TJ Klatovy – BC Benešov 71:62

V sobotu zajížděla benešovská děvčata na zápas do Klatov ve velmi mladé sestavě a zápas bez stále zraněné Maršíčkové a chybějící Komárkové nedopadlo dle jejich představ. Očekával se velký souboj, ale s koncovkou pro Benešačky. To se však nenaplnilo. I přesto, že hostující hráčky bojovaly, fyzické síly jim nestačily.
První poločas skončil rozdílem devíti bodů ve prospěch domácího celku, hlavně převážně z důvodu špatné práci Benešova v obraně.
Úvod třetí čtvrtiny byl však v režii hostujících děvčat, která atakovala soupeře úspěšnými koši a ve 26. minutě vedly domácí hráčky pouze o bod – 42:41. Nasazení jim však nevydrželo a do poslední čtvrtiny benešovské hráčky nastupovaly opět s osmibodovou ztrátou. V posledním hracím období díky trojce M. Strnadové se náskok soupeře ještě snížil na pět bodů, ale ke zvratu v utkání již nedošlo a domácí děvčata si připsala výhru. Benešovské mladší dorostenky odjížděly domů s odhodláním vyrovnat bilanci a v neděli soupeře na své palubovce porazit.

Body Benešova: M. Strnadová 12 (2), Richterová 12, Maršíková 9, Míková 8, Remešová 7, Ptáčková 6, Vosátková 4, Dlasková 3, Kytarová 1. Čtvrtiny: 21:15, 17:13, 17:18, 16:15.

BC Benešov – TJ Klatovy 61:52

Do nedělního zápasu nastoupily domácí dorostenky velmi koncentrovaně a již od první minuty nepustily soupeře do vedení. Kolektivní hrou a bojovností si stále hlídaly svůj bodový náskok. Klíčová byla třetí čtvrtina, kterou Benešačky vyhrály 14:5. Ve 33. minutě byl stav 55:35 a předpokládal se poklidný závěr.
Ovšem domácí děvčata jako by usnula na vavřínech a dovolila soupeři ještě několikrát skórovat. Poslední dvě minuty benešovské hráčky úplně vypustily, a proto vyhrály „pouze“ o devět bodů. Je třeba zmínit velmi dobrou úspěšnost benešovských děvčat trestných hodů obou zápasu (70 procent z 68 pokusů).

Body Benešova: M. Strnadová 13 (1), Richterová 13, Remešová 11, Komárková 7, Ptáčková 6, Míková 3, Gomolová, Maršíková 2, Dlasková 2, Vosátkova 2. Čtvrtiny: 23:18, 13:12, 14:5, 11:17.