Královské Vinohrady – Benešov 4:5

V úvodu zápasu byli benešovští mladíci lepší, měli více ze hry a také to dokázali střelecky, v půlce druhé třetiny vedli 3:0 a vše nasvědčovalo, že dotáhnou zápas v poklidu do vítězného konce. Jenže v 10. minutě druhé části soupeř snížil z trestňáku na 3:1, v 16. vteřině třetí třetiny dal kontaktní gól a všechno bylo jinak. Vinohrady se dostaly do hry a zle Benešovu zatápěly. Naštěstí pro hosty se opratí zápasu ujala první útočná trojka Šahin, Uher, Čepela a dvěma góly strhla vítězství na stranu Benešova. Domácím nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.

Branky a nahrávky Benešova: Šahin (Lukáš), Uher (Sklenář), Kieler, Čepela, Šahin (Uher). Třetiny: 0:2, 1:1, 3:2.

SK Florbal Benešov: Krátký – Lukáš, Sklenář, Šahin, Uher, Čepela – Tůma, Fifka, Severa, Vobecký, Kieler – Mudra, Mrva, Velcl, Rada, Šimák.

FBC Panthers – SK Benešov 5:9

Úvod druhého zápasu zastihl Benešáky po zřejmě vydatném obědě a nedostatečném rozběhání ve velmi ospalé formě. Po úvodní brance soupeře sice Kieler z trestného střílení vyrovnal a na konci třetiny po spolupráci se Severou vsítil druhý gól, ale to bylo na dlouhou dobu ze strany Benešova vše. Panters v průběhu druhé třetiny otočil vývoj zápasu na 4:2 a bylo zle, nedobře. Trenér Benešova stáhl hru na dva útoky, a tím se konečně mužstvo probudilo. Začala úřadovat ,,elévská dvojčata“ Patrik Kieler a Jan Severa, která svými kombinacemi zakončenými góly do prázdné branky, jasně ukázala soupeři, kdo si odveze body. Za výkon v závěrečné třetině si Benešov vítězství zasloužil a je nečekaně bez ztráty bodu na čele tabulky.

Branky a nahrávky Benešova: Kieler, Kieler (Severa), Severa (Kieler), Severa (Kieler), Severa (Kieler), Kieler (Tůma), Tůma (Kieler), Kieler, Severa (Kieler). Třetiny: 1:2, 3:3, 1:4.

SK Florbal Benešov: Ballek – Lukáš, Sklenář, Šahin, Uher, Čepela – Tůma, Fifka, Severa, Vobecký, Kieler – Mudra, Mrva, Velcl, Rada, Šimák.

ROMAN KIELER