SOBOTA 27. LISTOPADU

Futsal

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí: Šípek, Čedík, Urban, delegát: Dvořák): Rabbit OTS Benešov – Tuleni Olbramovice (9), PTFA Benešov – FC Žejdlík Benešov (9.50), TSV Mezihoří – Tenisáci Benešov B (10.40), FC Žejdlík Benešov – TSV Mezihoří (13.10), Tenisáci Benešov B – Rabbit OTS Benešov (14), TSV Mezihoří – Tuleni Olbramovice (14.50), PTFA Benešov – Tenisáci Benešov B (15.40).

1. třída (hala Bystřice, rozhodčí: Chaloupka, J. Hocek, Svobodný, delegát: Chaloupka): PC Bruins Benešov – FK Vyschlost Václavice (9), Lalula Úročnice – FK Mrač B (9.50), Devils United Benešov B – Eltsen Benešov (10.40), FK Mrač B – PC Bruins Benešov (11.30), FK Vyschlost Václavice – Lalula Úročnice (12.20), FK Mrač B – Devils United Benešov B (13.10), Eltsen Benešov – PC Bruins Benešov (14), Devils United Benešov B – FK Vyschlost Václavice (14.50), Lalula Úročnice – Eltsen Benešov (15.40).

Basketbal

1. liga žen: Benešov – Sparta Praha (15).

Liga U20: Benešov – Karviná (17).

Liga mladších dorostenek: Benešov – Karlovy Vary (11).

Liga mladších žákyň: Benešov – Sadská (13, ZŠ Dukelská).

Volejbal

Liga kadetek: Benešov – Břeclav (10 a 13.30, ZŠ Jiráskova).

Krajský přebor I. žen: Benešov – Komárov A (9 a 13, Sokolovna Benešov).

Lední hokej

II. liga: Benešov – Nymburk (17).

Okresní přebor: SKLH Benešov – HC Vlašim B (10.30, ZS Benešov).

NEDĚLE 28. LISTOPADU

Futsal

2. A třída (hala Neveklov, rozhodčí: Chaloupka, Sova, Kočí, delegát: Chaloupka: Radioaktivní jitrnice Benešov – Racek (9), TJ Bystřice – FC Žejdlík Benešov B (9.40), TJ Sokol Bukovany – CF Sídliště Benešov (10.20), Kobry Vlašim – KIKLOP Louňovice (11), FC Žejdlík Benešov B – Radioaktivní jitrnice Benešov (11.40), Racek – TJ Bystřice (12.20), KIKLOP Louňovice – TJ Sokol Bukovany (13), CF Sídliště Benešov – Kobry Vlašim (13.40), Radioaktivní jitrnice Benešov – TJ Bystřice (14.20), FC Žejdlík Benešov B – Racek (15), TJ Sokol Bukovany – Kobry Vlašim (15.40), CF Sídliště Benešov – KIKLOP Louňovice (16.20).

Basketbal

1. liga mužů: Benešov – Hradec Králové (14).

1. liga žen: Benešov – BA Sparta (11).

Liga mladších žákyň: Benešov – BA Sparta (9, ZŠ Dukelská).

Lední hokej

Okresní přebor: Popovice – Řendějov (17, ZS Vlašim).