SOBOTA 12. ÚNORA 2011

Futsal

Okresní přebor (Neveklov): Rabbit OTS Bn – Tempo Bn (9), Mezihoří – M. S. Neveklov (9.50), PTFA Bn – Tisem (10.40), Tempo Bn – Mezihoří (11.30), M. S. Neveklov – Rabbit OTS Bn (12.20), Mezihoří – Tisem (13.10), Tempo Bn – PTFA Bn (14), Tisem – Rabbit OTS Bn (14.50), M. S. Neveklov – PTFA Bn (15.40).

1. třída (Bystřice): Mrač B – U. Okrouhlice (9), Manchester City Bn – Eltsen Bn (9.50), V. Václavice – Gogo Bn (10.40), Mrač B – Manchester City Bn (11.30), U. Okrouhlice – Eltsen Bn (12.20), V. Václavice – Manchester City Bn (13.10), Gogo Bn – Mrač B (14), U. Okrouhlice – V. Václavice (14.50), Eltsen Bn – Gogo Bn (15.40).

Basketbal

2. liga mužů: Benešov B – Beroun (18).

KP starších minižákyň: Benešov – Brandýs nad Labem (9.30 a 11.30).

Lední hokej

II. liga: HC Benešov – Nymburk (17).

Fotbal

Přátelské zápasy: Votice – Brozany (11, UMT Votice), Benešov A – Libuš (14, UMT Benešov).

Zimní turnaj na UMT Votice: Votice B – Teplýšovice (13), Votice dorost – Louňovice p. Bl. (15).

Zimní turnaj na UMT Vlašim: Vlašim st. dorost – Tichonice (12.30), Kácov – Trhový Štěpánov (15).

Volejbal

1. liga juniorek: Benešov – Hlincovka (11 a 14.30, hala Jiráskova).

KP I. třídy žen: Benešov – Kralupy nad Vltavou (9 a 13, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 13. ÚNORA 2011

Futsal

2. B třída: (Neveklov): Ď. Jablonná – V. Václavice B (9), Jokers Bn – Dlouhé Pole (9.40), Tenisáci Bn C – T. Olbramovice B (10.20), K. Chotýšany – Bystřice B (11), Dlouhé Pole – Ď. Jablonná (11.40), Jokers Bn – V. Václavice B (12.20), Bystřice B – Tenisáci Bn C (13), T. Olbramovice – K. Chotýšany (13.40), Ď. Jablonná – Jokers Bn (14.20), Dlouhé Pole – V. Václavice B (15), K. Chotýšany – Tenisáci Bn C (15.40), Bystřice B – T. Olbramovice B (16.20).

Lední hokej

Okresní přebor: Vlašim B – SKLH Benešov (12, ZS Vlašim), Popovice – Řendějov (17, ZS Vlašim).

Fotbal

Přípravné zápasy: Benešov B – Teplýšovice (15, UMT Benešov).

Zimní turnaj na UMT Votice: Sedlec–Prčice – Jankov (11), Kondrac – Sedlčany (13), Přestavlky – Ratměřice (15).

Zimní turnaj na UMT Vlašim: Keblov – Pravonín (15).

Basketbal

1. liga mužů: Benešov – Opava (15).

2. liga mužů: Benešov B – Rokycany (12, ZŠ Dukelská).