OP 1

Mrač – Neveklov 5:13. Dlouhá 2, Vl. Škvor, Jíša, čtyřhra – D. Kačmar 4, Peter 4, Holý 3, M. Kačmar, čtyřhra.

Louňovice – Benešov B 12:6. Štěpánek 3, Hazmuka 3, Škopková 3, Kakos 2, čtyřhra – Košař 3, Hrazdíra, Srb, čtyřhra.

Sázava – Mrač 15:3. Trmal 4, Houdek 4, Žoha 3, Novák 2, čtyřhra, skreč – Dlouhá, Jíša, čtyřhra.

Vlašim – Votice 7:11. V. Bošinová 3, Kr. Pěnkavová 3, čtyřhra – Smejkalová 3, Brejla 2, I. Januš, Zavadil, čtyřhra, 3 x skreč.

Čerčany – Petroupim 5:13. Vocel 2, Máder, Dykast, Žádník – D. Škvor 3, Pohunek 3, Svoboda 2, Šturc 2, 2 x čtyřhra, skreč.

Benešov C – Pyšely 17:1. Hausenblas 4, Šostý 4, Krejčí 4, Mohr 3, 2 x čtyřhra – Chrt.

Neveklov – Olbramovice 14:4. D. Kačmar 4, Holý 4, Peter 4, M. Kačmar, čtyřhra – Trázník, Pekárek, Matějovský, čtyřhra.

1. Benešov C 6 4 2 0 74:34 16
2. Votice 6 5 0 1 73:35 16
3. Sázava 6 4 1 1 70:38 15
4. Vlašim 7 3 2 2 70:56 15
5. Petroupim 6 4 1 1 59:49 15
6. Neveklov 6 3 2 1 61:47 14
7. Louňovice 7 3 1 3 67:59 14
8. Benešov B 6 3 1 2 53:55 13
9. Týnec 6 2 2 2 55:53 12
10. Olbramovice 7 1 3 3 60:66 12
11. Mrač 7 1 1 5 47:79 10
12. Pyšely 7 0 1 6 34:92 8
13. Čerčany 7 0 1 6 33:93 8

OP 2

Krusičany – Netvořice 10:8. M. Jahoda 4, L. Jahoda 2, Fulín 2, Chocholoušek, čtyřhra – Ošmera 3, Kubásek 3, Vodehnal, čtyřhra.

Benešov D – Týnec B 9:9. Hnátek 4, Šachl 2, Nádvorník 2, čtyřhra – T. Pospíšil 3, J. Pospíšil 2, Cvaniga 2, Šípek, čtyřhra.

Lešany – Kamenný Přívoz 4:14. Krajč 3, Jančář – Jirka ml. 4, Volek 3, Hejzlar 3, Jirka st. 2, 2 x čtyřhra.

Sázava B – Divišov 8:10. Šteflíček 3, Linhart st. 2, Linhart ml. 2, skreč – Strnka 4, Nožka 2, Růžička 2, Křížová, čtyřhra.

Louňovice B – Teplýšovice 9:9. Tichá 3, Kakos 2, Bébr 2, 2 x čtyřhra – Sládek st. 3, Pessr 2, Breburda 2, Šramota 2.

Votice B – Čerčany 8:10. F. Januš 4, Budka 2, Babický 2 – Kučera 3, J. Matoušek 2, Tomašovič 2, Šrámek, 2 x čtyřhra.

1. Divišov 7 7 0 0 103:23 21
2. Čerčany B 7 6 0 1 74:52 19
3. Sázava B 6 5 0 1 73:35 16
4. Louňovice B 7 3 2 2 64:62 15
5. Zámek Lešany 7 2 2 3 54:72 13
6. Kamenný Přívoz 6 3 0 3 62:46 12
7. Teplýšovice 6 2 2 2 49:59 12
8. Týnec B 7 2 1 4 53:73 12
9. Benešov D 6 2 2 2 44:64 12
10. Netvořice 6 1 3 2 54:54 11
11. Krusičany 7 2 0 5 45:81 11
12. Votice B 6 1 0 5 46:62 8
13. Olbramovice B 6 0 0 6 35:73 6

OP 3

Netvořice B – Neveklov B 11:7. Ošmera 4, Mir. Čipera 2, Šmeral st. 2, Bron, 2 x čtyřhra – Veselý 3, M. Kačmar 2, Valterová, Kříž.

Votice C – Ostředek 6:12. Benák 2, Budka 2, M. Žák, čtyřhra – Vosátka 4, Janata 3, R. Žydyk 2, Lemberk, J. Žydyk, čtyřhra.

Pyšely B – Krusičany B 7:11. Ptáček 4, Svašek 2, Gončar – Heřman st. 2, Ptáčník 2, Vozár, čtyřhra, 5 x skreč.

Heřmaničky – Petroupim B 11:7. Vrtiška 4, Šplíchal 2, Davídek 2, Cmíral, 2 x čtyřhra – Lejček 2, J. Škvor 2, Z. Šturc 2, Petr.

Smilkov – Týnec B 5:13. Trachta 2, Racík, Utínek, čtyřhra – Ouřada 4, Váňa 4, Masojídek 3, Jarolím, čtyřhra.

1. Smilkov 7 5 0 2 79:47 17
2. Ostředek 7 5 0 2 74:52 17
3. Neveklov B 7 4 1 2 79:47 16
4. Pyšely B 6 4 1 1 67:41 15
5. Týnec C 7 4 0 3 62:64 15
6. Krusičany B 7 3 1 3 59:67 14
7. Divišov B 5 3 1 1 54:36 12
8. Petroupim B 7 2 1 4 63:63 12
9. Heřmaničky 6 3 0 3 52:56 12
10. Netvořice B 6 2 1 3 45:63 11
11. Petroupim C 6 1 1 4 48:60 9
12. Votice C 6 1 0 5 36:72 8
13. Benešov E 5 0 1 4 20:70 6

OP 4

Ostředek B – Vlašim B 10:8. Nenáhlo 4, Vosádka 3, Kotil, Luzum, čtyřhra – Vaigl 3, Poláková 2, Fantyšová, Holejšovská, čtyřhra.

Ostředek C – Bystřice B 9:9. Stanovský 4, P. Styblík 4, čtyřhra – D. Vrtiška, M. Vrtiška, Randa, Nedvěd, 5 x skreč.

Netvořice C – Čerčany C 6:12. Švankmajer 4, Martin Čipera, čtyřhra – Ševera 3, Kódl 3, Novotný 3, Rous 2, čtyřhra.

Petroupim D – Úročnice 6:12. J. Černý 4, Rabiňák, Beňatinská – Klinger 3, Šejstal 3, Jindřich 2, Müller 2, 2 x čtyřhra.

Teplýšovice B – Olbramovice C 8:10. Šramota 4, Grézl 3, Šmakal – Zimerman 3, Macháček 2, Topol 2, Rosol, 2 x čtyřhra.

Bystřice – Nesvačily 7:11. Šach 2, Kozák 2, Jirák, Hampešt, čtyřhra – L. Dráb 4, Šticha 3, Stibůrek 2, Burský, čtyřhra.

Divišov C – Smilkov B 14:4. Pekárek ml. 4, Lehán 4, Lacko 4, Vondrák, čtyřhra – O. Fulín, P. Fulín, Járka, čtyřhra.

1. Úročnice 7 7 0 0 99:27 21
2. Olbramovice C 7 7 0 0 92:34 21
3. Nesvačily 7 7 0 0 86:40 21
4. Čerčany C 7 5 0 2 79:47 17
5. Teplýšovice B 7 4 0 3 68:58 15
6. Bystřice 7 4 0 3 67:59 15
7. Divišov C 7 3 0 4 64:62 13
8. Ostředek B 7 3 0 4 61:65 13
9. Smilkov B 7 3 0 4 49:77 13
10. Bystřice B 7 1 2 4 52:74 11
11. Netvořice C 7 2 0 5 44:82 11
12. Ostředek C 7 0 2 5 42:84 9
13. Petroupim D 7 0 1 6 45:81 8
14. Vlašim B 7 0 1 6 34:92 8

MAREK ŠKVOR