OP 1

Benešov B – Pyšely 11:7, Košař 3, Srb 3, Hrazdíra 2, Z. Černý, 2 x čtyřhra – M. Černý 2, Chrt 2, Vejmelka, 2 x skreč.

Petroupim – Mrač 11:7, D. Škvor 4, Svoboda 3, Pohunek 2, Šturc, čtyřhra – Dlouhá 2, Jíša 2, V. Škvor, J. Rabiňák, čtyřhra.

Votice – Olbramovice 11:7, Smejkalová 3, Dvořáková 2, Brejla 2, Zavadil 2, čtyřhra, skreč – Dohnal 4, Chudlářský, Matějovský, čtyřhra.

Týnec – Benešov C 9:9, V. Balata 3, Kastner 2, Kratochvíl, J. Pospíšil., 2 x čtyřhra – Šostý 4, Mohr 3, Kohout, Hausenblas.

Louňovice – Sázava 10:8, Škopková 3, Hazmuka 3, Štěpánek 2, Bejbl, čtyřhra – Žoha 4, Novák 2, Houdek, čtyřhra.

Čerčany – Neveklov 7:11, Kučera 3, Žádník 3, Tomašovič – Holý 3, M. Kačmar 3, L. Peter 2, Horálek, 2 x čtyřhra.

Dohrávky: Vlašim – Čerčany 9:9, V. Bošinová 3, A. Bošinová 3, Pěnkavová 3 – Mádr, Vocel, Dykast, čtyřhra, 5 x skreč.

Neveklov – Louňovice 7:11, Holý 2, 5 x skreč – Škopková 4, Štěpánek 3, Hazmuka 3, čtyřhra.

1. Benešov C 24 20 3 1 295:137 67
2. Votice 24 19 1 4 289:143 63
3. Sázava 24 18 1 5 281:151 61
4. Vlašim 24 12 5 7 237:195 53
5. Neveklov 24 12 5 7 235:197 53
6. Benešov B 24 11 3 10 225:207 49
7. Týnec 24 10 5 9 208:224 49
8. Louňovice 24 10 3 11 212:220 47
9. Petroupim 24 10 1 13 186:246 45
10. Olbramovice 24 7 4 13 195:237 42
11. Pyšely 24 5 1 18 149:283 35
12. Mrač 24 2 4 18 162:270 32
13. Čerčany 24 0 4 20 134:298 28

OP 2

Teplýšovice – Týnec B 15:3, Sládek st. 4, Šramota 3, Breburda 3, Pessr 2, Zeman, 2 x čtyřhra – Šípek 2, J. Pospíšil.

Kamenný Přívoz – Divišov 7:11, Jirka st. 3, Jirka ml. 2, Volek 2 – Růžička 4, Strnka 2, Vlk, Kuneš, Lehán, 2 x čtyřhra.

Lešany – Votice B 5:13, Jančář 2, L. Truhlář, Fulín, čtyřhra – F. Januš 3, Písařík 2, Babický 2, Lovíšek, 5 x skreč.

Olbramovice B – Benešov D 10:8, L. Pekárek 4, Novák 3, Bron 2, čtyřhra – Nádvorník 3, Strachota 2, Ottl, Schuster, čtyřhra.

Netvořice - Čerčany B 10:8, Z. Ošmera 3, Kubásek 3, Vodehnal 2, J. Ošmera, čtyřhra – Kučera 3, J. Matoušek 2, Šrámek 2, čtyřhra.

Louňovice B – Sázava B 6:12, Tichá 2, Bébr 2, Kakos, čtyřhra – Šteflíček 4, Linhart ml. 3, Šturc 2, Buldra, čtyřhra.

1. Divišov 24 23 0 1 337: 95 70
2. Sázava B 24 20 0 4 276:156 64
3. Čerčany B 24 15 1 8 235:197 55
4. Teplýšovice 24 12 5 7 233:199 53
5. Louňovice B 24 10 5 9 216:216 49
6. Netvořice 24 10 4 10 221:211 48
7. Kamenný Přívoz 24 9 2 13 209:223 44
8. Týnec B 24 9 2 13 187:245 44
9. Votice B 24 7 5 12 212:220 43
10. Zámek Lešany 24 8 2 14 154:278 42
11. Benešov D 24 5 5 14 168:264 39
12. Olbramovice B 24 4 5 15 182:250 37
13. Krusičany 24 5 2 17 178:254 36

OP 3

Pyšely – Smilkov 14:4, Gončar 4, Dráb 3, Ptáček 3, Jiraň 2, 2 x čtyřhra – Racík 3, Dohnal.

Neveklov B – Ostředek 2:16, Valterová, skreč – R. Žydyk 4, Velek 3, Janata 3, Vosátka 2, Škvor ml., 2 x čtyřhra, skreč.

Divišov B – Petroupim C 9:9, Pekárek st. 3, Svoboda 2, Lehán 2, Kuneš, čtyřhra – Klatovský 4, A. Černý 3, Beňatinský, čtyřhra.

Krusičany B – Netvořice B 8:10, Heřman st. 3, Vozár 3, Ptáčník, čtyřhra – Z. Ošmera 4, Šmeral st. 2, Bron 2, Švankmajer, čtyřhra.

Heřmaničky – Votice C 11:7, Vrtiška 4, Pištěk 3, Šplíchal 2, 2 x čtyřhra – Budka 2, Zoul 2, M. Žák 2, V. Žák.

Benešov E – Týnec C 8:10, Vlasák 4, Mrázek 2, P. Plíšek, čtyřhra – Masojídek 3, Váňa 3, Šafrata 2, Jarolím, čtyřhra.

Dohrávka: Votice C – Divišov B 11:7, Lovíšek 4, Šimánek 3, Budka 2, Zoul 2 – Pekárek st. 3, Kuneš 2, 2 x čtyřhra.

1. Ostředek 24 20 1 3 292:140 65
2. Pyšely B 24 20 1 3 272:160 65
3. Neveklov B 24 14 2 8 257:175 54
4. Divišov B 24 12 4 8 237:195 52
5. Petroupim B 24 13 1 10 231:201 51
6. Netvořice B 24 12 3 9 210:222 51
7. Heřmaničky 24 11 1 12 210:222 47
8. Smilkov 24 9 1 14 208:224 43
9. Týnec C 24 9 1 14 195:237 43
10. Petroupim C 24 5 7 12 204:228 41
11. Votice C 24 8 1 15 171:261 41
12. Krusičany B 24 6 2 16 178:254 38
13. Benešov E 24 3 3 18 143:289 33

OP 4

Ostředek B – Netvořice C 12:6, J. Žydyk 4, Nenáhlo 3, Vosádka 3, 2 x čtyřhra – Švankmajer 2, 4 x skreč.

Smilkov B – Olbramovice 3:15, O. Fulín 2, čtyřhra – Zimerman 4, Topol 4, Soták 3, Rosolová 3, čtyřhra.

Nesvačily – Čerčany C 13:5, Dráb 4, Šticha 4, Stibůrek 3, Sládeček, čtyřhra – Bartůšková 2, Ševera, Panenka, čtyřhra.

Ostředek C – Teplýšovice B 9:9, Stanovský 4, P. Styblík 3, Císař, čtyřhra – Grézl 3, Šmakal 2, V. Škvor 2, D. Škvor, čtyřhra.

Divišov C – Petroupim D 10:8, Lacko 3, Pekárek ml. 3, I. Vondrák 2, Dušek, čtyřhra – A. Černý 4, O. Rabiňák 2, P. Hruška, čtyřhra.

Vlašim B – Úročnice 2:16, Poláková, Vaigl – Šejstal 4, Hruška 4, Jindřich 3, Müller 3, 2 x čtyřhra.

1. Olbramovice C 26 25 1 0 368:100 77
2. Úročnice 26 22 0 4 341:127 70
3. Nesvačily 26 20 2 4 297:171 68
4. Ostředek B 26 17 2 7 272:196 62
5. Divišov C 26 15 3 8 287:181 59
6. Bystřice A 25 15 1 9 266:184 56
7. Čerčany C 26 15 0 11 251:217 56
8. Teplýšovice B 26 14 1 11 238:230 55
9. Netvořice C 26 9 1 16 200:268 45
10. Petroupim D 26 6 3 17 197:271 41
11. Smilkov B 26 7 0 19 155:313 40
12. Ostředek C 26 1 5 20 157:311 33
13. Bystřice B 25 2 4 19 126:324 33
14. Vlašim B 26 1 1 24 103:365 29 

MAREK ŠKVOR