OTS nejprve přehrály Okrouhlici i dvěma góly Vobeckého, poté hladce porazily Sídliště (další dvě branky Vobeckého, přidal se k němu i Zákostelský, skóroval i gólman Fialka) a nakonec rozdrtily nekompletní Chotýšany dvanácti góly, aniž by samy inkasovaly, Vlasák dal čtyři branky, Lukáč hattrick.

Tenisáci začali výhrou nad Sídlištěm, pak po přestávce přehráli Okrouhlici góly z brejků a sami neinkasovali, a na závěr povinná výhra nad oslabenými Chotýšany (hattrick Zoubka).

Čtyři body si odváží Václavice, které se musely popasovat s absencí gólmana, kterého nahradil hráč z pole. Nejprve si smlsly na Chotýšanech 13 góly (Unger 4 góly, hattricky přidali Skalický s Haškem), ve druhém vystoupení vybojovaly bod za remízu s Okrouhlicí (díky dvěma zásahům Haška), a nakonec nezvládly přestřelku ve druhé části hry se Sídlištěm, když prohospodařili čtyřbrankové vedení (nepomohl ani další hattrick Skalického).

Jednu výhru má Sídliště, které vstoupilo do tohoto turnaje porážkou od Tenisáků, neuspělo ani proti OTS a nakonec bez svého gólmana, kterého nahradil hráč z pole zvládlo po přestávce smazat čtyřbrankové manko s Václavicemi (prim hrála dvojice Peter, Komárek).

S jediným bodem se musela spokojit Okrouhlice, která nestačila po přestávce na OTS, to samé si zopakovala proti Tenisákům, a navíc ani jednou neskórovala a ve třetím vystoupení s Václavicemi ztratila dva body v závěru utkání.

Bez bodů zůstaly jen zraněními zdecimované Chotýšany, které s jediným náhradníkem moc šancí neměly. Opět je navíc držel dobrý brankář Staněk, ale to nestačilo. Proti Václavicím se prosadily jen jednou, stejně tak v duelu s Tenisáky, a nakonec musely skousnout těžkou dvoucifernou porážku od OTS, bez vstřelené branky.

Na čelo aktivity se „doasistoval“ Naňák z OTS 16 (6+10), Peter ze Sídliště dostihl čelo střelců s 11 góly.

Tenisáci – Sídliště 5:2

Branky (asistence): 10. Lupač Adam (Zoubek Lukáš), 12. Hašek Václav, 25. Dvořák Daniel (Průcha Štěpán), 29. Kamenský Tomáš (Lupač Adam), 40. Dvořák Daniel – 22. Peter Jakub (Stibůrek Martin), 36. Komárek Oldřich (Brůža Martin).

OTS – Okrouhlice 5:3

Branky (asistence): 16. Cacák Milan (Moudrý Kamil), 22. Vobecký Pavel (Naňák Petr), 26. Vobecký Pavel (Zákostelský Jan), 30. Naňák Petr (Vobecký Pavel), 37. Cacák Milan (Zákostelský Jan) – 31. Falc Jan (Černý Aleš), 38. Falc Jan ml., 39. Černý Aleš (Breburda Pavel).

Václavice – Chotýšany 13:1

Branky (asistence): 2. Skalický Matěj (Unger Richard), 3. Unger Richard (Skalický Matěj), 10. Unger Richard (Skalický Matěj), 16. Hašek Matěj, 19. Břicháček Jan (Hašek Matěj), 23. Nikrmajer Tadeáš (Unger Richard), 25. Hašek Matěj (Nikrmajer Tadeáš), 29. Unger Richard (Hašek Matěj), 32. Hašek Matěj (Krejčí Michael), 34. Unger Richard (Břicháček Jan), 36. Skalický Matěj (Hašek Matěj), 38. Skalický Matěj (Pýcha Pavel), 40. Břicháček Jan (Pýcha Pavel) – 30. Zvára Filip (Korecký Štěpán).

Okrouhlice – Tenisáci 0:4

Branky (asistence): – 21. Žižka Ondřej (Hašek Václav), 30. Dvořák Daniel (Mareš Václav), 33. Hašek Václav (Průcha Štěpán), 40. Kamenský Tomáš (Zoubek Lukáš).

Sídliště – OTS 3:8

Branky (asistence): 14. Kolenčík Martin (Svoboda Rudolf), 32. Stibůrek Martin (Svoboda Rudolf), 35. Komárek Oldřich – 1. Zákostelský Jan (Vlasák Dominik), 8. Vlasák Dominik (Cacák Milan), 16. Zákostelský Jan (Moudrý Kamil), 18. Cacák Milan (Pavlečko Vladimír), 20. Vobecký Pavel (Naňák Petr), 26. Fialka Dominik, 27. Cacák Milan (Naňák Petr), 37. Naňák Petr (Vobecký Pavel).

Okrouhlice – Václavice 3:3

Branky (asistence): 11. Zima Jiří (Breburda Pavel), 19. Falc Jan ml. (Horák Jakub), 23. Breburda Pavel (Falc Jan ml.) – 3. Krejčí Michael (Nikrmajer Tadeáš), 20. Hašek Matěj (Nikrmajer Tadeáš), 25. Hašek Matěj (Břicháček Jan).

Chotýšany – Tenisáci 1:6

Branky (asistence): 9. Radosta Jaroslav – 2. Zoubek Lukáš (Žižka Ondřej), 10. Dvořák Daniel (Lupač Adam), 26. Zoubek Lukáš (Mareš Václav), 28. Hašek Václav, 34. Zoubek Lukáš (Franěk Michal), 38. Průcha Štěpán (Zoubek Lukáš).

Václavice – Sídliště 6:8

Branky (asistence): 2. Hašek Matěj (Unger Richard), 8. Krejčí Michael (Břicháček Jan), 10. Skalický Matěj (Hašek Matěj), 12. Hašek Matěj, 20. Skalický Matěj (Pýcha Pavel), 26. Skalický Matěj (Hašek Matěj) – 13. Komárek Oldřich (Stibůrek Martin), 15. Kolenčík Martin (Komárek Oldřich), 17. Svoboda Rudolf (Peter Jakub), 18. Stibůrek Martin (Komárek Oldřich), 22. Peter Jakub (Komárek Oldřich), 24. Svoboda Rudolf (Peter Jakub), 29. Peter Jakub (Svoboda Rudolf), 36. Kolenčík Martin (Svoboda Rudolf).

OTS – Chotýšany 12:0

Branky (asistence): 1. Vlasák Dominik (Pavlečko Vladimír), 4. Lukáč Daniel (Naňák Petr), 6. Lukáč Daniel (Moudrý Kamil), 8. Vlasák Dominik (Hrazdíra Radek), 11. Pavlečko Vladimír (Naňák Petr), 17. Vlasák Dominik (Cacák Milan), 19. Hrazdíra Radek (Moudrý Kamil), 20. Pavlečko Vladimír (Naňák Petr), 24. Lukáč Daniel (Vlasák Dominik), 30. Naňák Petr (Cacák Milan), 33. Vlasák Dominik (Naňák Petr), 40. Hrazdíra Radek (Naňák Petr).

I. TŘÍDA

Další turnajové kolo zvládla s plným bodovým ziskem pouze Mrač, která je v průběžné tabulce první. Všem třem soupeřům vstřelila shodně šest branek. Nejprve přehrála Racek, poté si pohrála s Tenisáky C a nakonec zvítězila i nad Dlouhým Polem, zlepšeným výkonem po přestávce (2 branky Klíma, 4 asistence Sysel J.).

Dvě výhry si odváží Tenisáci B a Bruins. Rezerva Tenisáků začala těsnou výhrou nad rezervou Bystřice, kdy všechny branky padly v úvodu, pak nestačila na Gogo, kdy se poměrně trápila v koncovce, a nakonec si spravila chuť výhrou nad Bruins, když jí pomohl i vlastenec soupeře.

Bruins s novou posilou vysoko porazil Gogo, hosty totálně zradila koncovka, dvě branky vstřelil i gólman Hruška při power-play soupeře. Poté o jedinou branku zdolal Bystřici B dvěma góly Frajtáka, a na závěr nestačil na Tenisáky B, když čestný úspěch zaznamenal Skála.

Čtyři body získaly dva celky, Gogo Bn a Tenisáci Bn C. Gogo bez svého brankáře (nahradil ho hráč z pole) začalo vysokou porážkou od Bruinsu, pak porazilo nejtěsnějším rozdílem Tenisáky B góly z první půle, a ve třetím vystoupení si rozdělilo body s Bystřicí B, když bod za remízu si vystřelilo tři minuty před koncem.

Tenisáci C připravili nejprve typicky fotbalový výsledek s Dlouhým Polem, když utkání skončilo bez branek, neskórovali ani ve druhém utkání s Mračí, od větší porážky je ještě uchránil brankář Šmolík, a do třetice otočili po změně stran nepříznivý stav s Rackem zásluhou Průchy (1+1), kdy vítězná branka padla pět vteřin před koncem.

Jedinou výhru získal Racek, který již celkem kompletní prohrál s Mračí, v první půli držel vyrovnaný stav, podržel ho i brankář Majer, poté o jedinou branku přehrál Dlouhé Pole.

Tenisáci B – Bystřice B 2:1

Branky (asistence): 5. Žižka Ondřej, 7. Franěk Michal (Žižka Ondřej) – 6. Brabenec Vojtěch (Máca Theodor ml.).

Gogo – Bruins 2:7

Branky (asistence): 14. Žížala Zdeněk (Urban Martin), 19. Bervida Petr – 10. vlastní, 16. Kaňka Ondřej (Zajíc Jiří), 18. Frajták Ondřej (Kaňka Ondřej), 22. Hruška Patrik, 24. Hameršmíd Jaroslav (Hruška Patrik), 27. Hruška Patrik, 28. Kaňka Ondřej.

Gogo – Tenisáci B 2:1

Branky (asistence): 4. Zeman Jan (Vender Vojtěch), 15. Tůma Josef (Zeman Jan) – 27. Mareš Václav (Rabiňák Ondra)-

Bystřice B – Bruins 1:2

Branky (asistence): 14. Brabenec Vojtěch (Vondrák Petr) – 9. Frajták Ondřej, 12. Frajták Ondřej (Zajíc Jiří).

Gogo – Bystřice B 3:3

Branky (asistence): 4. Zeman Jan (Morávek Lukáš), 23. Tůma Josef (Žížala Zdeněk), 27. Urban Martin (Morávek Lukáš) – 14. Zdražil Lukáš, 17. Laurich Karel (Zdražil Lukáš), 21. Laurich Karel (Malík Dominik).

Bruins – Tenisáci B 1:4

Branky (asistence): 21. Skála Petr (Hameršmíd Jaroslav) – 17. vlastní, 19. Mareš Václav (Žofaj Jiří), 20. Franěk Michal (Žižka Ondřej), 27. Žižka Ondřej (Franěk Michal).

Dlouhé Pole – Tenisáci C 0:0

Mrač – Racek 6:2

Branky (asistence): 4. Páv Ondřej (Sysel David), 7. Sysel Josef (Strnad Aleš), 13. Strnad Aleš (Soudný Jiří), 18. Páv Ondřej (Sysel David), 20. Sysel Josef (Strnad Aleš), 26. Strnad Aleš – 12. Mach Marek, 14. Mach Marek (Kubásek Tomáš).

Tenisáci C – Mrač 0:6

Branky (asistence): – 5. Páv Ondřej (Klíma Petr), 6. Veselý Ondřej (Sysel David), 8. Strnad Aleš (Klíma Petr), 14. Sysel David (Páv Ondřej), 20. Páv Ondřej, 27. Klíma Petr (Strnad Aleš).

Dlouhé Pole – Racek 2:3

Branky (asistence): 23. Vilímek Petr (Škvor Jakub), 26. Kosina Petr (Kokstein Zdeněk) – 3. Kocmata Roman (Belada Martin), 20. Belada Martin, 27. Mach Marek (Kubásek Tomáš).

Tenisáci C – Racek 2:1

Branky (asistence): 21. Průcha Štěpán (Kaprálek Michal), 30. Škvor David (Průcha Štěpán) – 4. Bauer Jiří (Kubásek Tomáš).

Dlouhé Pole – Mrač 2:6

Branky (asistence): 4. Hnilička Jakub (Kosina Petr), 7. Kosina Petr (Khol Tomáš) – 15. Klíma Petr (Sysel Josef), 17. Veselý Ondřej (Strnad Aleš), 19. Sysel David (Sysel Josef), 23. Páv Ondřej (Sysel Josef), 26. Klíma Petr (Sysel Josef), 30. Strnad Aleš (Klíma Petr).

JIŘÍ CHALOUPKA