Tomáš Pikora postupoval ze skupiny ze druhého místa, v následném semifinále po boji vyřadil dalšího z benešovských judistů Petra Pokorného, který vyhrál druhou skupinu. Ve finále, které poskytlo nejhodnotnější souboj, Pikora vedl a nebýt neznalosti pravidel rozhodčími, kteří prominuli protivníkovi trest, jistě by i zvítězil. Takhle bral jen stříbro.

Ve třech vítězných zápasech projevil velké zlepšení Jakub Maršíček, který zrychlil a útočil v pravý čas. Až ve finále nestačil na silové pojetí soupeře.
Míša Houdková v prvním zápase porazila po vyrovnaném boji kolegyni Viktorku Fuksovou. Souboj o prvenství v kategorii byl nerozhodný až do konce. Rozhodčí se však přiklonili na stranu protivnice.

Lucka Dvořáková zvítězila ve třech utkáních. Ve finále byla aktivnější, ale v polovině druhé minuty po ataku soupeřky se zranila a z finále musela odstoupit a jako bolestné získala stříbrnou medaili.

Petr Pokorný po dvou vítězstvích ve skupině prohrál v semifinále a obsadil tak třetí místo. Stejně dopadl i Josef Kahoun, který se ve svém prvním turnaji mezi žáky probojoval mezi čtyři nejlepší. V semifinále po boji podlehl a tak bral bronz. Ten si odvezla i velice snaživá Viktorka Fuksová.

Čtvrtá místa obsadili Lukáš Novák a Katka Myslivcová, kteří se sice technicky soupeřům vyrovnali, ale ti je předčili především fyzicky.

Páté příčky obsadili Kryštof Křížek, Roman Fuksa a Jan Kahoun. Všichni tři postoupili dále z bojů ve skupinách, ale v prvním kole následného pavouka odešli poraženi.

Matěj Benák a Jirka Piskač se neprobojovali ze skupin. Bojovali statečně, a byli blízko postupu. „Matěj byl poškozen rozhodčími, kteří přehlédli jeho akce a za nerozhodného stavu se přiklonili na soupeřovu stranu," zlobil se trenér Aleš Pikora.

Všichni ocenili i profesionální rozhodování Michala Vosátky, které bylo jistě příkladem i pro ostatní.

ALEŠ PIKORA