PÁTEK 10. PROSINCE

Futsal

Krajský přebor: Tenisáci Benešov – Union Slaný (20, v Neveklově).

SOBOTA 11. PROSINCE

Futsal

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí: Macháček, Šípek, Urban, delegát: Macháček): Marná snaha Neveklov – TSV Mezihoří (9), Tempo Benešov – Rabbit OTS Benešov B (9.50), Tisem – PTFA Benešov (10.40), TSV Mezihoří – Tempo Benešov (11.30), Rabbit OTS Benešov – Marná snaha Neveklov (12.20), PTFA Benešov – Tempo Benešov (13.10), Tisem – TSV Mezihoří (14), PTFA Benešov – Marná snaha Neveklov (14.50), Rabbit OTS Benešov – Tisem (15.40).

1. třída (hala Bystřice, rozhodčí: Čedík, Chaloupka, Svobodný, delegát: Čedík): Rumová smršť Vlašim – Devils United B (9), Dragouni Benešov – Bruins Benešov (9.50), Deratizace Benešov – Lalula Úročnice (10.40), Devils United Benešov B – Dragouni Benešov (11.30), Bruins Benešov – Rumová smršť Vlašim (12.20), Lalula Úročnice – Dragouni Benešov (13.10), Deratizace Benešov – Devils United Benešov B (14), Lalula Úročnice – Rumová smršť Vlašim (14.50), Bruins Benešov – Deratizace Benešov (15.40).

Basketbal

Krajský přebor kadetů U16: Benešov – Nymburk B (15, ZŠ Dukelská).

Volejbal

Liga juniorek: Benešov – Dansport Praha (10 a 12, hala Jiráskova).

Lední hokej

Okresní přebor: HC Vlašim B – Popovice (20, ZS Vlašim).

NEDĚLE 12. PROSINCE

Futsal

2. A třída (hala Neveklov, rozhodčí: Chaloupka, Sova, Šípek, delegát: Chaloupka): KIKLOP Louňovice – Žejdlík Benešov B (9), Racek – CF Sídliště Benešov (9.40), Kobry Vlašim – TJ Bystřice (10.20), Sokol Bukovany – Radioaktivní jitrnice Benešov (11), CF sídliště Benešov – KIKLOP Louňovice (11.40), Žejdlík Benešov B – Racek (12.20), Radioaktivní jitrnice Benešov – Kobry Vlašim (13), TJ Bystřice – Sokol Bukovany (13.40), KIKLOP Louňovice – Racek (14.20), Žejdlík Benešov B – CF Sídliště Benešov (15), Kobry Vlašim – Sokol Bukovany (15.40), TJ Bystřice – Radioaktivní jitrnice Benešov (16.20).

Basketbal

Krajský přebor kadetů U16: Benešov – Nymburk A (10, ZŠ Dukelská).

Lední hokej

Okresní přebor: SKLH Benešov – Jesenice B (16, ZS Benešov), Řendějov – Mezno (20, ZS Vlašim).

Florbal

Dorostenci: Benešov - FbŠ Bohemians (8), Benešov – Future B (11.30, ZŠ Jiráskova).