Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

OBRAZEM: Naděje i hvězdy na Julisce. Finále OVOV se povedlo

Praha - Už popáté v řadě se sešli žáci českých a moravských škol ve finále soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Tu pořádala v pátek a v sobotu v Praze na Julisce společnost Decaro bývalého skvělého desetibojaře a olympijského vítěze z Barcelony 1992 Roberta Změlíka.

5.9.2014 AKTUALIZOVÁNO 7.9.2014
SDÍLEJ:

Z prvního dne celostátního finále OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů) na pražské Julisce.Foto: DENÍK/Jiří Macek

Dalšími garanty projektu OVOV jsou rovněž olympijští vítězové Roman Šebrle a David Svoboda, i další výborní sportovci z let minulých.

V okresních a krajských kolech bojovaly o postup do pražského finále tisíce žáků z celé České republiky, na Julisce se od pátečního rána až do sobotního odpoledne předvedou ti nejlepší z nich.

Celá akce se konalaá pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Marcela Chládka a nejslavnější české olympioničky všech dob Věry Čáslavské.

„Na našem programu je skvělé, že se každý může cítit vítězem, protože překonává sám sebe," shrnul hlavní myšlenku OVOV Robert Změlík.

Na Julisce se sešlo celkem 650 dětí, k tomu více než dvě stovky učitelů, to vše ze 180 škol celé republiky. A také sedmdesátka bývalých olympijských medailistů včetně zmíněné Věry Čáslavské, Jarmily Kratochvílové, Imricha Bugára, Františka Pospíšila, Jiřího Dalera a dalších. 

"S klubem olympioniků se zúčastňujeme různých akcí, takže jsme v kontaktu pravidelně. Navíc lidí, kteří jsou tady, spolupracují většinou s našimi projekty, jako je odznak všestrannosti. Ale nejde o to, jestli se známe my. Spíš, že je poznají děti, protože ty je často neznají. Tady se k nim dostanou hodně blízko a díky vyrobeným podpisovým kartičkám vidí, jak se kdo jmenuje a jakých úspěchů dosáhl. Že tu ti lidé jsou, je úžasná věc," řekla Deníku bývalá skvělá trojskokanka Šárka Kašpárková.

Pořadí družstev po 10 disciplinách

1 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 45 833
2 ZŠ Zárečná, Tachov 45 447
3 ZŠ E. Beneše, Písek 44 155
4 ZŠ Zborovská, Tábor 43 090
5 ZŠ Palackého, Moravská Třebová 42 387
6 ZŠ Oskol, Kroměříž 42 331
7 ZŠ Jelínkova, Rýmařov 42 269
8 ZŠ Englišova, Opava 42 235
9 ZŠ Františkovy Lázně 41 407
10 ZŠ a MŠ Kubatova, České Budějovice 41 248
11 ZŠ Vizovice 41 047
12 ZŠ Ladova, Litoměřice 41 023
13 ZŠ Sadová, Čáslav 40 795
14 ZŠ Školní, Kaplice 40 641
15 ZŠ Komenského, Břeclav 40 624
16 ZŠ a MŠ Police nad Metují 40 571
17 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 40 407
18 ZŠ Jeseník 40 172
19 ZŠ Slovácká, Břeclav 39 494
20 ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov 39 461
21 Gymnázium Břeclav 39 407
22 ZŠ Křesomyslova, Praha 4 39 318
23 ZŠ a MŠ Zákupy 39 265
24 ZŠ Proseč 39 252
25 ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 39 202
26 ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše, Louny 39 085
27 ZŠ Žižkova, Turnov 38 730
28 ZŠ Komenského, Slavkov u Brna 38 606
29 ZŠ TGM, Praha 12 38 575
30 Sportovní gymnázium Kladno 38 264
31 ZŠ Edisonova, Varnsdorf 38 078
32 ZŠ Postoloprty 37 684
33 Gymnázium J.S. Machara, Brandýs nad Labem 37 488
34 ZŠ Oslavany 37 164
35 ZŠ Štefcova, Hradec Králové 37 154
36 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 36 540
37 11. ZŠ Plzeň 35 700
38 ZŠ TGM, Třebíč 35 601
39 ZŠ E. Rošického, Jihlava 33 948

Výsledky jednotlivců po 10 disciplinách - dívky ročník 1999
(Poř. Čís. Jméno Roč. Škola 60m b. Dálka b. Medic b. Shyby b. Šviha b. Trojs b. Kliky b. Lehy b. Míček b. Dribl Plavá 1000m b. Body)

1 1513 Tereza Hromadníková 1999 ZŠ E. Zátopka, Zlín 8,33 914 5,38 806 13,20 690 63 590 287 866 7,29 793 101 1381 111 1020 25,50 283 3:22 962 8305
2 1515 Petra Králová 1999 ZŠ Englišova, Opava 8,82 816 4,58 660 13,90 736 48 440 303 920 6,97 743 98 1338 116 1070 37,50 443 3:39 894 8060
3 1521 Michaela Treglerová 1999 ZŠ Kladská, Praha 2 8,99 782 4,49 644 13,40 703 64 600 303 920 6,98 745 76 1024 114 1050 51,00 623 3:34 914 8005
4 1511 Alice Svobodová 1999 ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov 9,01 778 4,15 582 12,90 670 54 500 315 960 6,92 736 83 1124 113 1040 43,00 516 328 876 7782
5 1518 Barbora Bukáčková 1999 ZŠ Resslova, Hlinsko 8,56 868 4,65 673 14,30 763 51 470 304 923 7,64 846 70 938 93 840 40,00 476 4:08 778 7575
6 1517 Leona Vargová 1999 ZŠ Slovácká, Břeclav 9,17 746 4,36 620 13,70 723 49 450 310 943 6,73 706 77 1038 94 850 39,50 470 3:37 902 7448
7 1512 Viktorie Petrová 1999 ZŠ Bezručova, Hradec Králové 8,57 866 4,09 571 13,60 716 40 360 262 783 6,86 726 94 1281 89 800 35,00 410 4:15 750 7263
8 1504 Sabina Kusáková 1999 ZŠ Vizovice 8,97 786 4,40 628 11,60 583 49 450 312 950 6,79 716 83 1124 86 770 31,00 356 3:39 894 7257
9 1523 Lenka Faltusová 1999 ZŠ Malonty 8,82 816 4,39 626 15,70 856 52 480 285 860 6,96 742 68 910 80 710 26,50 296 3:41 886 7182
10 1509 Barbora Melichárková 1999 MZŠ Velká nad Veličkou 8,91 798 3,97 550 13,70 723 41 370 285 860 6,60 686 66 881 69 600 54,50 670 3:53 838 6976
11 1503 Simona Tichá 1999 ZŠ Masarykova, Ostrov 8,57 866 4,44 635 11,10 550 32 280 257 766 7,32 797 68 910 86 770 39,00 463 3:38 898 6935
12 1505 Marie Bohatová 1999 FZŠ Chodovická, Praha 20 8,35 910 4,61 666 12,10 616 44 400 197 566 7,27 790 60 795 80 710 38,00 450 3:42 882 6785
13 1508 Tereza Cimrmanová 1999 Gymnázium Lovosice 9,31 718 3,96 548 11,80 596 39 350 307 933 6,23 630 72 967 79 700 44,50 536 4:12 762 6740
14 1522 Karolína Vlčková 1999 ZŠ Vizovice 9,14 752 4,34 617 11,30 563 29 250 323 986 6,95 740 57 752 85 760 31,50 363 304 776 6559
15 1524 Kateřina Horáčková 1999 ZŠ Pečky 9,05 770 3,90 537 11,70 590 40 360 242 716 6,82 720 71 952 59 500 40,00 476 340 926 6547
16 1502 Barbora Tylichová 1999 ZŠ Světlá nad Sázavou 9,06 768 4,00 555 14,50 776 25 210 157 433 6,77 713 66 881 73 640 55,50 683 4:00 810 6469
17 1506 Lada Pešková 1999 GaSOŠE Sedlčany 9,25 730 4,12 577 12,90 670 35 310 244 723 6,10 610 72 967 70 610 35,50 416 306 785 6398
18 1519 Jolana Peterková 1999 ZŠ Kostelní, Moravská Třebová 9,26 728 4,29 608 8,90 403 31 270 260 776 6,12 613 64 852 73 640 24,00 263 3:56 826 5979
19 1520 Lucie Peterková 1999 ZŠ Gen. Janouška, Praha 9 9,27 726 3,88 533 10,70 523 38 340 257 766 6,52 674 63 838 64 550 33,50 390 262 601 5941
20 1510 Ivana Kamenská 1999 ZŠ a MŠ Zákupy 8,77 826 3,76 511 10,70 523 28 240 208 603 6,20 625 56 738 59 500 42,00 503 4:21 726 5795
21 1516 Viktorie Šmídová 1999 ZŠ Františkovy Lázně 9,71 638 3,96 548 8,80 396 31 270 171 480 6,51 673 53 695 73 640 29,50 336 4:15 750 5426

Dívky roč. 2000

1 26 Dominika Krčmářová 2000 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 8,71 838 4,67 677 14,00 743 40 360 328 1003 6,85 725 86 1167 99 900 33,50 390 301 764 7567
2 65 Denisa Čižmářová 2000 ZŠ Vizovice 8,92 796 4,11 575 13,10 683 53 490 356 1096 6,55 679 81 1095 82 730 43,00 516 3:37 902 7562
3 315 Bára Kutějová 2000 ZŠ E. Beneše, Písek 10,12 556 3,90 537 9,80 463 40 360 407 1266 6,51 673 97 1324 108 990 31,50 363 3:58 818 7350
4 155 Karolína Poulíková 2000 ZŠ Jeseník 8,98 784 4,21 593 12,20 623 61 570 210 610 6,53 676 86 1167 95 860 33,50 390 3:17 982 7255
5 1406 Jana Holubcová 2000 Sokol Dvůr Králové nad Labem 8,46 888 4,66 675 14,20 756 45 410 257 766 7,11 765 68 910 69 600 49,00 596 3:50 850 7216
6 1401 Barbora Jindrová 2000 2. ZŠ Beroun 8,68 844 4,96 730 14,70 790 52 480 227 666 6,94 739 57 752 96 870 42,00 503 310 801 7175
6 1402 Tereza Smitková 2000 ZŠ Václava Talicha, Most 8,89 802 4,48 642 12,10 616 61 570 266 796 7,25 786 65 867 90 810 31,00 356 3:30 930 7175
8 115 Hana Kročáková 2000 ZŠ Františkovy Lázně 9,06 768 3,83 524 13,40 703 40 360 254 756 6,37 651 83 1124 112 1030 27,50 310 3:52 842 7068
9 305 Adéla Chramcová 2000 ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 8,71 838 4,51 648 10,50 510 46 420 288 870 6,97 743 78 1052 87 780 36,50 430 4:10 770 7061
10 316 Kristýna Kutějová 2000 ZŠ E. Beneše, Písek 10,06 568 3,91 539 10,50 510 44 400 318 970 6,21 626 89 1210 110 1010 32,00 370 3:58 818 7021
11 16 Johanka Kropáčová 2000 ZŠ Zárečná, Tachov 9,43 694 3,85 528 11,70 590 51 470 320 976 6,08 606 74 995 103 940 41,00 490 4:21 726 7015
12 1416 Anna Hurdálková 2000 ZŠ Komenského, Náchod 9,97 586 3,60 482 8,70 390 68 640 220 643 5,88 576 110 1510 102 930 31,00 356 4:11 766 6879
Stránka 1 z 8
13 1423 Markéta Camfrlová 2000 ZŠ Zašová 9,40 700 3,63 488 12,30 630 38 340 239 706 6,53 676 94 1281 78 690 48,00 583 300 760 6854
14 185 Vendula Gerecká 2000 ZŠ Englišova, Opava 8,68 844 4,89 717 13,60 716 29 250 310 943 6,95 740 52 681 80 710 33,50 390 320 843 6834
15 186 Klára Zemanová 2000 ZŠ Englišova, Opava 9,31 718 4,41 630 11,60 583 35 310 250 743 6,80 717 87 1181 68 590 38,00 450 3:36 906 6828
16 187 Hana Horáková 2000 ZŠ Englišova, Opava 9,54 672 4,28 606 11,10 550 59 550 186 530 6,10 610 92 1252 82 730 40,50 483 320 843 6826
17 317 Nela Horažďovská 2000 ZŠ E. Beneše, Písek 9,71 638 3,94 544 12,90 670 45 410 320 976 6,05 602 87 1181 81 720 32,00 370 282 685 6796
18 1421 Barbora Lučanová 2000 ZŠ Okružní Aš 9,19 742 3,84 526 10,5 510 54 500 306 930 6,04 600 90 1224 75 660 23,00 250 3:52 842 6784
19 175 Kateřina Šefcová 2000 ZŠ a MŠ Police nad Metují 9,07 766 4,15 582 10,30 496 50 460 226 663 6,32 643 80 1081 77 680 40,00 476 3:29 934 6781
20 45 Martina Kejhová 2000 ZŠ Palackého, Moravská
Třebová
9,77 626 3,75 510 12,60 650 54 500 296 896 6,54 677 64 852 89 800 38,00 450 4:10 770 6731
21 76 Dorota Zemánková 2000 Gymnázium Břeclav 9,17 746 4,00 555 11,30 563 47 430 322 983 6,64 693 66 881 86 770 28,00 316 4:08 778 6715
22 337 Jana Rašková 2000 ZŠ Oskol, Kroměříž 9,31 718 3,58 479 12,60 650 42 380 263 786 6,47 666 90 1224 83 740 25,50 283 4:07 782 6708
23 1501 Bára Kseničová 2000 ZŠ Hornická, Hlučín 9,22 736 3,90 537 10,50 510 58 540 188 536 6,73 706 94 1281 86 770 26,50 296 4:09 774 6686
24 236 Kateřina Pátková 2000 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 9,09 762 4,04 562 12,30 630 32 280 256 763 6,02 597 75 1010 80 710 39,00 463 3:36 906 6683
25 235 Veronika Marešová 2000 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 8,76 828 4,54 653 12,00 610 37 330 220 643 6,68 699 66 881 90 810 34,00 396 3:58 818 6668
26 168 Karla Brůhová 2000 ZŠ Křesomyslova, Praha 4 9,25 730 4,18 588 13,10 683 39 350 250 743 6,70 702 68 910 69 600 55,00 676 282 685 6667
27 77 Barbora Čomová 2000 Gymnázium Břeclav 9,32 716 3,93 542 9,50 443 50 460 320 976 6,35 648 75 1010 79 700 25,50 283 3:45 870 6648
28 1405 Šárka Hájková 2000 Gymnázium Český Brod 9,12 756 4,02 559 12,80 663 39 350 181 513 7,53 830 64 852 81 720 45,00 543 3:58 818 6604
29 1415 Jana Hurdálková 2000 ZŠ Komenského, Náchod 10,33 514 3,46 457 7,10 283 103 990 283 853 5,75 556 75 1010 90 810 28,00 316 4:05 790 6579
30 225 Sára Kadlecová 2000 ZŠ a MŠ Zákupy 8,67 846 4,37 622 12,40 636 43 390 248 736 6,73 706 58 767 71 620 38,50 456 306 785 6564
31 406 Amálie Krytinářová 2000 ZŠ Komenského, Slavkov u Brna 9,46 688 3,78 515 10,00 476 24 200 265 793 5,51 519 100 1367 87 780 34,50 403 4:05 790 6531
32 266 Kateřina Binková 2000 ZŠ Proseč 9,92 596 4,11 575 14,90 803 41 370 240 710 6,53 676 75 1010 68 590 46,00 556 4:51 606 6492
33 18 Kristýna Comová 2000 ZŠ Zárečná, Tachov 9,44 692 3,64 490 10,40 503 45 410 294 890 6,40 656 78 1052 68 590 29,00 330 326 868 6481
34 1403 Adéla Nováková 2000 ZŠ TGM Vimperk 9,40 700 4,11 575 9,40 436 55 510 210 610 6,19 623 80 1081 73 640 31,00 356 3:26 946 6477
35 1424 Natálie Váňová 2000 ZŠ Zátor 9,33 714 3,90 537 9,60 450 62 580 275 826 6,49 670 71 952 68 590 24,00 263 3:42 882 6464
36 407 Anita Kučerová 2000 ZŠ Komenského, Slavkov u Brna 8,82 816 4,49 644 11,80 596 32 280 215 626 7,08 760 80 1081 74 650 23,00 250 296 743 6446
37 196 Kristýna Štemberová 2000 Sportovní gymnázium Kladno 9,24 732 3,79 517 11,80 596 55 510 200 576 6,84 723 69 924 57 480 29,50 336 178 1030 6424
38 365 Denisa Ondráčková 2000 ZŠ Oslavany 8,82 816 4,53 651 11,20 556 42 380 253 753 6,42 659 63 838 71 620 32,00 370 4:08 778 6421
39 157 Michaela Krejzková 2000 ZŠ Jeseník 9,40 700 4,00 555 12,20 623 42 380 238 703 6,52 674 75 1010 59 500 42,00 503 4:15 750 6398
40 25 Nela Michutová 2000 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 9,49 682 4,12 577 10,50 510 37 330 276 830 6,37 651 63 838 86 770 32,00 370 4:00 810 6368
41 56 Martina Kubešová 2000 ZŠ a MŠ Kubatova, České
Budějovice
9,42 696 3,88 533 11,80 596 42 380 172 483 6,50 671 67 895 107 980 27,00 303 4:10 770 6307
42 48 Aneta Křečková 2000 ZŠ Palackého, Moravská
Třebová
9,78 624 3,60 482 12,70 656 33 290 255 760 5,95 586 78 1052 74 650 34,00 396 4:04 794 6290
43 78 Lucie Mančíková 2000 Gymnázium Břeclav 9,52 676 3,95 546 10,30 496 35 310 240 710 6,73 706 83 1124 72 630 28,50 323 4:19 734 6255
44 67 Andrea Kneifelová 2000 ZŠ Vizovice 9,18 744 3,89 535 10,50 510 37 330 264 790 6,43 660 65 867 86 770 27,00 303 4:21 726 6235
45 1404 Adéla Šmelcerová 2000 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 9,74 632 3,74 508 11,10 550 35 310 181 513 6,11 611 80 1081 96 870 28,00 316 320 843 6234
46 1422 Nela Zahradničková 2000 ZŠ Oslavany 9,19 742 3,62 486 10,00 476 50 460 214 623 5,86 573 60 795 78 690 48,00 583 310 801 6229
47 1412 Aneta Vodičková 2000 ZŠ Chotěboř 9,00 780 4,15 582 10,80 530 41 370 177 500 6,46 665 61 810 70 610 40,00 476 3:42 882 6205
48 287 Barbora Koudelová 2000 ZŠ TGM, Praha 12 9,07 766 3,92 540 10,10 483 38 340 205 593 6,07 605 83 1124 67 580 28,00 316 3:56 826 6173
49 68 Kateřina Dévová 2000 ZŠ Vizovice 9,36 708 4,23 597 12,90 670 31 270 261 780 6,93 737 50 652 74 650 31,00 356 298 751 6171
50 1420 Jana Pelánová 2000 ZŠ nám. Republiky, Znojmo 9,21 738 3,97 550 10,60 516 59 550 191 546 6,10 610 59 781 76 670 39,00 463 295 739 6163
51 1410 Daniela Berková 2000 ZŠ Horní Čermná 9,37 706 3,93 542 10,50 510 41 370 204 590 6,77 713 75 1010 56 470 35,00 410 4:02 802 6123
52 1417 Aneta Vránová 2000 ZŠ Kralovice 9,07 766 3,71 502 6,30 230 54 500 178 503 6,09 608 87 1181 67 580 37,00 436 3:59 814 6120
53 106 Eliška Kohlertová 2000 ZŠ Ladova, Litoměřice 9,38 704 4,26 602 8,00 343 43 390 273 820 6,15 617 62 824 71 620 26,50 296 3:37 902 6118
54 1419 Simona Pavelková 2000 ZŠ Mládí, Praha 5 - Stodůlky 9,32 716 3,79 517 12,20 623 33 290 198 570 6,81 719 56 738 83 740 32,00 370 3:59 814 6097
55 37 Karolína Zelenková 2000 ZŠ Zborovská, Tábor 9,53 674 3,55 473 12,50 643 31 270 282 850 5,85 571 68 910 61 520 38,50 456 4:22 722 6089
56 1407 Veronika Fabiánová 2000 ZŠ Zátor 9,37 706 3,98 551 10,50 510 36 320 227 666 6,27 636 71 952 77 680 26,00 290 4:12 762 6073
57 1418 Kateřina Greplová 2000 ZŠ Lutín 8,72 836 4,15 582 10,50 510 44 400 224 656 6,75 710 54 710 65 560 28,00 316 4:05 790 6070
58 408 Monika Chromá 2000 ZŠ Komenského, Slavkov u Brna 9,07 766 4,20 591 13,40 703 42 380 227 666 6,88 730 66 881 62 530 30,00 343 93 463 6053
Stránka 2 z 8
59 126 Tereza Korejtková 2000 ZŠ Sadová, Čáslav 8,60 860 4,25 600 11,50 576 38 340 150 410 7,03 753 64 852 55 460 31,50 363 3:57 822 6036
60 125 Adéla Brothánková 2000 ZŠ Sadová, Čáslav 9,23 734 3,81 520 10,50 510 32 280 189 540 6,21 626 72 967 70 610 38,00 450 4:19 734 5971
61 166 Eliška Šulcová 2000 ZŠ Křesomyslova, Praha 4 9,00 780 4,16 584 10,30 496 42 380 220 643 6,44 662 61 810 77 680 21,00 223 288 710 5968
62 158 Natálie Poláková 2000 ZŠ Jeseník 9,63 654 3,61 484 11,00 543 52 480 220 643 6,54 677 58 767 66 570 30,00 343 4:09 774 5935
63 86 Markéta Jenčková 2000 ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov 9,59 662 3,58 479 10,30 496 50 460 186 530 6,20 625 53 695 78 690 23,50 256 178 1030 5923
64 188 Lucie Kantorová 2000 ZŠ Englišova, Opava 9,53 674 4,21 593 11,70 590 22 180 185 526 6,70 702 64 852 56 470 43,50 523 4:16 746 5856
65 206 Jenny Falkenbergová 2000 ZŠ Žižkova, Turnov 9,13 754 3,83 524 8,90 403 29 250 193 553 7,02 751 63 838 98 890 15,00 143 4:18 738 5844
66 306 Andrea Matúšová 2000 ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 9,07 766 4,24 599 11,10 550 39 350 171 480 6,47 666 48 624 66 570 38,00 450 4:06 786 5841
67 1413 Petra Šebestová 2000 ZŠ Jindřicha Matiegky, Mělník 9,42 696 3,94 544 10,40 503 24 200 180 510 6,38 653 59 781 70 610 43,00 516 4:04 794 5807
68 256 Kateřina Novotná 2000 ZŠ E. Rošického, Jihlava 9,38 704 4,16 584 11,80 596 24 200 177 500 6,42 659 62 824 56 470 39,00 463 308 793 5793
69 156 Simona Straková 2000 ZŠ Jeseník 9,24 732 3,84 526 10,20 490 53 490 234 690 6,09 608 59 781 58 490 33,00 383 4:55 590 5780
70 1411 Nella Sudková 2000 ZŠ Lomnice nad Popelkou 10,05 570 3,05 382 10,20 490 56 520 219 640 5,97 590 63 838 56 470 35,00 410 3:47 862 5772
71 58 Karolína Kofroňová 2000 ZŠ a MŠ Kubatova, České
Budějovice
10,01 578 3,43 451 9,90 470 32 280 287 866 5,95 586 59 781 88 790 15,00 143 3:57 822 5767
72 167 Anna Peterková 2000 ZŠ Křesomyslova, Praha 4 9,64 652 3,78 515 10,80 530 30 260 218 636 6,25 633 62 824 61 520 45,50 550 266 618 5738
73 1408 Barbora Holasová 2000 ZŠ Hostýnská, Praha 10 9,36 708 4,15 582 9,70 456 17 130 206 596 6,74 708 54 710 66 570 37,00 436 3:59 814 5710
74 118 Kateřina Speierlová 2000 ZŠ Františkovy Lázně 9,64 652 3,65 491 10,30 496 42 380 185 526 6,23 630 83 1124 57 480 29,00 330 4:57 582 5691
75 1414 Klára Weiserová 2000 ZŠ Kladská, Praha 2 9,06 768 3,86 530 10,40 503 31 270 224 656 6,29 639 51 667 67 580 26,00 290 4:13 758 5661
76 107 Pavla Ludvíková 2000 ZŠ Ladova, Litoměřice 9,28 724 4,14 580 11,40 570 24 200 186 530 6,60 686 58 767 62 530 28,00 316 4:14 754 5657
77 286 Markéta Kadeřábková 2000 ZŠ TGM, Praha 12 9,42 696 3,54 471 9,70 456 29 250 174 490 6,10 610 71 952 75 660 35,50 416 273 647 5648
78 226 Dominika Petrová 2000 ZŠ a MŠ Zákupy 9,50 680 3,63 488 10,40 503 39 350 244 723 6,12 613 65 867 49 400 24,50 270 297 747 5641
79 146 Jana Beránková 2000 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 9,84 612 3,27 422 9,60 450 30 260 188 536 6,10 610 81 1095 84 750 20,00 210 4:43 638 5583
80 255 Jana Zerzánková 2000 ZŠ E. Rošického, Jihlava 9,65 650 3,78 515 9,60 450 24 200 190 543 5,90 579 57 752 77 680 34,50 403 4:02 802 5574
81 127 Aneta Brothánková 2000 ZŠ Sadová, Čáslav 9,68 644 3,57 477 10,20 490 31 270 151 413 5,93 583 57 752 66 570 42,50 510 3:58 818 5527
82 368 Nikola Brázdová 2000 ZŠ Oslavany 9,16 748 3,71 502 11,80 596 27 230 107 266 6,08 606 61 810 66 570 36,00 423 4:25 710 5461
82 376 Simona Hanušová 2000 ZŠ Postoloprty 9,26 728 3,77 513 11,40 570 32 280 225 660 6,83 722 33 410 71 620 34,00 396 5:02 562 5461
84 377 Denisa Czervoniaková 2000 ZŠ Postoloprty 10,44 492 3,48 460 10,10 483 27 230 194 556 6,16 619 66 881 81 720 20,00 210 4:36 666 5317
85 378 Tereza Pilmajerová 2000 ZŠ Postoloprty 9,75 630 3,66 493 10,10 483 38 340 188 536 6,30 640 40 510 71 620 30,00 343 4:30 690 5285
86 307 Tereza Benešová 2000 ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 10,11 558 3,59 480 8,40 370 29 250 249 740 5,80 563 57 752 70 610 21,50 230 4:24 714 5267
87 197 Alexandra Becková 2000 Sportovní gymnázium Kladno 10,58 464 4,09 571 11,10 550 27 230 193 553 6,40 656 54 710 48 390 40,50 483 4:44 634 5241
88 128 Barbora Chudomelová 2000 ZŠ Sadová, Čáslav 9,63 654 3,29 426 10,50 510 23 190 135 360 6,09 608 57 752 68 590 38,00 450 4:40 650 5190
89 358 Michaela Bendová 2000 ZŠ Edisonova, Varnsdorf 9,44 692 4,79 699 9,20 423 37 330 198 570 6,08 606 44 567 50 410 19,50 203 270 635 5135
90 327 Markéta Švejdová 2000 ZŠ Školní, Kaplice 9,46 688 3,81 520 8,70 390 33 290 125 326 6,15 617 61 810 53 440 30,00 343 4:30 690 5114
91 276 Simona Silovská 2000 11. ZŠ Plzeň 9,91 598 3,57 477 9,90 470 30 260 161 446 6,34 646 48 624 62 530 24,50 270 4:05 790 5111
92 217 Daria Halina Kutnar 2000 ZŠ Štefcova, Hradec Králové 9,65 650 3,98 551 8,90 403 35 310 102 250 6,18 622 48 624 73 640 31,50 363 4:33 678 5091
93 278 Mahulena Cílová 2000 11. ZŠ Plzeň 9,98 584 3,72 504 11,20 556 33 290 76 163 6,98 745 48 624 59 500 31,00 356 4:30 690 5012
94 297 Eliška Trojanová 2000 ZŠ TGM, Třebíč 9,56 668 3,87 531 9,20 423 24 200 201 580 6,48 668 45 581 55 460 20,50 216 4:45 630 4957
95 145 Pavlína Nováková 2000 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 9,22 736 4,18 588 7,50 310 31 270 123 320 6,19 623 59 781 54 450 25,00 276 4:57 582 4936
96 246 Valentina Wenigová 2000 Gymnázium J.S. Machara,
Brandýs nad Labem
9,97 586 3,41 448 12,30 630 36 320 127 333 6,51 673 70 938 60 510 40,50 483 NP 0 4921
97 298 Sára Pánková 2000 ZŠ TGM, Třebíč 9,95 590 3,43 451 9,70 456 38 340 188 536 5,50 517 33 410 61 520 35,50 416 4:43 638 4874
98 328 Lucie Růžičková 2000 ZŠ Školní, Kaplice 10,39 502 3,28 424 7,40 303 43 390 170 476 5,91 580 47 610 68 590 32,50 376 4:53 598 4849
99 207 Sára Müllerová 2000 ZŠ Žižkova, Turnov 9,11 758 3,72 504 9,60 450 23 190 162 450 5,86 573 27 324 62 530 32,00 370 4:33 678 4827
100 218 Martina Chalupová 2000 ZŠ Štefcova, Hradec Králové 9,48 684 3,67 495 7,50 310 31 270 102 250 6,37 651 48 624 54 450 27,50 310 4:16 746 4790
101 275 Barbora Černá 2000 11. ZŠ Plzeň 10,12 556 3,23 415 10,10 483 17 130 126 330 5,25 479 58 767 61 520 26,00 290 4:31 686 4656
102 285 Eva Cahynová 2000 ZŠ TGM, Praha 12 10,58 464 3,71 502 10,40 503 28 240 148 403 5,62 536 51 667 47 380 37,50 443 241 514 4652
103 356 Andrea Husárová 2000 ZŠ Edisonova, Varnsdorf 9,87 606 3,70 500 10,10 483 27 230 165 460 5,25 479 46 595 49 400 19,50 203 262 601 4557

Výsledky jednotlivců po 10 disciplinách - dívky ročník 2001

1 27 Nikol Hyjánková 2001 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 8,67 846 4,81 702 11,30 563 50 460 312 950 7,48 822 85 1152 84 750 47,00 570 3:33 918 7733
2 1320 Pavlína Vejrková 2001 ZŠ Komenského, Náchod 9,36 708 4,30 610 8,30 363 64 600 275 826 6,80 717 112 1538 127 1180 27,50 310 3:51 846 7698
3 385 Miroslava Hanzalíková 2001 ZŠ Komenského, Břeclav 8,43 894 4,95 728 14,20 756 59 550 207 600 7,32 797 90 1224 90 810 43,50 523 4:04 794 7676
4 95 Jana Hamplová 2001 ZŠ Jelínkova, Rýmařov 9,39 702 4,01 557 11,90 603 44 400 340 1043 6,70 702 98 1338 99 900 31,00 356 3:51 846 7447
5 36 Lucie Bacíková 2001 ZŠ Zborovská, Tábor 8,77 826 4,32 613 11,80 596 38 340 319 973 6,40 656 81 1095 94 850 37,50 443 3:56 826 7218
6 15 Lucie Kovářová 2001 ZŠ Zárečná, Tachov 8,99 782 3,96 548 12,80 663 44 400 328 1003 6,85 725 68 910 99 900 38,00 450 312 810 7191
7 165 Tereza Budská 2001 ZŠ Křesomyslova, Praha 4 9,15 750 4,09 571 11,30 563 57 530 287 866 6,53 676 93 1267 81 720 39,50 470 292 726 7139
8 105 Kristýna Škrancová 2001 ZŠ Ladova, Litoměřice 9,05 770 4,31 611 10,70 523 45 410 295 893 6,55 679 86 1167 75 660 46,50 563 4:03 798 7074
9 55 Eliška Sýkorová 2001 ZŠ a MŠ Kubatova, České Budějovice 9,19 742 4,38 624 15,20 823 28 240 260 776 6,75 710 67 895 94 850 44,50 536 3:54 834 7030
10 35 Pavla Buřičová 2001 ZŠ Zborovská, Tábor 9,20 740 3,98 551 10,50 510 52 480 305 926 6,55 679 81 1095 86 770 38,00 450 4:04 794 6995
11 66 Tereza Golová 2001 ZŠ Vizovice 9,28 724 3,79 517 10,00 476 59 550 292 883 7,27 790 81 1095 74 650 32,00 370 3:36 906 6961
12 1317 Linda Dufková 2001 ZŠ Pošepného, Praha 11 8,37 906 4,60 664 12,20 623 45 410 235 693 7,30 794 70 938 80 710 41,50 496 270 635 6869
13 1305 Dominika Roztočilová 2001 GIO Semily 9,41 698 4,19 590 9,60 450 75 710 305 926 6,45 663 54 710 69 600 48,50 590 3:49 854 6791
14 345 Karolína Vostatková 2001 ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše, Louny 9,72 636 3,79 517 10,00 476 53 490 290 876 6,31 642 106 1452 74 650 26,50 296 298 751 6786
15 335 Barbora Sotáková 2001 ZŠ Oskol, Kroměříž 8,88 804 4,21 593 13,70 723 31 270 255 760 6,68 699 91 1238 75 660 25,00 276 4:18 738 6761
16 336 Barbora Šišková 2001 ZŠ Oskol, Kroměříž 9,95 590 3,48 460 10,40 503 41 370 211 613 6,54 677 110 1510 90 810 31,50 363 152 856 6752
17 1307 Anna Samešová 2001 Gymnázium Mnichovo Hradiště 8,76 828 4,58 660 10,30 496 42 380 222 650 7,10 763 69 924 85 760 32,50 376 3:35 910 6747
18 38 Veronika Míková 2001 ZŠ Zborovská, Tábor 9,78 624 4,49 644 9,50 443 39 350 266 796 6,35 648 103 1410 85 760 31,50 363 280 676 6714
19 318 Klára Handrejchová 2001 ZŠ E. Beneše, Písek 10,39 502 3,42 450 10,30 496 43 390 278 836 5,80 563 116 1595 86 770 22,50 243 3:54 834 6679
20 136 Veronika Jaborníková 2001 ZŠ Slovácká, Břeclav 8,82 816 4,18 588 11,00 543 41 370 202 583 6,75 710 83 1124 83 740 34,00 396 4:09 774 6644
21 47 Monika Cápalová 2001 ZŠ Palackého, Moravská Třebová 9,76 628 3,58 479 12,80 663 33 290 320 976 6,54 677 78 1052 92 830 25,00 276 4:11 766 6637
22 1310 Sabina Bočková 2001 ZŠ a MŠ Lichnov 9,50 680 4,25 600 11,40 570 45 410 227 666 6,75 710 68 910 99 900 31,00 356 3:55 830 6632
23 265 Štěpánka Doležalová 2001 ZŠ Proseč 9,34 712 3,89 535 11,10 550 29 250 246 730 6,35 648 89 1210 90 810 33,00 383 4:04 794 6622
24 1318 Samanta Farkašová 2001 ZŠ Oskol, Kroměříž 9,68 644 3,61 484 9,10 416 55 510 238 703 6,00 594 94 1281 90 810 25,00 276 3:43 878 6596
25 1315 Viktorie Strnadová 2001 ZŠ Hostýnská, Praha 10 8,95 790 4,31 611 10,90 536 38 340 200 576 7,25 786 68 910 75 660 44,50 536 3:50 850 6595
26 97 Natálie Lachnitová 2001 ZŠ Jelínkova, Rýmařov 8,95 790 4,66 675 11,60 583 30 260 292 883 6,62 690 71 952 81 720 25,00 276 300 760 6589
27 245 Kristýna Korelová 2001 Gymnázium J.S. Machara,
Brandýs nad Labem
8,79 822 4,21 593 10,70 523 37 330 169 473 6,70 702 74 995 79 700 37,00 436 3:24 954 6528
28 238 Aneta Štěpánová 2001 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 9,02 776 3,68 497 10,40 503 57 530 222 650 6,00 594 72 967 89 800 27,50 310 3:41 886 6513
29 17 Dagmar Hrabovská 2001 ZŠ Zárečná, Tachov 9,60 660 3,46 457 11,20 556 34 300 309 940 5,79 562 81 1095 84 750 36,00 423 302 768 6511
30 85 Tereza Součková 2001 ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov 9,00 780 3,85 528 11,50 576 60 560 245 726 6,60 686 71 952 78 690 22,00 236 4:11 766 6500
31 117 Valerie Fischerová 2001 ZŠ Františkovy Lázně 9,21 738 4,19 590 10,40 503 43 390 237 700 6,73 706 76 1024 83 740 26,00 290 3:58 818 6499
32 367 Daniela Horáková 2001 ZŠ Oslavany 9,25 730 3,86 530 10,10 483 29 250 228 670 6,44 662 79 1067 100 910 27,50 310 3:41 886 6498
33 1321 Michaela Provazová 2001 ZŠ Lutín 9,36 708 4,09 571 8,60 383 43 390 159 440 6,50 671 105 1438 83 740 19,00 196 162 923 6460
34 1323 Tereza Hendrychová 2001 ZŠ Zašová 9,50 680 4,03 560 11,00 543 33 290 305 926 6,50 671 45 581 92 830 41,50 496 326 868 6445
35 1314 Bohunka Maňová 2001 ZŠ Byšice 9,29 722 3,72 504 9,10 416 37 330 229 673 6,20 625 76 1024 82 730 34,50 403 3:27 942 6369
36 1304 Adéla Abrahámová 2001 ZŠ Zárečná, Tachov 8,94 792 4,42 631 12,70 656 43 390 229 673 6,85 725 56 738 55 460 44,50 536 286 701 6302
37 195 Kateřina Libovická 2001 Sportovní gymnázium Kladno 9,09 762 4,36 620 11,30 563 37 330 180 510 6,88 730 54 710 102 930 31,00 356 4:09 774 6285
38 1319 Monika Fišerová 2001 ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové
nad Labem
9,75 630 4,11 575 10,90 536 47 430 203 586 6,50 671 74 995 73 640 33,50 390 3:59 814 6267
39 75 Vivien Charvátová 2001 Gymnázium Břeclav 8,82 816 3,93 542 12,00 610 32 280 233 686 6,82 720 61 810 63 540 36,50 430 3:56 826 6260
40 1306 Jitka Gregorová 2001 Gymnázium a OA Chodov 9,31 718 4,01 557 9,80 463 33 290 213 620 6,80 717 76 1024 84 750 28,00 316 4:04 794 6249
41 1324 Iva Štechová 2001 ZŠ Zátor 9,26 728 3,99 553 12,30 630 40 360 263 786 6,35 648 66 881 57 480 38,50 456 4:23 718 6240
42 296 Jitka Navrkalová 2001 ZŠ TGM, Třebíč 9,31 718 3,66 493 11,20 556 41 370 187 533 6,50 671 75 1010 88 790 31,00 356 4:20 730 6227
43 1309 Dominika Horníková 2001 ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové 9,29 722 4,08 570 8,90 403 62 580 218 636 6,80 717 75 1010 78 690 26,50 296 4:55 590 6214
Stránka 4 z 8
Výsledky jednotlivců po 10 disciplinách - dívky ročník 2002
nad Labem
44 1301 Denisa Vrubelová 2001 ZŠ Uničov 9,47 686 3,82 522 9,50 443 25 210 259 773 6,20 625 74 995 73 640 32,00 370 3:54 834 6098
45 1308 Barbora Kučerová 2001 ZŠ Školní, Chomutov 9,92 596 3,90 537 9,20 423 35 310 278 836 6,00 594 80 1081 72 630 31,00 356 4:20 730 6093
46 288 Kateřina Mesteková 2001 ZŠ TGM, Praha 12 9,41 698 3,53 470 6,10 216 51 470 256 763 6,03 599 83 1124 70 610 25,00 276 3:53 838 6064
47 1303 Veronika Blatská 2001 ZŠ Wagnerovo náměstí, Beroun 9,48 684 3,92 540 11,90 603 27 230 226 663 6,30 640 79 1067 47 380 40,00 476 4:10 770 6053
48 237 Lucie Kaufmanová 2001 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 8,95 790 3,73 506 10,60 516 31 270 267 800 6,52 674 63 838 60 510 30,50 350 4:03 798 6052
49 326 Patricie Gondeková 2001 ZŠ Školní, Kaplice 8,90 800 3,70 500 8,20 356 41 370 189 540 6,60 686 85 1152 78 690 18,50 190 4:24 714 5998
50 325 Kateřina Kopačková 2001 ZŠ Školní, Kaplice 9,80 620 3,72 504 9,40 436 41 370 225 660 6,35 648 67 895 78 690 26,50 296 3:45 870 5989
51 137 Miroslava Mauričová 2001 ZŠ Slovácká, Břeclav 9,63 654 3,85 528 10,40 503 14 100 234 690 6,00 594 75 1010 65 560 40,00 476 4:07 782 5897
52 357 Anna Nováková 2001 ZŠ Edisonova, Varnsdorf 9,58 664 3,42 450 8,10 350 36 320 215 626 5,50 517 82 1110 97 880 24,00 263 4:26 706 5886
53 87 Daniela Kňavová 2001 ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov 9,00 780 4,30 610 8,50 376 44 400 202 583 7,01 750 51 667 74 650 24,50 270 4:06 786 5872
54 386 Nikola Herzová 2001 ZŠ Komenského, Břeclav 8,93 794 4,07 568 9,50 443 46 420 186 530 6,73 706 65 867 59 500 19,00 196 4:02 802 5826
55 268 Veronika Uhrová 2001 ZŠ Proseč 10,03 574 3,34 435 9,80 463 56 520 186 530 5,49 516 90 1224 61 520 25,00 276 4:16 746 5804
56 346 Michaela Komůrková 2001 ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše, Louny 10,35 510 3,41 448 11,00 543 41 370 216 630 6,25 633 66 881 77 680 29,50 336 299 755 5786
57 116 Nela Stehlíková 2001 ZŠ Františkovy Lázně 9,93 594 3,14 399 9,70 456 30 260 202 583 5,78 560 63 838 100 910 32,00 370 4:16 746 5716
58 295 Adéla Škrdlová 2001 ZŠ TGM, Třebíč 9,42 696 3,47 459 8,10 350 41 370 204 590 5,92 582 63 838 59 500 43,50 523 4:02 802 5710
59 338 Nikol Zachovalová 2001 ZŠ Oskol, Kroměříž 9,46 688 3,43 451 11,60 583 36 320 234 690 6,22 628 61 810 59 500 33,00 383 273 647 5700
60 1311 Kamila Dolejšová 2001 ZŠ Zátor 10,21 538 3,53 470 8,90 403 46 420 195 560 6,00 594 82 1110 71 620 23,00 250 4:23 718 5683
61 267 Barbora Lněničková 2001 ZŠ Proseč 9,80 620 4,12 577 7,70 323 37 330 237 700 6,14 616 65 867 74 650 17,00 170 4:12 762 5615
62 1302 Nela Kozáková 2001 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 9,38 704 3,79 517 8,50 376 34 300 240 710 6,10 610 63 838 54 450 34,00 396 274 651 5552
63 28 Jindra Vránová 2001 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 9,53 674 3,77 513 11,20 556 21 170 195 560 6,03 599 49 638 50 410 50,00 610 310 801 5531
64 366 Lucie Králíčková 2001 ZŠ Oslavany 10,16 548 3,47 459 8,30 363 31 270 197 566 5,98 591 82 1110 53 440 28,00 316 3:56 826 5489
65 208 Veronika Hrdinová 2001 ZŠ Žižkova, Turnov 9,63 654 3,67 495 7,50 310 38 340 190 543 6,03 599 50 652 75 660 33,00 383 4:12 762 5398
66 216 Tereza Čermáková 2001 ZŠ Štefcova, Hradec Králové 9,11 758 3,77 513 9,90 470 27 230 138 370 6,58 683 56 738 57 480 23,50 256 132 723 5221
66 1322 Lucie Pelikánová 2001 ZŠ Mariánské náměstí, Uherský
Brod
9,71 638 3,55 473 9,80 463 24 200 171 480 5,60 533 36 452 87 780 38,50 456 4:16 746 5221
68 147 Šarlotta Olšáková 2001 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 9,82 616 3,82 522 12,40 636 29 250 170 476 5,73 553 53 695 73 640 22,00 236 4:54 594 5218
69 277 Adéla Bernhardová 2001 11. ZŠ Plzeň 10,31 518 3,36 439 9,00 410 42 380 133 353 5,55 525 54 710 82 730 36,00 423 292 726 5214
70 88 Lucie Pondělíčková 2001 ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov 10,47 486 3,56 475 10,90 536 29 250 193 553 5,73 553 63 838 47 380 39,00 463 280 676 5210
71 198 Aneta Pavlíková 2001 Sportovní gymnázium Kladno 10,42 496 3,10 391 7,80 330 23 190 226 663 5,55 525 77 1038 63 540 17,50 176 4:05 790 5139
72 1312 Sára Hajli 2001 ZŠ a MŠ Sokolovská, Svitavy 9,56 668 3,82 522 10,80 530 26 220 180 510 5,90 579 40 510 70 610 24,50 270 4:47 622 5041
73 308 Kateřina Kořínková 2001 ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 10,79 422 3,23 415 8,80 396 26 220 221 646 5,63 537 50 652 75 660 30,00 343 131 716 5007
74 405 Eliška Ondráčková 2001 ZŠ Komenského, Slavkov u Brna 9,00 780 4,43 633 12,00 610 76 720 152 416 NP 0 91 1238 NP 0 41,50 496 NP 0 4893
75 248 Anna Čečrdlová 2001 Gymnázium J.S. Machara,
Brandýs nad Labem
10,31 518 3,41 448 9,80 463 31 270 127 333 5,49 516 60 795 62 530 29,00 330 4:49 614 4817
76 148 Marie Smolková 2001 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 9,96 588 3,44 453 10,20 490 20 160 144 390 5,68 545 55 724 46 370 24,00 263 4:57 582 4565
77 355 Eliška Veverková 2001 ZŠ Edisonova, Varnsdorf 9,12 756 3,93 542 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 1298

Dívky roč. nar. 2002

1 1221 Dominika Ponížilová 2002 ZŠ Melantrichova, Prostějov 9,20 740 3,87 531 9,10 416 77 730 316 963 6,41 657 125 1724 113 1040 29,00 330 3:56 826 7957
2 46 Hana Hájková 2002 ZŠ Palackého, Moravská Třebová 9,51 678 4,04 562 10,80 530 67 630 244 723 6,20 625 105 1438 102 930 48,00 583 4:08 778 7477
3 1216 Viktorie Macháčková 2002 ZŠ Janského, Praha 13 9,42 696 3,80 519 8,30 363 56 520 239 706 5,96 588 114 1567 82 730 32,00 370 3:57 822 6881
4 1217 Marie Kamarádová 2002 ZŠ Kameničky 9,04 772 3,82 522 8,90 403 45 410 270 810 7,21 780 92 1252 84 750 20,50 216 3:29 934 6849
5 1215 Viktorie Kalovská 2002 ZŠ Střelice 9,00 780 3,84 526 8,60 383 45 410 283 853 6,73 706 80 1081 80 710 28,50 323 3:25 950 6722
6 205 Eliška Martínková 2002 ZŠ Žižkova, Turnov 9,62 656 3,74 508 8,70 390 61 570 230 676 5,94 585 89 1210 95 860 30,50 350 3:56 826 6631

Výsledky jednotlivců po 10 disciplinách - dívky ročník 2003
7 347 Zuzana Porubčanová 2002 ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše, Louny 10,40 500 3,34 435 7,20 290 62 580 286 863 5,79 562 113 1552 79 700 23,00 250 3:46 866 6598
8 96 Karolína Ryšková 2002 ZŠ Jelínkova, Rýmařov 9,33 714 3,45 455 8,20 356 45 410 315 960 5,67 543 84 1138 81 720 27,50 310 3:42 882 6488
9 215 Eliška Krejcarová 2002 ZŠ Štefcova, Hradec Králové 8,71 838 4,37 622 12,20 623 30 260 177 500 6,84 723 71 952 80 710 41,00 490 4:20 730 6448
10 1214 Aneta Sováková 2002 ZŠ Strž, Dvůr Králové nad Labem 9,40 700 4,31 611 10,90 536 34 300 247 733 6,28 637 53 695 72 630 42,00 503 3:27 942 6287
11 98 Kateřina Furiková 2002 ZŠ Jelínkova, Rýmařov 9,94 592 3,75 510 8,90 403 38 340 297 900 5,59 531 82 1110 82 730 25,50 283 3:51 846 6245
12 135 Tereza Zemánková 2002 ZŠ Slovácká, Břeclav 9,04 772 3,79 517 10,60 516 38 340 270 810 6,25 633 64 852 58 490 35,50 416 3:49 854 6200
13 57 Tereza Brůžková 2002 ZŠ a MŠ Kubatova, České Budějovice 9,16 748 3,49 462 10,60 516 45 410 205 593 6,35 648 63 838 79 700 26,50 296 3:44 874 6085
14 1213 Nela Sováková 2002 ZŠ Strž, Dvůr Králové nad Labem 8,93 794 3,94 544 11,30 563 33 290 219 640 6,18 622 38 481 81 720 38,00 450 3:20 970 6074
15 1205 Jana Girmanová 2002 ZŠ a MŠ Lichnov 9,54 672 3,95 546 10,60 516 45 410 260 776 6,35 648 71 952 56 470 34,00 396 280 676 6062
16 1218 Petra Jakešová 2002 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 9,15 750 3,93 542 8,80 396 41 370 237 700 6,61 688 66 881 62 530 32,00 370 3:56 826 6053
17 1212 Veronika Moravanská 2002 ZŠ Seifertova, Jihlava 9,98 584 3,58 479 9,60 450 45 410 247 733 6,16 619 67 895 85 760 27,50 310 4:22 722 5962
18 1223 Klára Šídlová 2002 ZŠ Petřiny-Jih, Praha 6 9,03 774 4,20 591 9,80 463 36 320 182 516 6,43 660 58 767 79 700 32,50 376 4:11 766 5933
19 1211 Tereza Hloušková 2002 ZŠ Pošepného, Praha 11 9,55 670 3,88 533 11,10 550 44 400 180 510 6,28 637 56 738 91 820 34,50 403 270 635 5896
20 388 Lucie Bartošíková 2002 ZŠ Komenského, Břeclav 9,19 742 3,82 522 9,10 416 50 460 184 523 6,62 690 84 1138 56 470 21,50 230 4:32 682 5873
21 1206 Natálie Peluňková 2002 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 8,84 812 3,87 531 11,20 556 35 310 209 606 6,47 666 57 752 70 610 21,00 223 4:29 694 5760
22 1204 Diana Foersterová 2002 Gymnázium Dr. Pekaře, Mladá Boleslav 9,51 678 3,95 546 6,20 223 53 490 238 703 6,63 691 59 781 63 540 31,00 356 4:17 742 5750
23 1207 Tereza Kostruchová 2002 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 9,62 656 3,65 491 7,50 310 48 440 183 520 5,73 553 80 1081 76 670 20,50 216 4:06 786 5723
24 178 Viktorie Gajdošová 2002 ZŠ a MŠ Police nad Metují 10,17 546 3,76 511 8,90 403 37 330 230 676 6,12 613 73 981 60 510 30,00 343 4:12 762 5675
25 176 Veronika Gajdošová 2002 ZŠ a MŠ Police nad Metují 9,93 594 3,65 491 8,00 343 38 340 174 490 6,11 611 93 1267 55 460 40,00 476 250 551 5623
26 138 Barbora Vačkářová 2002 ZŠ Slovácká, Břeclav 9,40 700 4,07 568 8,00 343 33 290 216 630 6,20 625 57 752 60 510 25,50 283 4:06 786 5487
27 257 Aneta Krulová 2002 ZŠ E. Rošického, Jihlava 10,49 482 3,72 504 11,00 543 16 120 168 470 5,54 523 81 1095 84 750 31,00 356 4:50 610 5453
28 177 Barbora Meierová 2002 ZŠ a MŠ Police nad Metují 9,74 632 3,69 499 7,60 316 30 260 220 643 6,37 651 70 938 45 360 24,50 270 3:50 850 5419
29 375 Markéta Douchová 2002 ZŠ Postoloprty 10,07 566 3,40 446 8,50 376 45 410 128 336 5,62 536 75 1010 75 660 33,50 390 4:51 606 5336
30 247 Aneta Volfová 2002 Gymnázium J.S. Machara, Brandýs
nad Labem
9,78 624 2,61 302 7,80 330 49 450 264 790 5,19 470 69 924 55 460 26,50 296 4:38 658 5304
31 1209 Aneta Tichovská 2002 ZŠ Frymburk 9,32 716 3,77 513 9,50 443 31 270 186 530 5,86 573 54 710 58 490 35,00 410 4:47 622 5277
32 1224 Eva Hradečná 2002 ZŠ Zátor 10,10 560 3,41 448 6,60 250 27 230 287 866 5,65 540 51 667 78 690 24,00 263 4:22 722 5236
33 1202 Andrea Vítková 2002 20. ZŠ Plzeň 9,25 730 3,83 524 9,80 463 35 310 114 290 6,21 626 53 695 74 650 14,00 130 4:13 758 5176
34 1210 Míša Kaimová 2002 ZŠ Františkovy Lázně 10,00 580 3,48 460 7,00 276 38 340 184 523 5,91 580 62 824 88 790 18,50 190 5:09 534 5097
35 108 Tereza Slámová 2002 ZŠ Ladova, Litoměřice 9,90 600 3,53 470 9,40 436 25 210 188 536 5,50 517 73 981 59 500 23,00 250 4:57 582 5082
36 1220 Karolína Štěrbová 2002 ZŠ Masarykova, Ostrov 9,38 704 4,23 597 7,70 323 34 300 141 380 6,11 611 42 538 59 500 26,00 290 3:58 818 5061
37 1219 Sabina Drapáková 2002 ZŠ Liberec 10,13 554 3,49 462 6,50 243 46 420 141 380 5,94 585 87 1181 66 570 23,00 250 82 390 5035
38 1201 Klára Staňková 2002 ZŠ Zárečná, Tachov 9,90 600 3,28 424 9,10 416 22 180 241 713 5,54 523 43 552 48 390 29,50 336 301 764 4898
39 348 Nikola Purkytová 2002 ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše, Louny 10,54 472 3,35 437 6,50 243 31 270 146 396 5,73 553 45 581 40 310 18,00 183 4:54 594 4039


Výsledky jednotlivců po 10 disciplinách - dívky ročník 2003

1 1103 Natálie Paťavová 2003 ZŠ Šafaříkova, Valašské Meziříčí 9,36 708 4,15 582 8,70 390 45 410 257 766 6,39 654 103 1410 78 690 26,00 290 3:56 826 6726
2 227 Anna Středová 2003 ZŠ a MŠ Zákupy 10,03 574 3,59 480 7,90 336 59 550 260 776 6,00 594 107 1467 99 900 24,50 270 4:20 730 6677
3 1124 Eliška Cedzová 2003 ZŠ Palackého, Moravská Třebová 9,54 672 4,10 573 9,10 416 54 500 287 866 6,37 651 78 1052 79 700 22,00 236 4:03 798 6464
4 1107 Nikola Kolínská 2003 ZŠ a MŠ DUHOVÁ CESTA s.r.o., Chomutov 9,37 706 3,90 537 6,80 263 50 460 244 723 6,83 722 85 1152 84 750 29,00 330 4:04 794 6437
5 1113 Sára Erbenová 2003 ZŠ Strž, Dvůr Králové nad Labem 9,66 648 4,20 591 7,00 276 61 570 252 750 6,21 626 76 1024 85 760 30,00 343 4:23 718 6306
6 1117 Tereza Šulíková 2003 ZŠ Jelínkova, Rýmařov 10,28 524 3,65 491 9,70 456 72 680 254 756 5,89 577 86 1167 84 750 21,00 223 4:59 574 6198
7 1122 Darina Dvorská 2003 ZŠ Melantrichova, Prostějov 9,73 634 3,50 464 5,80 196 60 560 219 640 5,45 510 96 1310 90 810 16,00 156 4:10 770 6050
8 1112 Barbora Balláková 2003 ZŠ Fantova, Kaplice 9,43 694 3,70 500 9,10 416 51 470 207 600 6,80 717 73 981 67 580 23,00 250 3:55 830 6038
9 1110 Markéta Bauerová 2003 ZŠ Běžecká, Sokolov 9,50 680 3,66 493 6,90 270 81 770 167 466 5,97 590 62 824 87 780 32,00 370 296 743 5986
10 1109 Eliška Soperová 2003 ZŠ A. Čermáka, Praha 6 9,90 600 3,05 382 7,20 290 62 580 171 480 5,94 585 81 1095 95 860 27,00 303 4:04 794 5969
11 228 Alena Měchurová 2003 ZŠ a MŠ Zákupy 10,56 468 3,63 488 7,00 276 78 740 245 726 5,91 580 79 1067 80 710 18,00 183 4:37 662 5900
12 1106 Klára Kousalová 2003 ZŠ a MŠ Brtnice 9,50 680 3,75 510 8,50 376 37 330 244 723 5,91 580 76 1024 62 530 25,00 276 3:58 818 5847
13 1111 Veronika Strnadová 2003 ZŠ F. L. Riegra, Semily 10,08 564 3,75 510 8,40 370 52 480 213 620 5,61 534 73 981 68 590 32,00 370 4:03 798 5817
14 1105 Eliška Pechmannová 2003 26. ZŠ Plzeň 10,15 550 3,30 428 6,00 210 74 700 247 733 5,63 537 71 952 74 650 23,00 250 4:15 750 5760
15 1101 Aneta Pánková 2003 2. ZŠ Rakovník 10,09 562 3,60 482 7,60 316 59 550 255 760 5,67 543 64 852 76 670 27,00 303 4:30 690 5728
16 1115 Tereza Dopitová 2003 ZŠ Resslova, Hlinsko 10,09 562 3,45 455 6,90 270 57 530 201 580 5,74 554 89 1210 67 580 20,00 210 4:11 766 5717
17 1119 Michaela Zajíčková 2003 ZŠ Kladská, Praha 2 9,43 694 3,80 519 8,30 363 53 490 181 513 5,92 582 50 652 90 810 26,00 290 4:07 782 5695
18 1104 Kateřina Kainová 2003 ZŠ TGM, Praha 12 9,83 614 3,60 482 7,40 303 52 480 186 530 5,97 590 73 981 70 610 25,00 276 3:59 814 5680
19 387 Zuzana Václavovičová 2003 ZŠ Komenského, Břeclav 9,53 674 4,18 588 7,00 276 40 360 212 616 6,55 679 63 838 60 510 21,00 223 4:23 718 5482
20 1120 Nela Červinková 2003 ZŠ Komenského, Zlín - Malenovice 9,61 658 3,24 417 9,10 416 39 350 207 600 5,65 540 63 838 61 520 24,00 263 4:01 806 5408
21 1116 Eliška Rozborová 2003 ZŠ Jaroslava Seiferta, Mělník 10,17 546 3,70 500 9,00 410 38 340 150 410 5,86 573 86 1167 72 630 22,00 236 4:59 574 5386
22 1102 Natálie Sedláčková 2003 ZŠ Svážná, Brno 10,13 554 3,35 437 7,70 323 69 650 164 456 5,42 505 68 910 71 620 19,00 196 4:20 730 5381
23 1114 Aneta Ožanová 2003 ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 9,80 620 3,63 488 7,60 316 48 440 254 756 5,57 528 49 638 46 370 27,00 303 4:42 642 5101
24 1123 Markéta Szotkowská 2003 ZŠ Mosty u Jablunkova 9,95 590 3,55 473 8,40 370 28 240 170 476 5,90 579 43 552 69 600 37,00 436 4:09 774 5090
25 1121 Lucie Štůsková 2003 ZŠ Kotlářská, Brno 9,93 594 3,57 477 5,30 163 68 640 138 370 4,60 379 61 810 61 520 19,00 196 3:53 838 4987
26 1118 Petra Říhová 2003 ZŠ Jindřicha Matiegky, Mělník 10,81 418 3,06 384 6,40 236 33 290 107 266 5,39 500 78 1052 53 440 18,00 183 4:44 634 4403

Dívky roč. nar. 2004

1 1007 Tereza Kociánová 2004 ZŠ a MŠ Kubatova, České Budějovice 10,10 560 3,37 440 8,00 343 67 630 232 683 5,65 540 108 1481 115 1060 27,50 310 3:52 842 6889
2 1021 Julie Samlíková 2004 ZŠ Oslavany 9,75 630 3,82 522 6,30 230 71 670 244 723 6,30 640 109 1495 99 900 20,50 216 4:09 774 6800
3 1004 Kateřina Josefusová 2004 ZŠ Žernosecká, Praha 8 9,84 612 3,65 491 6,00 210 91 870 225 660 6,30 640 88 1195 91 820 27,00 303 4:12 762 6563
4 1009 Veronika Štefková 2004 ZŠ Salvátor, Valašské Meziříčí 10,35 510 3,22 413 6,40 236 66 620 241 713 5,85 571 109 1495 77 680 21,00 223 4:16 746 6207
5 1006 Kateřina Holubcová 2004 Sokol Dvůr Králové nad Labem 9,35 710 4,01 557 6,20 223 65 610 228 670 6,20 625 72 967 75 660 24,00 263 3:55 830 6115
6 1010 Radka Hlouchová 2004 ZŠ Sadová, Čáslav 9,72 636 3,56 475 6,30 230 64 600 217 633 5,80 563 76 1024 68 590 31,00 356 4:03 798 5905
7 1013 Aneta Šimůnková 2004 ZŠ K Milíčovu, Praha 11 9,35 710 3,82 522 7,80 330 50 460 205 593 5,90 579 55 724 79 700 26,00 290 3:48 858 5766
8 1016 Lucie Hrušková 2004 ZŠ Masarykova, Klášterec nad Orlicí 10,08 564 3,21 411 7,20 290 46 420 177 500 5,50 517 66 881 117 1080 29,00 330 4:23 718 5711
9 1020 Ludmila Horáková 2004 ZŠ Oslavany 10,26 528 3,62 486 6,60 250 48 440 205 593 5,50 517 79 1067 85 760 21,00 223 3:54 834 5698
10 1024 Lucie Golasovská 2004 ZŠ Zašová 10,42 496 3,45 455 5,80 196 65 610 249 740 5,05 448 70 938 84 750 29,50 336 272 643 5612
11 1017 Zuzana Mazalová 2004 ZŠ Melantrichova, Prostějov 10,85 410 3,24 417 5,60 183 74 700 227 666 5,60 533 79 1067 86 770 17,00 170 4:29 694 5610
12 1011 Máša Heřmanská 2004 ZŠ Chotěboř 9,96 588 3,72 504 8,20 356 57 530 124 323 5,95 586 76 1024 70 610 31,50 363 4:22 722 5606
13 1003 Veronika Hutárková 2004 ZŠ Zbýšov 9,38 704 3,61 484 5,90 203 52 480 208 603 5,65 540 65 867 70 610 18,00 183 3:41 886 5560
14 1005 Sofie Skalíková 2004 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 9,98 584 3,48 460 5,90 203 43 390 184 523 5,95 586 81 1095 71 620 22,50 243 3:51 846 5550
15 1022 Tereza Kunčíková 2004 ZŠ Otická, Opava 9,55 670 3,54 471 7,10 283 37 330 195 560 6,10 610 60 795 66 570 24,50 270 4:12 762 5321
16 1023 Julie Hendrychová 2004 ZŠ Zašová 10,26 528 3,15 400 6,70 256 40 360 206 596 5,35 494 57 752 76 670 33,00 383 300 760 5199
17 1014 Radka Kučerová 2004 ZŠ Kotlářská, Brno 10,13 554 3,32 431 6,20 223 55 510 144 390 5,90 579 68 910 83 740 17,50 176 4:45 630 5143
18 1018 Sára Fojtíková 2004 ZŠ Novolíšeňská, Brno 9,81 618 3,62 486 5,30 163 41 370 175 493 5,75 556 68 910 58 490 21,00 223 4:30 690 4999
19 1001 Kateřina Kneblová 2004 ZŠ Václava Talicha, Most 10,74 432 3,16 402 4,80 130 54 500 174 490 5,15 463 66 881 64 550 17,50 176 4:16 746 4770
20 1008 Daniela Nýdrlová 2004 ZŠ F. L. Riegra, Semily 9,82 616 3,60 482 5,30 163 38 340 159 440 5,90 579 43 552 53 440 20,50 216 4:30 690 4518
21 1019 Linda Walchetsederová 2004 ZŠ Okružní Aš 11,51 329 2,72 322 5,70 190 37 330 176 496 4,70 394 88 1195 46 370 17,00 170 4:23 718 4514
22 1015 Lucie Pecháčková 2004 ZŠ Křesomyslova, Praha 4 11,16 364 2,92 359 6,30 230 42 380 170 476 5,15 463 48 624 59 500 23,50 256 220 426 4078
23 1002 Tereza Dušičková 2004 ZŠ Vrčeň 10,90 400 3,17 404 5,70 190 29 250 101 246 5,20 471 42 538 39 300 20,50 216 4:13 758 3773
24 1012 Alexandra Vymětalíková 2004 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 10,72 436 3,30 428 5,10 150 43 390 124 323 5,30 486 34 424 60 510 15,00 143 220 426 3716

Výsledky jednotlivců po 10 disciplinách - chlapci ročník 1999
1 1532 Matěj Jakubíček 1999 11. ZŠ Plzeň 8,35 910 4,87 713 15,10 816 76 720 259 773 7,80 871 120 1652 120 1110 65,00 810 3:26 946 9321
2 1533 Josef Říha 1999 ZŠ Štefcova, Hradec Králové 7,91 998 5,49 826 17,70 990 84 800 256 763 8,59 993 83 1124 99 900 68,00 850 3:02 1042 9286
3 1552 Jan Vácha 1999 ZŠ M. Kudeříkové, Havířov 7,44 1092 5,52 831 19,60 1116 76 720 217 633 8,32 951 91 1238 104 950 52,50 643 3:02 1042 9216
4 1546 Šimon Vrána 1999 ZŠ Salvátor, Valašské Meziříčí 8,15 950 5,10 755 19,10 1083 64 600 371 1146 7,58 837 71 952 104 950 60,00 743 3:04 1034 9050
5 1536 Jakub Kafka 1999 Gymnázium Lovosice 8,35 910 4,61 666 16,60 916 85 810 312 950 7,78 868 93 1267 100 910 47,50 576 3:03 1038 8911
6 1534 Lukáš Král 1999 ZŠ Zachar, Kroměříž 8,39 902 4,82 704 17,50 976 63 590 226 663 7,87 882 87 1181 94 850 72,00 903 3:11 1006 8657
7 1549 Dalibor Gacho 1999 ZŠ Sluneční, Šumperk 7,82 1016 5,22 777 14,00 743 86 820 266 796 7,90 886 87 1181 106 970 41,00 490 3:21 966 8645
8 1554 Jakub Jaroš 1999 ZŠ nám. Republiky, Znojmo 8,53 874 4,31 611 12,90 670 87 830 269 806 6,71 703 92 1252 123 1140 43,50 523 3:09 1014 8423
9 1535 Tomáš Fingerhut 1999 Gymnázium Dr. Pekaře, Mladá Boleslav
8,23 934 5,18 770 16,50 910 65 610 303 920 7,31 796 61 810 96 870 49,00 596 3:07 1022 8238
10 1531 Martin Kural 1999 11. ZŠ Plzeň 8,31 918 4,31 611 15,10 816 60 560 330 1010 7,38 806 65 867 109 1000 50,50 616 3:19 974 8178
11 1538 Václav Mačát 1999 Gymnázium Svitavská, Moravská Třebová 8,73 834 4,57 659 16,50 910 67 630 222 650 7,98 899 74 995 108 990 48,50 590 3:18 978 8135
12 1550 Štěpán Dubnička 1999 ZŠ Konečná, Karlovy Vary 8,01 978 4,64 671 19,00 1076 57 530 216 630 7,84 877 57 752 91 820 61,00 756 3:21 966 8056
13 1543 Lukáš Hvasta 1999 ZŠ Kotlářská, Brno 7,84 1012 4,77 695 18,10 1016 60 560 240 710 8,20 933 59 781 65 560 58,50 723 3:15 990 7980
14 1547 Jiří Čech 1999 ZŠ Seifertova, Jihlava 8,16 948 4,64 671 14,40 770 71 670 197 566 7,61 842 80 1081 98 890 54,50 670 4:02 802 7910
15 1541 Michal Svoboda 1999 ZŠ a MŠ Kubatova, České Budějovice 8,27 926 4,75 691 19,20 1090 37 330 266 796 7,48 822 44 567 90 810 65,00 810 3:13 998 7840
16 1537 Jakub Mráček 1999 Gymnázium Prof. Jana Patočky, Praha 1 8,17 946 4,65 673 15,50 843 55 510 290 876 7,44 816 61 810 89 800 51,50 630 340 926 7830
17 1540 Václav Novotný 1999 ZŠ a MŠ Hořičky 8,54 872 4,68 679 17,60 983 53 490 310 943 7,32 797 63 838 81 720 54,00 663 320 843 7828
18 1542 Jonáš Vilím 1999 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 7,86 1008 4,96 730 16,60 916 44 400 223 653 7,77 866 60 795 85 760 50,50 616 3:01 1046 7790
19 1553 Ondřej Krejčí 1999 ZŠ Rousínov 8,59 862 4,10 573 11,50 576 76 720 241 713 7,25 786 88 1195 100 910 37,00 436 3:43 878 7649
20 1539 Petr Kaják 1999 ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov 8,03 974 4,49 644 15,80 863 45 410 260 776 7,67 851 50 652 100 910 46,00 556 3:20 970 7606
21 1548 Nguyen Long 1999 ZŠ Seifertova, Jihlava 8,61 858 4,69 680 16,60 916 56 520 200 576 7,36 803 67 895 82 730 55,50 683 3:28 938 7599
22 1544 Václav Jirsa 1999 ZŠ Bratří Jandusů, Praha 22 8,34 912 4,70 682 12,80 663 72 680 237 700 7,45 817 79 1067 82 730 39,00 463 3:46 866 7580
23 1551 Sebastian Švalich 1999 ZŠ Ladova, Litoměřice 8,71 838 4,38 624 13,60 716 70 660 214 623 7,08 760 82 1110 74 650 49,50 603 3:14 994 7578
24 1545 Adam Študlar 1999 ZŠ Františkovy Lázně 7,77 1026 4,43 633 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 NP 0 1659

Roč. nar. 2000
1 1432 Radim Kuřina 2000 ZŠ Uherské Hradiště 8,46 888 4,92 722 15,40 836 75 710 303 920 7,72 859 92 1252 127 1180 52,00 636 3:16 986 8989
2 22 Ondřej Kadla 2000 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 8,39 902 4,60 664 12,80 663 83 790 316 963 7,44 816 81 1095 99 900 55,00 676 332 893 8362
3 21 Tomáš Kundrát 2000 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 8,04 972 5,23 779 17,50 976 51 470 294 890 8,08 914 66 881 82 730 58,00 716 3:25 950 8278
4 121 Matěj Horský 2000 ZŠ Sadová, Čáslav 8,71 838 3,72 504 15,30 830 67 630 292 883 8,31 950 98 1338 81 720 47,50 576 3:24 954 8223
5 351 Nikolas Kováč 2000 ZŠ Edisonova, Varnsdorf 8,05 970 4,71 684 16,50 910 62 580 229 673 8,06 911 82 1110 89 800 53,50 656 330 885 8179
6 81 Adam Novotný 2000 ZŠ Ak. Heyrovského, 8,93 794 4,23 597 11,60 583 103 990 250 743 7,40 810 76 1024 132 1230 33,00 383 3:12 1002 8156
7 12 Aleš Janda 2000 ZŠ Zárečná, Tachov 8,20 940 4,88 715 16,60 916 61 570 303 920 7,40 810 66 881 72 630 65,00 810 3:22 962 8154
8 171 David Bega 2000 ZŠ a MŠ Police nad Metují 8,79 822 4,62 668 12,30 630 88 840 274 823 7,53 830 89 1210 109 1000 37,00 436 3:49 854 8113
9 1454 Tadeáš Vávra 2000 ZŠ Nový Bydžov 8,60 860 4,26 602 14,50 776 72 680 189 540 7,12 766 84 1138 117 1080 57,00 703 3:38 898 8043
10 211 Pavel Halíř 2000 ZŠ Štefcova, Hradec Králové 7,79 1022 5,51 830 17,90 1003 54 500 189 540 8,82 1028 61 810 84 750 46,50 563 3:27 942 7988
11 1451 Daniel Ponížil 2000 ZŠ Melantrichova, Prostějov 8,85 810 4,26 602 11,20 556 82 780 280 843 6,87 728 86 1167 123 1140 41,50 496 3:50 850 7972
12 111 Jan Křemen 2000 ZŠ Františkovy Lázně 7,88 1004 4,47 640 15,20 823 72 680 226 663 7,24 785 65 867 89 800 58,50 723 3:28 938 7923
13 51 Filip Makrlík 2000 ZŠ a MŠ Kubatova, České Budějovice 8,17 946 5,04 744 17,60 983 54 500 231 680 7,60 840 55 724 72 630 70,00 876 3:17 982 7905
14 1449 Jan Lepeška 2000 ZŠ Maršovská, Teplice 8,13 954 4,97 731 18,40 1036 70 660 274 823 7,64 846 43 552 96 870 65,50 816 113 596 7884
15 323 Jaroslav Gall 2000 ZŠ Školní, Kaplice 8,56 868 4,87 713 14,50 776 52 480 250 743 7,86 880 81 1095 88 790 53,50 656 4:07 782 7783
15 331 Lukáš Světlík 2000 ZŠ Oskol, Kroměříž 8,93 794 4,15 582 15,20 823 48 440 333 1020 6,52 674 71 952 95 860 49,00 596 3:02 1042 7783
17 1444 Štěpán Cé 2000 ZŠ Klausova, Praha 13 8,44 892 4,26 602 15,70 856 62 580 186 530 7,56 834 73 981 96 870 53,50 656 170 976 7777
18 172 Roman Ducháč 2000 ZŠ a MŠ Police nad Metují 8,71 838 4,84 708 14,30 763 57 530 139 373 7,23 783 98 1338 95 860 54,00 663 332 893 7749
19 1445 Zdeněk Pachl 2000 ZŠ Komenského, Žďár nad Sázavou 8,16 948 4,85 710 13,70 723 72 680 226 663 7,28 791 77 1038 67 580 52,00 636 3:25 950 7719
20 13 Lukáš Salai 2000 ZŠ Zárečná, Tachov 8,66 848 4,35 619 15,70 856 54 500 305 926 7,08 760 67 895 86 770 46,50 563 340 926 7663
21 141 Martin Číhal 2000 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 8,52 876 4,73 688 14,80 796 54 500 240 710 7,52 828 65 867 77 680 62,00 770 3:28 938 7653
22 314 David Kolář 2000 ZŠ E. Beneše, Písek 8,99 782 4,08 570 11,30 563 77 730 268 803 6,60 686 106 1452 88 790 40,00 476 308 793 7645
23 381 Jakub Pavlík 2000 ZŠ Komenského, Břeclav 8,31 918 4,24 599 13,90 736 67 630 244 723 7,00 748 69 924 91 820 45,00 543 3:12 1002 7643
24 124 Daniel Šindelář 2000 ZŠ Sadová, Čáslav 8,57 866 4,62 668 13,80 730 72 680 173 486 7,75 863 77 1038 84 750 45,00 543 3:16 986 7610
25 182 Jiří Strakoš 2000 ZŠ Englišova, Opava 7,92 996 5,10 755 18,90 1070 45 410 172 483 8,15 925 56 738 73 640 46,50 563 3:11 1006 7586
26 32 Alec Sabol 2000 ZŠ Zborovská, Tábor 8,55 870 4,46 639 14,60 783 50 460 294 890 7,00 748 48 624 96 870 56,00 690 3:15 990 7564
27 372 Mikuláš Müller 2000 ZŠ Postoloprty 8,06 968 4,73 688 16,10 883 60 560 154 423 7,80 871 44 567 90 810 62,50 776 3:16 986 7532
28 181 Jakub Mecner 2000 ZŠ Englišova, Opava 7,74 1032 5,91 902 18,80 1063 34 300 165 460 7,85 879 43 552 67 580 68,50 856 335 905 7529
29 23 David Špůrek 2000 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 8,11 958 5,26 784 15,50 843 48 440 252 750 8,32 951 44 567 87 780 42,50 510 3:27 942 7525
30 92 Aleš Vaňous 2000 ZŠ Jelínkova, Rýmařov 8,27 926 5,25 782 18,70 1056 31 270 292 883 7,63 845 45 581 62 530 58,50 723 3:31 926 7522
31 102 Matyáš Bartoň 2000 ZŠ Ladova, Litoměřice 9,12 756 3,66 493 10,80 530 60 560 235 693 6,40 656 97 1324 124 1150 44,50 536 3:58 818 7516
32 271 Zdeněk Merhout 2000 11. ZŠ Plzeň 7,74 1032 4,53 651 18,30 1030 49 450 188 536 7,62 843 54 710 87 780 46,00 556 3:31 926 7514
33 352 Adam Kopecký 2000 ZŠ Edisonova, Varnsdorf 8,25 930 4,61 666 12,90 670 54 500 262 783 7,61 842 70 938 89 800 40,00 476 3:36 906 7511
34 313 Marek Touš 2000 ZŠ E. Beneše, Písek 8,52 876 4,47 640 11,90 603 63 590 191 546 6,88 730 78 1052 91 820 52,50 643 3:14 994 7494
35 101 Jan Svoboda 2000 ZŠ Ladova, Litoměřice 8,97 786 4,20 591 11,80 596 66 620 270 810 6,95 740 74 995 118 1090 32,00 370 3:39 894 7492
36 14 Luboš Kovář 2000 ZŠ Zárečná, Tachov 9,38 704 4,17 586 15,20 823 44 400 300 910 6,88 730 55 724 104 950 57,50 710 342 935 7472
37 241 Vojtěch Sysel 2000 Gymnázium J.S. Machara, Brandýs nad Labem 8,22 936 5,08 751 13,80 730 63 590 229 673 7,60 840 63 838 71 620 43,50 523 3:21 966 7467
38 164 Richard Novák 2000 ZŠ Křesomyslova, Praha 4 8,79 822 4,73 688 15,30 830 49 450 192 550 7,19 777 58 767 94 850 58,00 716 3:13 998 7448
39 1434 Samuel Durčák 2000 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 8,11 958 4,92 722 17,40 970 61 570 162 450 7,38 806 47 610 92 830 52,00 636 3:41 886 7438
40 31 Josef Vlk 2000 ZŠ Zborovská, Tábor 8,14 952 4,98 733 15,90 870 52 480 260 776 7,05 756 40 510 89 800 49,00 596 3:22 962 7435
41 232 Josef Janota 2000 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 7,95 990 5,20 773 15,80 863 52 480 170 476 8,18 930 45 581 103 940 43,00 516 3:42 882 7431
42 122 Vladislav Para 2000 ZŠ Sadová, Čáslav 7,90 1000 5,27 786 12,90 670 55 510 156 430 7,80 871 67 895 87 780 37,00 436 3:00 1050 7428
43 371 Erik Polhoš 2000 ZŠ Postoloprty 8,24 932 4,67 677 14,80 796 61 570 184 523 7,30 794 67 895 75 660 50,00 610 3:25 950 7407
44 1448 Matěj Koča 2000 ZŠ Kralovice 8,48 884 4,75 691 14,70 790 32 280 191 546 7,00 748 75 1010 95 860 50,50 616 3:22 962 7387
45 132 Vojtěch Forman 2000 ZŠ Slovácká, Břeclav 8,06 968 4,95 728 16,30 896 47 430 178 503 7,35 802 40 510 90 810 63,50 790 3:26 946 7383
46 282 Adam Choc 2000 ZŠ TGM, Praha 12 8,60 860 4,39 626 14,00 743 63 590 147 400 7,08 760 74 995 88 790 56,00 690 338 918 7372
47 1440 Matěj Svoboda 2000 ZŠ Pražská, Znojmo 8,77 826 4,08 570 14,30 763 52 480 182 516 6,98 745 65 867 107 980 42,50 510 190 1110 7367
48 1443 Ahmad Hamid 2000 ZŠ Jiráskova, Vysoké Mýto 8,48 884 4,23 597 13,90 736 67 630 227 666 6,89 731 50 652 95 860 49,50 603 3:13 998 7357
49 1437 Ladislav Císař 2000 ZŠ F. L. Riegra, Semily 8,49 882 4,54 653 13,90 736 56 520 190 543 7,76 865 60 795 92 830 54,50 670 3:52 842 7336
50 321 Dan Pál 2000 ZŠ Školní, Kaplice 8,27 926 4,30 610 17,80 996 50 460 217 633 7,26 788 65 867 63 540 50,50 616 3:38 898 7334
51 1431 Matěj Bláha 2000 1. ZŠ Sedlčany 9,13 754 3,97 550 12,20 623 62 580 178 503 7,14 770 71 952 112 1030 50,50 616 3:24 954 7332
52 61 Štěpán Radoň 2000 ZŠ Vizovice 8,10 960 4,71 684 13,80 730 47 430 281 846 7,28 791 55 724 78 690 48,50 590 3:42 882 7327
53 301 Karel Bláha 2000 ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 8,64 852 4,56 657 14,40 770 59 550 218 636 7,00 748 55 724 95 860 53,00 650 3:46 866 7313
54 221 Marek Mikšovský 2000 ZŠ a MŠ Zákupy 8,16 948 4,67 677 17,10 950 46 420 226 663 7,09 762 37 467 61 520 65,00 810 3:06 1026 7243
55 24 Daniel Škrobala 2000 ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí 8,79 822 4,76 693 15,30 830 57 530 197 566 7,37 805 60 795 75 660 58,50 723 310 801 7225
55 91 Tomáš Nebes 2000 ZŠ Jelínkova, Rýmařov 8,75 830 4,43 633 13,00 676 43 390 283 853 6,97 743 60 795 90 810 50,00 610 330 885 7225
57 104 Samuel Švalich 2000 ZŠ Ladova, Litoměřice 9,46 688 4,10 573 9,40 436 65 610 229 673 6,05 602 101 1381 108 990 30,00 343 3:45 870 7166
58 34 Aleš Řezáč 2000 ZŠ Zborovská, Tábor 7,98 984 4,58 660 16,40 903 35 310 209 606 8,05 910 55 724 82 730 44,50 536 310 801 7164
59 341 Rudolf Šereš 2000 ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše, Louny 8,44 892 4,47 640 11,80 596 51 470 165 460 7,29 793 56 738 97 880 54,50 670 3:08 1018 7157
60 1436 Martin Klusal 2000 ZŠ E. Zátopka, Zlín 8,80 820 4,57 659 13,50 710 56 520 123 320 7,93 891 61 810 95 860 43,50 523 180 1043 7156
61 312 Jan Glazer 2000 ZŠ E. Beneše, Písek 8,96 788 4,43 633 15,40 836 53 490 188 536 7,86 880 66 881 84 750 50,50 616 288 710 7120
62 324 Vojtěch Čutka 2000 ZŠ Školní, Kaplice 8,65 850 4,94 726 13,20 690 46 420 282 850 7,70 856 42 538 73 640 44,00 530 3:19 974 7074
63 202 Zdeněk Šimon 2000 ZŠ Žižkova, Turnov 9,14 752 4,71 684 13,20 690 47 430 216 630 6,94 739 57 752 91 820 53,00 650 3:37 902 7049
64 382 Jan Kocián 2000 ZŠ Komenského, Břeclav 8,23 934 4,59 662 14,70 790 53 490 180 510 7,90 886 61 810 69 600 36,00 423 3:33 918 7023
65 123 Matěj Kučera 2000 ZŠ Sadová, Čáslav 8,39 902 4,55 655 13,10 683 62 580 138 370 7,80 871 66 881 60 510 46,00 556 175 1010 7018
66 152 Vítek Dvořák 2000 ZŠ Jeseník 8,70 840 4,52 650 13,30 696 61 570 183 520 7,43 814 55 724 78 690 42,50 510 3:15 990 7004
67 93 Michal Pastyřík 2000 ZŠ Jelínkova, Rýmařov 9,07 766 4,16 584 15,10 816 48 440 210 610 7,15 771 66 881 76 670 44,00 530 3:30 930 6998
68 1438 Antonín Matějček 2000 ZŠ Fantova, Kaplice 7,98 984 5,01 739 11,80 596 56 520 151 413 8,01 903 41 524 61 520 57,00 703 3:00 1050 6952
69 201 Miroslav Drahoňovský 2000 ZŠ Žižkova, Turnov 8,79 822 4,80 700 14,90 803 39 350 206 596 7,40 810 58 767 72 630 50,50 616 3:53 838 6932
70 242 Filip Kučera 2000 Gymnázium J.S. Machara, Brandýs nad Labem 8,98 784 4,49 644 13,60 716 49 450 225 660 6,80 717 47 610 90 810 48,00 583 3:29 934 6908
71 401 Roman Rychtecký 2000 ZŠ Komenského, Slavkov u Brna 9,14 752 4,32 613 16,10 883 61 570 212 616 6,93 737 41 524 82 730 44,00 530 3:30 930 6885
72 203 David Kořínek 2000 ZŠ Žižkova, Turnov 7,97 986 4,74 690 14,20 756 40 360 168 470 7,39 808 65 867 72 630 33,00 383 3:31 926 6876
73 113 Ondřej Pavelka 2000 ZŠ Františkovy Lázně 8,09 962 4,47 640 11,50 576 58 540 141 380 8,16 926 63 838 61 520 40,50 483 3:20 970 6835
74 142 Jan Tureček 2000 ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice 8,05 970 5,15 764 16,40 903 43 390 187 533 8,51 980 35 438 51 420 45,50 550 3:42 882 6830
75 1453 Michal Bartůněk 2000 ZŠ Národní, Prachatice 8,32 916 4,88 715 14,50 776 25 210 203 586 6,91 734 41 524 80 710 53,50 656 3:12 1002 6829
76 151 Daniel Pospíšil 2000 ZŠ Jeseník 8,70 840 4,65 673 12,90 670 64 600 168 470 7,06 757 39 495 97 880 43,50 523 3:35 910 6818
77 353 Jakub Burda 2000 ZŠ Edisonova, Varnsdorf 8,39 902 3,90 537 13,70 723 60 560 232 683 7,88 883 39 495 63 540 52,00 636 322 851 6810
78 402 Jakub Levíček 2000 ZŠ Komenského, Slavkov u
Brna
8,31 918 4,91 720 15,70 856 57 530 116 296 6,82 720 56 738 74 650 50,00 610 302 768 6806
79 361 Karel Neugebauer 2000 ZŠ Oslavany 8,57 866 4,40 628 14,60 783 45 410 260 776 7,30 794 44 567 61 520 42,50 510 3:25 950 6804
80 134 Milan Lánik 2000 ZŠ Slovácká, Břeclav 8,41 898 4,83 706 13,60 716 43 390 137 366 6,85 725 60 795 89 800 41,50 496 3:38 898 6790
81 153 Martin Bráblík 2000 ZŠ Jeseník 9,23 734 4,09 571 11,10 550 64 600 247 733 6,65 694 54 710 69 600 49,00 596 3:19 974 6762
82 1452 Sivilla Sidartha 2000 ZŠ nám. Republiky, Znojmo 8,57 866 4,68 679 14,20 756 50 460 178 503 7,48 822 43 552 65 560 55,50 683 3:44 874 6755
83 1447 Jakub Šimůnek 2000 ZŠ Kostelec nad Černými lesy 8,76 828 4,18 588 11,90 603 59 550 168 470 6,93 737 55 724 75 660 47,00 570 3:14 994 6724
83 304 Michal Kos 2000 ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 8,89 802 3,77 513 12,60 650 53 490 217 633 6,39 654 57 752 86 770 44,00 530 3:30 930 6724
85 222 Radek Šefčík 2000 ZŠ a MŠ Zákupy 8,40 900 4,38 624 13,40 703 49 450 193 553 6,45 663 35 438 91 820 54,50 670 325 864 6685
86 84 Jakub Rezek 2000 ZŠ Ak. Heyrovského,
Chomutov
8,94 792 4,09 571 12,00 610 60 560 212 616 6,90 733 54 710 73 640 51,00 623 310 801 6656
87 184 Vojtěch Harazim 2000 ZŠ Englišova, Opava 9,12 756 4,39 626 12,50 643 58 540 166 463 7,00 748 72 967 78 690 28,50 323 328 876 6632
88 192 Tomáš Sochor 2000 Sportovní gymnázium Kladno 9,04 772 4,20 591 15,30 830 46 420 144 390 6,69 700 48 624 88 790 43,00 516 3:13 998 6631
88 374 Luděk Kolátor 2000 ZŠ Postoloprty 8,77 826 4,37 622 13,60 716 53 490 189 540 7,55 833 42 538 66 570 47,00 570 3:31 926 6631
90 173 Saša Žiga 2000 ZŠ a MŠ Police nad Metují 9,22 736 4,27 604 13,80 730 52 480 171 480 6,69 700 54 710 78 690 53,00 650 3:50 850 6630
91 272 Tomáš Homolka 2000 11. ZŠ Plzeň 8,62 856 4,31 611 14,30 763 52 480 149 406 7,09 762 52 681 58 490 53,00 650 3:34 914 6613
92 384 Pavel Horčička 2000 ZŠ Komenského, Břeclav 8,85 810 4,39 626 12,00 610 51 470 220 643 6,86 726 50 652 72 630 45,50 550 3:46 866 6583
93 183 Ondřej Kramný 2000 ZŠ Englišova, Opava 8,81 818 4,37 622 12,70 656 45 410 181 513 7,25 786 59 781 53 440 45,50 550 3:13 998 6574
94 103 Petr Šmatlák 2000 ZŠ Ladova, Lit

Autor: Rudolf Muzika

5.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Žďárský tenorista Jakub Pustina.

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

ZŠ Krhanice a třídní učitelka Jana Vilémová
12

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Dopravu kolem Benešova blokuje nehoda

Benešov - Srážka dvou osobních aut poblíž benzinového čerpadla na silnici E55 u benešovské křižovatky na Červených Vršcích, komplikuje dnes, ve středu 18. října ranní dopravní špičku. Auta stojí podél Benešova ve směru od Tábora na Prahu.

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Benešov – Bourání pěti montovaných objektův areálu Táborských kasáren, které celých 10 let, co místo opustili vojáci, okupovali bezdomovci, začalo v pondělí. Kromě demolice má neoprávněnému pobytu bezdomovců v areálu zabránit i městem najatá ostraha.

Na ortopedickém oddělení operují s novými přístroji

Benešov /OBRAZEM/ – Dva nové sety akumulátorových operačních vrtaček a pil mají na ortopedickém oddělení v benešovské nemocnici. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení