PÁTEK 4. ÚNORA

Basketbal

Český pohár mužů – 4. kolo: Benešov – BA Sparta (19.45).

SOBOTA 5. ÚNORA 2011

Futsal

Okresní přebor (Neveklov): Žejdlík Bn – Best Bn (9), Mrač – Tenisáci Bn B (9.50), T. Olbramovice – Devils Utd. Bn (10.40), Žejdlík Bn – Mrač (11.30), Best Bn – Tenisáci Bn B (12.20), T. Olbramovice – Mrač (13.10), Devils Utd. Bn – Žejdlík Bn (14), Best Bn – T. Olbramovice (14.50), Tenisáci Bn B – Devils Utd. Bn (15.40).

1. třída (Bystřice): Mrač B – U. Okrouhlice (9), Manchester City Bn – Eltsen Bn (9.50), V. Václavice – Gogo Bn (10.40), Mrač B – Manchester City Bn (11.30), U. Okrouhlice – Eltsen Bn (12.20), V. Václavice – Manchester City Bn (13.10), Gogo Bn – Mrač B (14), U. Okrouhlice – V. Václavice (14.50), Eltsen Bn – Gogo Bn (15.40).

Basketbal

Liga mladších dorostenek: Benešov – Jablonec (12.30).

Liga mladších žákyň: Benešov – Kladno (10.30).

Krajský přebor kadetů U16: Benešov – Kralupy (14.30).

Lední hokej

II. liga: HC Benešov – Jindřichův Hradec (17).

Okresní přebor: Řendějov – SKLH Benešov (20, ZS Vlašim).

Fotbal

Přátelské zápasy: Votice – Sezimovo Ústí (11, UMT Votice).

Zimní turnaj na UMT Votice: Jankov – Votice B (13), Teplýšovice – Kondrac (15), Sedlec–Prčice – Sedlčany (17).

Zimní turnaj ve Vlašimi: Keblov - Vlašim st. dorost (12.30), Pravonín - Kácov (15).

Volejbal

1. liga kadetek: Benešov – SG LD Brno (12 a 15, hala Jiráskova).

NEDĚLE 6. ÚNORA 2011

Futsal

2. B třída: (Neveklov): Kobry Vlašim – CF Sídliště Bn (9), Racek – Bystřice (9.40), Žejdlík Bn B – R. J. Bn (10.20), K. Louňovice – Bukovany (11), Kobry Vlašim – Bystřice (11.40), CF Sídliště Bn – Racek (12.20), Bukovany – Žejdlík Bn B (13), R. J. Bn – K. Louňovice (13.40), Kobry Vlašim – Racek (14.20), Bystřice – CF Sídliště Bn (15), K. Louňovice – Žejdlík Bn B (15.40), R. J. Bn – Bukovany (16.20).

Lední hokej

Okresní přebor: Mezno – Popovice (16, ZS Benešov).

Fotbal

Zimní turnaj na UMT Votice: Louňovice pod Blaníkem – Budenín (13), Ratměřice – Votice dorost (15).

Zimní turnaj ve Vlašimi: Trhový Štěpánov - Tichonice (15).

Basketbal

Liga mladších dorostenek: Benešov – Poděbrady (14).

Liga mladších žákyň: Benešov – Toužim (16).

Krajský přebor kadetů U16: Benešov – Brandýs nad Labem B (12).