OP 1

Benešov C – Petroupim 14:4. Krejčí 4, Mohr 3, Šostý 3, Hausenblas 2, 2 x čtyřhra – J. Černý, Svoboda, D. Škvor, skreč.

Votice – Sázava 9:9. Brejla 3, Smejkalová 2, I. Januš 2, Zavadil, čtyřhra – Trmal 4, Žoha 3, Novák, čtyřhra.

Pyšely – Čerčany 7:11. Stínil 3, Chrt 2, Vejmelka, čtyřhra – Vocel 3, Dykast 3, Tomašovič st. 2, Žádník 2, čtyřhra.

Neveklov – Mrač 12:6. D. Kačmar 4, L. Peter 3, P. Holý 3, Horálek, čtyřhra – Jíša 3, Rabiňák, Vl. Škvor, čtyřhra.

Olbramovice – Louňovice 7:11. Dohnal 4, Chudlářský 2, Matějovský – Štěpánek 3, Hazmuka 3, Škopková 2, Kakos, 2 x čtyřhra.

Vlašim – Teplýšovice 14:4. V. Bošinová 4, Kr. Pěnkavová 4, A. Bošinová 3, Jíša, 2 x čtyřhra – Pessr, Zeman, Sládek, Šramota.

1. Benešov C 14 12 1 1 180:72 39
2. Votice 14 11 1 2 163:89 37
3. Louňovice 14 11 1 2 160:92 37
4. Vlašim 14 11 0 3 168:84 36
5. Sázava 14 8 4 2 164:88 34
6. Olbramovice 14 3 5 6 122:130 25
7. Petroupim 14 5 1 8 104:148 25
8. Neveklov 14 5 0 9 114:138 24
9. Čerčany 14 4 2 8 102:150 24
10. Pyšely 14 4 0 10 90:162 22
11. Mrač 14 1 1 12 80:172 17
12. Teplýšovice 14 1 0 13 65:187 16

OP 2

Benešov D – Týnec B 13:5. Bělina 4, Hnátek 3, Košař 2, Šachl 2, Strachota, čtyřhra – T. Pospíšil 3, J. Pospíšil, čtyřhra.

Votice B – Sázava B 8:10. L. Babický 3, Písařík 2, F. Januš 2, čtyřhra – Linhart st. 3, Houdek 2, Buldra 2, Šturc 2, čtyřhra.

Krusičany – Netvořice 4:14. M. Jahoda 2, L. Jahoda, Fulín – Kubásek 4, Netolický 3, Ošmera 3, Mir. Čipera 2, 2 x čtyřhra.

Čerčany B – Lešany 13:5. Vocel 4, Kučera 3, J. Matoušek 3, Šrámek 2, čtyřhra – Nykl 3, Fulín, čtyřhra.

Olbramovice B – Louňovice B 9:9. Trázník 3, Pekárek 2, Vosátka, Z. Bron, 2 x čtyřhra – Tichá 3, Bejbl 3, Kakos 2, Bébr.

Kamenný Přívoz – Heřmaničky 13:5. Jirka ml. 3, Jirka St. 2, Hejzlar 2, Volek, 5 x skreč – Pištěk 3, Jelen, čtyřhra.

1. Benešov D 14 14 0 0 199:53 42
2. Sázava B 14 7 4 3 134:118 32
3. Olbramovice B 14 7 4 3 130:122 32
4. Louňovice B 14 7 3 4 141:111 31
5. Čerčany B 14 7 1 6 137:115 29
6. Votice B 14 6 3 5 131:121 29
7. Netvořice 14 6 2 6 126:126 28
8. Kamenný Přívoz 14 4 2 8 114:138 24
9. Zámek Lešany 14 5 0 9 97:155 24
10. Týnec B 14 4 1 9 106:146 23
11. Krusičany 14 2 5 7 104:148 23
12. Heřmaničky 14 2 1 11 93:159 19

OP 3

Divišov – Krusičany B 15:3. Svoboda 4, Růžička 4, Kuneš 3, Müller ml. 2, 2 x čtyřhra – Heřman st. 2, Heřman ml.

Heřmaničky – Netvořice B 6:12. Vrtiška 3, Davídek 3 – Šmeral st. 3, Vodehnal 3, Mir. Čipera 2, Ošmera 2, 2 x čtyřhra.

Pyšely B – Týnec C 12:6. Svašek 3, Jiráň 3, Gončar 2, Hruška 2, 2 x čtyřhra – Šípek 4, Masojídek 2.

Ostředek – Neveklov B 6:12. Stanovský 3, J. Žydyk, R. Žydyk, čtyřhra – Kříž 3, M. Kačmar 3, Veselý 3, K. Peter 2, čtyřhra.

Smilkov – Benešov E 15:3. Trachta 4, Bubník 3, Dohnal 3, Utínek 2, Racík 2, čtyřhra – Slavík, Schuster, čtyřhra.

Petroupim B – Votice C 13:5. J. Škvor 4, Šturc st. 3, Lejček 2, Petr 2, 2 x čtyřhra – Jíša 3, Zoul, M. Žák.

1. Divišov 14 14 0 0 193:59 42
2. Smilkov 14 11 0 3 155:97 36
3. Petroupim B 14 11 0 3 154:98 36
4. Netvořice B 14 10 0 4 149:103 34
5. Pyšely B 14 8 2 4 150:102 32
6. Neveklov B 14 7 1 6 134:118 29
7. Votice C 14 5 3 6 126:126 27
8. Benešov E 14 5 0 9 120:132 24
9. Heřmaničky B 14 3 0 11 95:157 20
10. Týnec C 14 2 2 10 85:167 20
11. Krusičany B 14 2 0 12 78:174 18
12. Ostředek 14 1 2 11 73:179 18

OP 4

Bystřice B – Petroupim C 0:18. Klatovský 4, Kovář 4, Beňatinský 4, Stříbrný 4, 2 x čtyřhra.

Teplýšovice B – Olbramovice C 3:15. Hakl, Kratochvíl, Grézl – Rosolová 4, Macháček 4, Zimerman 4, Soták, 2 x čtyřhra.

Pyšely C – Divišov B 8:10. Jiráň 4, Müller 2, Klinderová, čtyřhra – Pekárek st. 3, Müller ml. 3, Lacko 2, Záruba, čtyřhra.

Čerčany C – Ostředek B 12:6. Kódl 4, Panenka 3, Ševera 2, V. Matoušek ml., 2 x čtyřhra – Lemberk 3, Škvor st., Ryšavý, Styblík.

Netvořice C – Bystřice 13:5. M. Čipera 4, Švankmajer 3, J. Čipera 3, Havelka 2, čtyřhra – Dráb 3, Burský, čtyřhra.

Petroupim D – Votice D 6:10. Hruška 2, čtyřhra, 3 x skreč – V. Žák 3, K. Januš 2, Hrma 2, 3 x skreč.

1. Divišov B 14 14 0 0 189:63 42
2. Petroupim C 14 13 0 1 186:66 40
3. Votice D 14 11 1 2 165:85 37
4. Olbramovice C 14 9 0 5 146:106 32
5. Bystřice 14 7 0 7 138:114 28
6. Pyšely C 14 6 1 7 133:119 27
7. Netvořice C 14 6 1 7 120:132 27
8. Čerčany C 14 6 0 8 121:131 26
9. Petroupim D 14 4 0 10 95:155 22
10. Ostředek B 14 2 1 11 95:157 19
11. Teplýšovice B 14 2 1 11 67:185 19
12. Bystřice B 14 1 1 12 55:197 17

MAREK ŠKVOR