Hlavním cílem je ocenění nejúspěšnějších sportovců, kteří reprezentují jednotlivá města, okresy, kraje a celou Českou republiku na domácích i zahraničních kolbištích a to v mnoha vyhlašovaných kategoriích od mládeže až po veterány. Na Benešovsku to jsou tradičně kategorie jednotlivci do 18 let a nad 18 let, kolektivy do 18 let a nad 18 let a Hvězda Deníku.

Produkci má na starost opětovně agentura SPORT ACTION s.r.o., spolupořadateli jsou tradičně ČESKÁ UNIE SPORTU a REGIONÁLNÍ DENÍK.

Významným vyhlašovatelem jsou také města spolu s krajskými úřady, bez jejichž práce a finanční podpory by se podobná anketa nemohla pořádat.
Slavnostní večery mají vždy bohatý doprovodný program, kde nechybí špičkový umělci. V letošním roce se mohou ocenění sportovci a diváci těšit na netradiční doprovodný program a to především vrcholná artistická vystoupení, laser show, pool dance a také řadu regionálních talentů vybraných ze sportovních oddílů a tanečních klubů. Jako moderátoři se vystřídají Radek Šilhan (O2 TV) a Radek Jirgl. Samozřejmostí je poutavá scéna, špičková technika a profesionální produkční tým.

MODERÁTOREM BUDE V BENEŠOVĚ RADEK ŠILHAN

Díky zajímavému programu a nejvyšší kvalitě celé akce je pravidelně zaplněna kapacita všech sálů. Přímo se slavnostních večerů zúčastní 20.000 diváků a další statisíce čtenářů se o přípravách akce, dosažených výsledcích o samotném průběhu slavnostních večerů dočtou na stránkách DENÍKU v rámci široké mediální kampaně. Čtenářům jsou také představeni a prezentováni všichni reklamní partneři, kteří projekt podporují a to opakovaně před akcí, tak po akci.

Věříme, že využijete možnost setkat se osobně se svými sportovními oblíbenci na některém ze slavnostních večerů. Všichni zájemci mají šanci získat volné vstupenky na akce a to tím, že navštíví redakce regionálního deníku, kde budou volné vstupenky k dispozici.

Čtenáři deníku se také mohou zapojit do hlasování o vítězi kategorie Hvězda deníku. Nominace i hlasovací kupón vychází na stránkách Benešovského deníku až do uzávěrky, která je v neděli 8. ledna 2017.

Slavnostní vyhlášení Nejúspěšnějších sportovců roku 2016 na Benešovsku se uskuteční v úterý 17. ledna od 18 hodin v Kulturním domě Karlov v Benešově. Akci bude moderovat Radek Šilhan. V programu vystoupí artista Paulo Kaiser a zpěvačka Johanka Jeřábková.

Všechny bližší informace o místě konání, doprovodném programu, pozvánkách, vstupenkách, výsledcích a bohatou fotodokumentaci najdete na webu www.nejuspesnejsisportovecroku.cz.