Sokol Kladno – BC Benešov 33:63 (12:13, 8:20, 12:8, 1:22)

Úvod zápasu byl z benešovské strany rozpačitý. Nepřesnosti a ztráty míče vedly k vyrovnanému skóre. Avšak jakmile si hráčky přivykly menšímu rozměru palubovky a ostřejší hře soupeře, dokázaly se postupně vymanit z tlaku kladenských hráček, což se postupně začalo projevovat narůstajícím skóre v hostující prospěch. Tento vývoj pokračoval až do konce zápasu.

Body Benešova: Šedivá 18, Slavíková 16, Jandačová 12, Dlasková 7, Havelková 4, Budilová 2, Polívková 2, Říhová 2. Trestné hody: 17/7. Fauly: 23:12.

Sokol Kladno – BC Benešov 33:55 (8:11, 11:15, 5:15, 9:14)

Druhý zápas byl již v benešovské režii. Ačkoliv začátek zápasu tomu příliš nenasvědčoval, příčinou byly zkažené přihrávky hostů a důsledná osobní obrana soupeře, až v závěru první čtvrtiny se Benešovským podařilo hru vyrovnat. V následujících dvou čtvrtinách děvčata zlepšila obranu, pohyb bez míče, což způsobilo navýšení bodového zisku. Na začátku poslední části hry děvčata trochu polevila, ale závěr zápasu patřil opět jim. Všem hráčkám patří pochvala za bojovnost a snahu ve hře.

Body Benešova: Jandačová 22, Šedivá 12, Slavíková 9, Jiráčková 8, Dlasková 2, Kosíková 2. Trestné hody: 13/7. Fauly: 19:18.