SOBOTA 13. ZÁŘÍ 2008


FOTBAL


Divize dorost: Benešov – Strakonice 1908 (10 a 12.15, Svoboda).
I. A třída – dorost: Teplýšovice – Všenory (11, Švejda), Týnec nad Sázavou – Všeradice (10.15, Kudrjavcev). Žáci: Votice – Čerčany (9.30 a 11.10, Šimáček), Sedlec–Prčice – Sázava (9.30 a 11.10, Šípek)
I. B třída: Nespeky – Teplýšovice (17, M. Macháček).


Okresní přebor: Votice B – Jírovice (17, Konvička), Chotýšany – Divišov (17, Hocek), Bílkovice – Struhařov (17, Rezek), Olbramovice – Vrchotovy Janovice (17, Platil).
III. A třída: Krhanice – Týnec B (17, Novák), Přestavlky – Lešany (17, J. Novotný), Václavice – Úročnice (17, Březnovský), Nespeky B – Heřmaničky (13.30, Grund).
III. B třída: Popovice – Dolní Kralovice (17, R. Irion), Ostředek – Pravonín (17, Mikolášek), Kladruby – Chotýšany B (15, Kratochvíl), Tichonice – SK Načeradec (17, K. Černý), Postupice – Ratměřice (17, Mrázek).
IV. A třída: Pecerady – Soběhrdy B (17, Grunský), Neveklov B – Čerčany B (17, Bačinský), Poříčí B – Netvořice (17, Grund), Křečovice – zaječice (17), Bukovany – Jablonná A (17, Žarnecki).
IV. B třída: Kamberk – Jankov B (17, Kubík), Budenín – Mezno B (17, Beňatinský), SK Přestavlky – Miličín B (17).
IV. C třída: Velíš B – Postupice B (17, Blahůšek), Divišov B – Louňovice B (17, J. Černý), Libež – Myslič (17, Rathan).
IV. D třída: Dolní Kralovice B – Křivsoudov B (17, Vilímovský), Zdislavice B – Hulice (17, Smitka).

Okresní přebor dorostu: Jankov – Čechtice (10.15, Smolík).


LEDNÍ HOKEJ


II. liga – západ: HC VHS Benešov – Milevsko (17).


HOKEJBAL


Extraliga: HBT Vlašim – Hodonín (16, Na Lukách).


FLORBAL


Liga elévů: Benešov – Modřany (8), Benešov – Bučis Team (11.20, Bios Benešov).
Pohár ČFbU – muži: Benešov – Hořovice (16.30), Benešov – Tábor (19, ZŠ Jiráskova).


NEDĚLE 14. ZÁŘÍ 2008


FOTBAL


Divize dorost: Vlašim – Spartak Příbram (10 a 12.15, Vnuk, hřiště u nádraží).
Krajský přebor – žáci: Vlašim – Kutná Hora (9.30 a 11.10, Švejda, hřiště Na Lukách).
I. A třída – dorost: Sedlec–Prčice – Petrovice (10.15, Mrázek). Žáci: Benešov B – Malešov (9.30 a 11.10, Kudrjavcev, UMT).
I. B třída: Maršovice – Kondrac (17, Šípek), Poříčí nad Sázavou – Pyšely (14, Kolman), Trhový Štěpánov – Jílové (17, Mansour).

Okresní přebor: Teplýšovice B – Zdislavice (17, Pessr), Sedlec–Prčice – Čerčany (17, Žarnecki), Miřetice – Neveklov (17, Martin Macháček).
III. A třída: Chocerady B – Bystřice (17, Urban), Mezno – Miličín (17, Bačinský), Soběhrdy – Maršovice B (10.15, Mrázek).
III. B třída: Velíš – Křivsoudov (15, Špička),Čechtice – Kondrac B (17, Murgač).
IV. A třída: Václavice B – Úročnice B (14, Babický).
IV. B třída: Ratměřice B – Drachkov (17, Bartoš), Bystřice B – Sedlec–Prčice B (17, Grunský), Olbramovice B – Heřmaničky B (17, Borský).
IV. C třída: Jablonná B – Tichonice B (17, Platil), Struhařov B – Nesperská Lhota B (17, Březina), Radošovice – Teplýšovice C (17, Dufek).
IV. D. třída: Čechtice B – Trhový Štěpánov B (14, Murgač), Blaník Načeradec – Libouň (17, Novosád), Keblov – Nesperská Lhota A + pohár (15, Rathan), Pravonín B – Louňovice A (17, Smitka), Miřetice B – Vracovice (14, Martin Macháček).
Okresní přebor dorostu: Mezno – Nespeky (10.15, Grund), Přestavlky – Trhový Štěpánov (10.15, Hocek), Divišov – Lešany (10.15, Březnovský), Bystřice – Neveklov (10.15, Drnec).


FLORBAL


Pohár ČFbU: Benešov – Jaroměř (10.15), Benešov – Most (12.45).