CHOTĚBOŘ – ARSENAL BN 6:2

Ač se hráči Arsenalu v kabině připravovali na to, že nesmí brzy inkasovat – stalo se. Hned po padesáti vteřinách propadli v defenzivě, Čáp prostrčil míč mezi dvěma hráči na Staňka, a ten překonat Kondráta. A než se hosté pořádně vzpamatovali, dostali dva slepené góly do prázdné branky a od břevna za čáru a v 9. minutě byli na ručník – 3:0.

Od poloviny prvního poločasu se ale hráči Arsenalu vzpamatovali a zjistili, že i na druhé straně je branka a začali jí ohrožovat. Jenže ani z nejvyloženějších pozic nebyli schopni překonat domácího brankáře (Charvátův volej, Šimáček, Burian, Lukáč). Až v 15. minutě se podařilo vykřesat jiskřičku naděje Šindelářovi ranou pod břevno. Jenže domácí v tlaku Arsenalu unikli a i se štěstím do prázdné branky přidali čtvrtý gól. Hostující J. Pohorský a Burian orazítkovali jen tyče, což se povedlo jednou i domácím.

Po přestávce začali lépe hosté, Charvát po jediné chybě domácího gólmana z úhlu skóroval. Jenže to bylo ze strany hostů vše, ač se snažili, měli šance (Šindelář, Šimáček, Burian), gól už nedali. Naopak domácí ještě z brejku a střely z dálky upravili na 6:2.

Branky a asistence: 1. Staněk (Čáp), 8. Moravec (T. Novotný), 9. Moravec (T. Novotný), 17. Čáp 
T. Novotný), 30. T. Novotný (Klimeš), 34. Čáp (Hromádka) – 15. Šindelář (Žáček), 23. Charvát (Burian). ŽK: Lukáč, Charvát (oba A). Poločas: 4:1.

Arsenal Benešov: Kondrát – Šindelář, Lukáč, Burian, J. Pohorský, Charvát, Žáček, Šimáček.