:3, Kačmar Michal 1:3, Kříž Zdeněk 1:3, Peter Karel 0:2, Koutenská Zuzana 0:2, body hostů: Měchura Stanislav 4:0, Vaigl Martin 4:0, Žydyk Juraj 4:0, Škvor Marek ml. 1:3).

2. kolo: Sokol Divišov B - Sokol Ostředek B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek Milan ml. 0:4, Dedera Jan 0:4, Vlk Jaromír 0:4, Kuneš Luboš 0:3, WO 1:0, body hostů: Měchura Stanislav 3:0, Polák Michal 4:0, Poláková Veronika 4:0, Žydyk Juraj 4:0, WO 0:1), TJ Úročnice - Sokol Neveklov B8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šejstal Zdeněk 2:2, Hruška Vojtěch 1:3, Jindřich Václav 1:3, Klinger Vratislav 3:1, body hostů: Veselý Libor 2:2, Kačmar Michal 4:0, Kříž Zdeněk 2:2, Peter Karel 1:3), Sokol Heřmaničky - TATRAN Kamenný Přívoz A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrtiška Tomáš 4:0, Šplíchal Ladislav 2:0, Pištěk Jan 2:2, Davídek Milan 2:2, Cmíral Jaroslav 0:2, body hostů: Jirka Oldřich st. 1:3, Volek Radomír 1:3, Horák František 2:2, Jirka Oldřich ml. 2:2), SDH Olbramovice B - Sokol Netvořice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Václav 3:1, Pekárek Luboš 4:0, Bron Zdeněk 1:3, Zimmerman Petr 2:2, body hostů: Bron Pavel 2:2, Čipera Miroslav 1:3, Kubásek Jiří 2:2, Truhlář Ladislav 1:3), SHD Smilkov A - SDH Petroupim C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Racík Jan 2:2, Dohnal Miloslav 2:2, Bubník Pavel 2:1, Trachta Václav 4:0, Utínek Václav 0:1, body hostů: Beňatinský Jiří 0:4, Černý Jiří 3:1, Rabiňák Ondřej 2:2, Hruška Jan 1:3).

3. kolo: SDH Petroupim C - Krusičany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Zdeněk 2:0, Beňatinský Jiří 1:3, Rabiňák Ondřej 2:2, Zavaďák Pavel 1:3, Fišer Michal 0:2, body hostů: Jančář Josef 2:2, Kašpárek Marcel 3:1, Vozár Ján 2:2, Ptáčník Petr 3:1), Sokol Netvořice B - SHD Smilkov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolický Stanislav 4:0, Truhlář Ladislav 1:3, Fulín Václav 3:1, Bron Pavel 1:1, Kubásek Jiří 2:0, body hostů: Trachta Václav 1:3, Bubník Pavel 0:3, Dohnal Miloslav 2:2, Racík Jan 2:2, Utínek Václav 0:1), TATRAN Kamenný Přívoz A - SDH Olbramovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirka Oldřich st. 1:3, Volek Radomír 1:3, Jirka Oldřich ml. 4:0, Horák František 0:4, body hostů: Topol Libor 2:2, Novák Václav 2:2, Pekárek Luboš 3:1, Bron Zdeněk 3:1), Sokol Neveklov B - Sokol Heřmaničky 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Libor 3:1, Kačmar Michal 3:1, Kříž Zdeněk 3:1, Peter Karel 2:0, Koutenská Zuzana 0:2, body hostů: Cmíral Jaroslav 1:3, Vrtiška Tomáš 4:0, Řezáč Petr ml. 0:4, Dolejší Václav 0:4).

1. SDH Olbramovice B
3 3 0 0 0 40:14 9
2. Sokol Ostředek B
2 2 0 0 0 32:4 6
3. Sokol Netvořice B
3 2 0 1 0 35:19 6
4. Sokol Neveklov B
3 2 0 1 0 26:28 6
5. TJ Úročnice
2 1 0 1 0 22:14 3
6. Krusičany B
2 1 0 1 0 18:18 3
7. SHD Smilkov A
2 1 0 1 0 17:19 3
8. Sokol Heřmaničky
3 1 0 2 0 19:35 3
9. Sokol Divišov B
2 1 0 1 0 12:24 3
10. TATRAN Kamenný Přívoz A
3 0 0 3 0 18:36 0
11. SDH Petroupim C
3 0 0 3 0 13:41 0

VÝSLEDKY OP4

1. kolo: Sokol Ostředek C - Sokol Divišov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosádka Martin 1:3, Nenáhlo Jindřich 1:3, Stanovský Petr 4:0, Styblik Petr 2:2, body hostů: Lehán Marko 3:1, Pekárek Milan st. 3:1, Vodička Petr 2:2, Müller Petr st. 0:4), TJ Sokol Nesvačily A - TJ Slavoj Čerčany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šticha Jakub 3:1, Stibůrek Pavel 2:2, Sládeček Josef 1:1, Dráb Lukáš 4:0, Burský Vít 1:1, body hostů: Panenka Antonín 2:2, Bartůšková Jarmila 2:2, Jelen Martin 0:4, Kodl Miloslav 1:3), SK Bystřice A - TJ Sokol Votice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrtiška Martin 1:3, Vrtiška David 0:4, Nedvěd Karel 0:3, Jedlan Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Jíša Tomáš 3:0, Žák Martin 3:1, Pařík Aleš 3:1, Žák Vladimír 2:2, WO 0:1), Sokol Pyšely C - KST Týnec nad Sázavou C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melíšek Martin 0:1, Svašek Jan 2:1, Klinderová Iva 0:4, Melíšek Marian 3:1, Hrivnák Milan 0:3, WO 1:0, body hostů: Jarolím Jakub 3:1, Masojídek Jiří 2:2, Váňa Jiří 3:0, Šafrata Miroslav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Teplýšovice B - Stolní tenis Benešov E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvor Vladimír 0:4, Grézl Dominik 1:3, Sládek Jaroslav ml. 0:4, Kratochvíl Tomáš 0:4, body hostů: Ottl František 4:0, Schuster Michael 4:0, Vlasák Vladimír 4:0, Mrázek Miroslav 3:1).

2. kolo: Sokol Divišov C - Stolní tenis Benešov E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lehán Marko 3:1, Pekárek Milan st. 3:1, Vodička Petr 3:1, Lacko Pavel 0:4, body hostů: Ottl František 1:3, Schuster Michael 1:3, Mrázek Miroslav 1:3, Vlasák Vladimír 4:0), KST Týnec nad Sázavou C - TJ Sokol Teplýšovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarolím Jakub 4:0, Masojídek Jiří 4:0, Váňa Jiří 4:0, Slavík Zdeněk 3:1, body hostů: Grézl Dominik 1:3, Kratochvíl Tomáš 0:4, Sládek Jaroslav ml. 0:4, Škvor Vladimír 0:4), TJ Sokol Votice C - SDH Olbramovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Martin 3:1, Budka Miloslav 2:2, Jíša Tomáš 3:0, Žák Vladimír 1:3, WO 0:1, body hostů: Vosátka Milan 2:2, Topol Libor 3:1, Rosol Jan 1:3, Soták Tomáš 0:2, Rosolová Alena 0:1, WO 1:0), TJ Slavoj Čerčany C - SK Bystřice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševera Michal 1:3, Rous Vladimír 1:3, Bartůšková Jarmila 4:0, Novotný Jaroslav 1:3, body hostů: Vrtiška David 2:2, Vrtiška Martin 3:1, Nedvěd Karel 1:3, Šach Jiří 3:1), Sokol Ostředek C - TJ Sokol Nesvačily A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosádka Martin 1:3, Císař Daniel 0:4, Stanovský Petr 3:1, Styblik Petr 1:3, body hostů: Sládeček Josef 2:0, Dráb Lukáš 2:2, Šticha Jakub 3:1, Vobecký Petr 4:0, Dráb Radomil 0:2).

3. kolo: TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Divišov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibůrek Pavel 1:3, Sládeček Josef 0:3, Dráb Lukáš 2:2, Šticha Jakub 1:3, Burský Vít 0:1, body hostů: Vodička Petr 4:0, Pekárek Milan st. 3:1, Lehán Marko 4:0, Lacko Pavel 1:3), SK Bystřice A - Sokol Ostředek C 6:12(čtyřhry 0:2, body domácích: Vrtiška David 0:1, Vrtiška Martin 1:3, Šach Jiří 1:3, Hampešt Jiří 2:2, Jedlan Jaroslav 2:1, body hostů: Nenáhlo Jindřich 1:3, Vosádka Martin 3:1, Stanovský Petr 4:0, Styblik Petr 2:2), SDH Olbramovice C - TJ Slavoj Čerčany C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosátka Milan 4:0, Rosol Jan 3:1, Soták Tomáš 3:1, Rosolová Alena 2:2, body hostů: Kodl Miloslav 3:1, Novotný Jaroslav 0:4, Rous Vladimír 0:4, Jelen Martin 1:3), Sokol Pyšely C - TJ Sokol Votice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klinderová Iva 2:2, Hrivnák Milan 2:2, Melíšek Marian 4:0, Melíšek Martin 0:4, body hostů: Pařík Aleš 2:2, Žák Vladimír 1:3, Zoul Petr 2:2, Žák Martin 3:1), Stolní tenis Benešov E - KST Týnec nad Sázavou C 15:3(čtyřhry 2:0, body domácích: Ottl František 3:1, Schuster Michael 3:0, Vlasák Vladimír 3:1, Mrázek Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Jarolím Jakub 2:2, Souček Pavel 0:4, Masojídek Jiří 1:3, Šafrata Miroslav 0:3, WO 0:1).

1. Stolní tenis Benešov E
3 2 1 0 0 41:13 7
2. TJ Sokol Votice C
3 2 1 0 0 33:21 7
3. KST Týnec nad Sázavou C
3 2 0 1 0 31:23 6
4. TJ Sokol Nesvačily A
3 2 0 1 0 29:25 6
5. Sokol Divišov C
3 1 2 0 0 31:23 5
6. Sokol Ostředek C
3 1 1 1 0 27:27 4
7. SDH Olbramovice C
2 1 0 1 0 20:16 3
8. SK Bystřice A
3 1 0 2 0 22:32 3
9. Sokol Pyšely C
2 0 1 1 0 16:20 1
10. TJ Slavoj Čerčany C
3 0 0 3 0 18:36 0
11. TJ Sokol Teplýšovice B
2 0 0 2 0 2:34 0

VÝSLEDKY OP5

1. kolo: Sokol Netvořice C - TATRAN Kamenný Přívoz B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Richard st. 3:1, Ernestová Lucie 2:2, Havelka Richard 4:0, Bron Pavel 4:0, body hostů: Kukla Karel 2:2, Kukla Jakub 0:4, Kováč Robert 0:4, Růžička Antonín 1:3), SDH Petroupim D - Sokol Netvořice D6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela Stanislav 4:0, Muller Jan 2:2, Kyselová Aneta 0:4, Svoboda Jiří 0:4, body hostů: Šmeral Karel st. 3:1, Vejmelka Tomáš 2:2, Skalický Dominik 2:2, Novotný Aleš 3:1), Sokol Louňovice pod Blaníkem C - SK Bystřice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kahoun Josef ml. 0:4, Kahoun Josef nejml. 2:2, Matoušek Jan 0:4, Suk František 0:4, body hostů: Randa David 4:0, Matoušková Zuzana 3:1, Nedvěd Karel 4:0, Barák Luboš 3:1), SHD Smilkov B - TJ Sokol Nesvačily B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Utínek Václav 3:1, Fulín Štěpán 0:4, Fulín Ondřej 3:1, Járka Tomáš 1:3, body hostů: Dráb Lukáš 4:0, Dráb Radomil 2:2, Burský Vít 2:2, Lízner Stanislav 1:3), Sokol Divišov D - SKST Vlašim B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frauenterková Andrea 4:0, Dedera Tomáš 4:0, Ševčík Vojta 4:0, Dedera Jan 3:0, Hurdová Zdeňka 0:1, body hostů: Kupsa Tomáš 1:3, Kupsa Radim 0:4, Müllerová Sofie 0:3, Kriglová Denisa 0:4, Horáková Iveta 0:1).

2. kolo: TJ Sokol Nesvačily B - Sokol Divišov D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráb Radomil 3:1, Dráb Lukáš 2:0, Lízner Stanislav 3:1, Dolejší Jaroslav 2:2, Macháček Filip 0:2, body hostů: Ševčík Vojta 1:3, Dedera Tomáš 0:4, Dedera Jan 4:0, Frauenterková Andrea 1:3), SK Bystřice B - SHD Smilkov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barák Luboš 0:4, Nedvěd Karel 2:2, Matoušková Zuzana 0:4, Randa David 2:2, body hostů: Fulín Ondřej 4:0, Fulín Štěpán 2:2, Utínek Václav 3:1, Fulín Patrik 3:1), Sokol Netvořice D - Sokol Louňovice pod Blaníkem C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmeral Karel st. 3:1, Šmeral Adam 0:4, Novotný Aleš 2:2, Skalický Dominik 0:2, Nejedlo Tadeáš 0:2, body hostů: Kahoun Petr 3:1, Kahoun Josef 4:0, Tichá Lenka 2:2, Kahoun Josef ml. 2:2), TATRAN Kamenný Přívoz B - SDH Petroupim D -:-, SKST Vlašim A - Sokol Netvořice C12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaigl Martin 4:0, Lajdová Karolína 4:0, Polyak Patrik 0:2, Jírová Anna 2:2, Holejšovská Anna 1:1, body hostů: Havelka Richard 1:3, Havelka Richard st. 1:3, Ernestová Lucie 2:2, Šádek Zdeněk 1:3).

3. kolo: SDH Petroupim D - SKST Vlašim A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela Stanislav 0:4, Muller Jan 0:4, Kyselová Aneta 0:4, Svoboda Jiří 0:4, body hostů: Holejšovská Anna 4:0, Lajdová Karolína 4:0, Vaigl Martin 4:0, Poláková Veronika 4:0), Sokol Louňovice pod Blaníkem C - TATRAN Kamenný Přívoz B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kahoun Josef nejml. 0:4, Kahoun Josef ml. 1:3, Suk František 0:4, Matoušek Jan 0:4, body hostů: Kukla Karel 4:0, Růžička Antonín 4:0, Kováč Robert 4:0, Sedlák Otakar 3:1), SHD Smilkov B - Sokol Netvořice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fulín Patrik 3:1, Utínek Václav 3:1, Fulín Ondřej 3:1, Fulín Štěpán 3:1, body hostů: Šmeral Karel st. 4:0, Šmeral Adam 0:4, Novotný Aleš 0:4, Skalický Dominik 0:4), Sokol Divišov D - SK Bystřice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dedera Jan 2:2, Frauenterková Andrea 0:4, Dedera Tomáš 0:4, Ševčík Vojta 2:2, body hostů: Randa David 2:2, Hampešt Jiří 4:0, Nedvěd Karel 4:0, Matoušková Zuzana 2:2), SKST Vlašim B - TJ Sokol Nesvačily B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupsa Tomáš 1:3, Kupsa Radim 1:3, Horáková Iveta 0:4, Kriglová Denisa 0:3, Plešnerová Yveta 0:1, body hostů: Dolejší Jaroslav 4:0, Burský Vít 4:0, Lízner Stanislav 4:0, Macháček Filip 2:2).

1. TJ Sokol Nesvačily B
3 3 0 0 0 38:16 9
2. SKST Vlašim A
2 2 0 0 0 30:6 6
3. SHD Smilkov B
3 2 0 1 0 36:18 6
4. SK Bystřice B
3 2 0 1 0 34:20 6
5. Sokol Netvořice C
2 1 0 1 0 21:15 3
6. TATRAN Kamenný Přívoz B
2 1 0 1 0 20:16 3
7. Sokol Divišov D
3 1 0 2 0 27:27 3
8. Sokol Netvořice D
3 1 0 2 0 21:33 3
9. Sokol Louňovice pod Blaníkem C
3 1 0 2 0 16:38 3
10. SDH Petroupim D
2 0 0 2 0 6:30 0
11. SKST Vlašim B
2 0 0 2 0 3:33 0

Marek Škvor

Autor: Redakce

23.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Barman, výčepní 16 000 Kč Barmani Barman- barmanka,obsluha herny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Benešov, Čistý trestní rejstřík, spolehlivost. Kontaktovat telefonicky 10-16 pondělí-pátek, volat ! - ne SMS. Pracoviště: Itv top s.r.o. herna-bar royal, Dukelská, č.p. 2190, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Tomáš Vaigl, +420 774 320 435. Kultura a sport - Kultura a sport Maséři (kromě odborných masérů ve 12 200 Kč Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Thajské masáže. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Benešov, Certifikát na provádění thajské masáže. První kontakt telefonicky.. Pracoviště: Sawan relax centrum s.r.o. - benešov, Tyršova, č.p. 175, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Nussara Salačová, +420 739 564 606. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Hotel Konopiště Nová Myslivna, znalost ukrajinské nebo ruské kuchyně podmínkou, znalost kavkazské kuchyně výhodou, minimální prace 5 let od vyučení. Ubytování v Hotelu Nová Myslivna zdarma, strava zdarma. První kontakt e-mailem.. Pracoviště: Penzion konopiště s.r.o., 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jiří Stibůrek, +420 737 230 230. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 20 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři údržbář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Krhanice, údržba a drobné opravy technologické linky - strojní zámečník (není podmínkou), podmínkou svářečský průkaz (je podmínkou). Pracoviště: Dobet, spol. s r. o. - krhanice, 257 42 Krhanice. Informace: Jan Hulan, +420 602 547 830,317 702 131.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Konec podzimu jako z pohádky. Vše zkazily zlomené nosy

KP: Nespeky - Semice 2:1.

Nespeky obrali o bod, přesto smutní

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT