SLAVIA LIBEREC – ARSENAL BN 7:5

Domácí na začátku potvrzovali roli favorita, přitlačili Arsenal na jeho polovinu a po nacvičeném signálu z rohu otevřeli skóre. „Nápor jsme přestáli, srovnali hru i skóre. Jenže poté jsme udělali dvě hloupé chyby v obraně a domácí odskočili na 3:1. I tak jsme dokázali vyrovnat ze dvou brejků. Jenže, jak jsem byl v posledních zápasech spokojený s obranou, tak tentokrát dělala hloupé chyby, které domácí okamžitě trestali a těsně před přestávkou jsme tak dostali gól na 4:3," popsal účinkování svého týmu v prvním poločase trenér Benešova Otto Kovář.

Po změně stran se obraz hry změnil. „Začali jsme hrát aktivněji, byli lepší a vyrovnali na 4:4. Následně jsme měli několik vyložených šancí, ale domácí podržel vynikající gólman pěti, šesti zázračnými zákroky. To se nám v závěru zápasu, když jsme hráli bez zraněného a velmi dobře hrajícího Vojty Pohorského, vymstilo, když jsme dostali dvě laciné branky, což utkání rozhodlo," dodal kouč Arsenalu ke druhé části a zhodnotil celý zápas: „Podali jsme solidní výkon. Škoda nevyužitých šancí ve druhém poločase, využít polovinu, tak jsme v Liberci bodovali."

Branky Benešova: V. Pohorský 2, Filip, J. Pohorský, Lukáč. Rozhodčí: Chadima, Gryc. Poločas: 4:3. Arsenal Benešov: Babka – Šindelář, J. Pohorský, Burian, V. Pohorský, Křemen, Filip, Lukáč.

V pátek od 20 hodin hraje Arsenal Benešov (devátý) v domácí, neveklovské hale s druhý celkem II. ligy COMBIX Ústí nad Labem. „Můžeme jedině překvapit. Soupeř, který je nováček, podává výborné výkony a je oživením soutěže. Přesto budeme bojovat o bodový zisk a soupeři nedáme nic zadarmo," poznamenal k následnému duelu Otto Kovář.