PÁTEK 18. ÚNORA 2011

Futsal

II. liga: Arsenal Benešov – Slaný (20, Neveklov).

SOBOTA 19. ÚNORA 2011

Futsal

Krajský přebor: Tenisáci Benešov – Ebárna Kladno (18, Neveklov).

Okresní přebor (Neveklov): PTFA Bn – Mrač (9), Mezihoří – Devils Utd. Bn (9.50), Best Bn – Rabbit OTS Bn (10.40), Devils Utd. Bn – PTFA Bn (11.30), Mrač – Mezihoří (12.20), Devils Utd. Bn – Rabbit OTS Bn (13.10), PTFA Bn – Best Bn (14), Rabbit OTS Bn – Mrač (14.50), Mezihoří – Best Bn (15.40).

1. třída (Bystřice): L. Úročnice – Manchester City Bn (9), Devils Utd. Bn B – Gogo Bn (9.50), U. Okrouhlice – Bruins Bn (10.40), Gogo Bn – L. Úročnice (11.30), Manchester City Bn – Devils Utd. Bn B (12.20), Gogo Bn – Bruins Bn (13.10), L. Úročnice – U. Okrouhlice (14), Bruins Bn – Manchester City Bn (14.50), Devils Utd. Bn B – U. Okrouhlice (15.40).

Fotbal

Přátelské zápasy: Votice – Sparta Praha B (11.30, UMT Votice).

Zimní turnaj na UMT Votice: Votice B – Sedlčany (9), Louňovice p. Bl.– Přestavlky (13.30), Jankov – Teplýšovice (15.30).

Zimní turnaj na UMT Vlašim: Pravonín – Vlašim dorost (12.30), Trhový Štěpánov – Keblov (15).

Lední hokej

Okresní přebor: Mezno – Vlašim B (19.30, ZS Benešov).

Volejbal

1. liga kadetek: Benešov – Hradec Králové (10 a 14, hala Jiráskova).

NEDĚLE 20. ÚNORA 2011

Futsal

2. A třída: (Neveklov): R. J. Bn – Bukovany (9), Racek – Sídliště Bn (9.40), Bystřice – Kobry Vlašim (10.20), Žejdlík Bn B – K. Louňovice (11), Sídliště Bn – R. J. Bn (11.40), Racek – Bukovany (12.20), K. Louňovice – Bystřice (13), Kobry Vlašim – Žejdlík Bn B (13.40), R. J. Bn – Racek (14.20), Sídliště Bn – Bukovany (15), Žejdlík Bn B – Bystřice (15.40), K. Louňovice – Kobry Vlašim (16.20).

Fotbal

Přípravné zápasy: Benešov B – Kostelec u Křížků (15, UMT Benešov).

Zimní turnaj na UMT Votice: Budenín – Votice dorost (13), Sedlec–Prčice – Kondrac (15).

Zimní turnaj na UMT Vlašim: Tichonice – Kácov (12.30).

Lední hokej

Okresní přebor: SKLH Benešov – Popovice (19.30, ZS Benešov).

Basketbal

KP mladších minižáků: Benešov – Kralupy (15.30 a 17).

Florbal

Turnaj přípravek: od 8 hodin (ZŠ Jiráskova).