Judisté Benešova se zúčastnili 37 turnajů, kde vybojovali 268 vítězných zápasů. Nejúspěšnější judistkou v roce 2015 byla Andrea Maršíčková, druhé místo obsadila Kateřina Myslivcová a třetí Jan Pikora.

Na Mistrovstvích ČR nevybojovali individuální medaili, ale několikrát byli velmi blízko – čtvrté místo Andrea Maršíčková (juniorky a dorostenky), sedmé místo Jakub Maršíček (mladší žák) a Michaela Houdková, devátá příčka Kateřina Myslivcová (starší žákyně), Jiří Sládek (dorost) a Jan Pikora (junioři).
Družstvo starších žákyň vybojovalo na Mistrovství ČR nečekané bronzové medaile. Členkami družstva byly: Kateřina Myslivcová, Michaela Houdková a Claudie Grewe.

Andrea Maršíčková hostovala v družstvu Kolína a obsadila s ním čtvrté místo na Mistrovství ČR družstev dorostenek.

V celoročním bodování vybraných turnajů Českého poháru, jako kvalifikaci pro účast na MČR, se do první desítky probojovali: Michaela Houdková, Kateřina Myslivcová, Andrea Maršíčková, Jan Pikora, Jakub Maršíček a Jiří Sládek. V závodech Českého poháru vybojovali benešovští judisté několik medailových umístění.

Na přeborech Středočeského kraje, po sečtení výsledků všech věkových kategorií od mláďat přes žákovské, dorostenecké, juniorské až po dospělé, obsadili v hodnocení 26 oddílů šestou pozici. Celkem vybojovali deset přebornických titulů jednotlivců.

Vysoce byl i hodnocen 22. ročník turnaje, který tradičně pořádá SKP Judo Benešov pro nejmladší věkové kategorie. Bojovalo zde více jak 261 závodníků a závodnic z 31 oddílů celých Čech.

Mládežnické družstvo obsadilo osmé místo v celoroční Polabské lize.

Mezi úspěšné akce lze určitě počítat pořádání krajského přeboru Středočeského kraje.

Po deváté pořádali Benešovští letní soustředění, které organizovali jako příměstské. V předvánočním čase pro členy a jejich rodiče uspořádali 8. ročník soutěže „rodinných týmů", letos v konkurenci 23 družstev zvítězil tým „Novka" (Lukáš + Vladislav Novákovi) před obhájci vítězství z minulého roku (Katka Myslivcová s taťkou Karlem).

Trenérské obsazení se stabilizovalo i díky obětavosti všech trenérů a zapojením starších závodníků při výcviku nejmladších členů.
Oddíl měl na konci roku více jak 149 členů.

Díky trvalému pochopení vedení ZŠ Dukelská a Města Benešov se dále zlepšují podmínky pro trénování i pořádání sportovních akcí.

Při pokračující generační výměně, kterou oddíl prochází, trenéry bohužel netěší, že se výrazně snižuje účast benešovských judistů v kategoriích předžákovských. Ve snaze dát šanci všem zájemcům, vyslali celkem 56 závodníků a závodnic na minimálně jeden turnaj.