Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam v okrese za sportem

Benešov - O víkendu se naplno rozjedou v benešovském okrese soutěže ve fotbale, naopak basketbalisté hrají play out a play off.

8.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

SOBOTA 10. DUBNA 2010

Fotbal

Divize – dorost: Vlašim – FK Příbram B (10 a 12.15, Dujsík, Na Lukách).

Krajský přebor – žáci: Benešov – Mn. Hradiště (9.30 a 11.10, Novotný, UMT).

I. A třída: Týnec – Rožďalovice (16.30, Zuskin). Dorost: Teplýšovice – Benešov B (11, Matoušek). Žáci: Votice – Jesenice (9.30 a 11.10, Čermoch, UMT), Sedlec–Prčice – Týnec (9.30 a 11.10, Hocek).

I. B třída: Chocerady – Pečky (16.30, Urbánek), Poříčí – Měchenice (16.30, Klečka), Trhový Štěpánov – Velim B (16.30, Herda).

Okresní přebor: Votice B – Olbramovice (16.30, Míka), Divišov – Jírovice (16.30, Mrázek).

III. A třída: Václavice – Soběhrdy (16.30, Konvička), Zaječice – Krhanice (16.30, Rezek), Ostředek – Miličín (16.30, Pessr), Sokol Přestavlky – Bystřice (16.30, Mikolášek), Drachkov – Lešany (16.30, Platil).

III. B třída: Libež – Křivsoudov (16.30, Babický), Tichonice – Dolní Kralovice (16.30, Irion), Popovice – SK Načeradec (16.30, Urban), Kondrac B – Velíš (16.30, Bartoš), Bílkovice – Ratměřice (16.30, Malý).

IV. A třída: Bukovany – Maršovice B (16.30, Cígler), Křečovice – Netvořice (16.30, Kohl), Jablonná – Úročnice B (16.30, Kočí), Neveklov B – Čerčany B (16.30, Smítka).

IV. B třída: SK Přestavlky – Miličín B (16.30, Blahůšek), Heřmaničky – Mezno B (16.30, Kratochvíl), Budenín – Velíš B (16.30, Rosenvald).

IV. C třída: Nesperská Lhota B – Chotýšany B (16.30, Sochůrek).

IV. D třída: Hulice – Křivsoudov B (16.30, Brabenec), Zdislavice B – Keblov (16.30, Žarnecki), Dolní Kralovice B – Louňovice B (16.30, Špička).

Basketbal

I. liga mužů – play out: Benešov – Trutnov (17).

Krajský přebor mužů – semifinále: Benešov B – Kutná Hora (19).

NEDĚLE 11. DUBNA 2010

Divize: Benešov – FK Příbram B (16.30, Král).

I. A třída dorostu: Teplýšovice – Sedlec–Prčice (13.30, Švejda). Žáci: Čerčany – Dobřejovice (9.30 a 11.10, K. Macháček, v Nespekách).

I. B třída: Kondrac – Zbraslavice (16.30, Kratochvíl), Sedlec–Prčice – Březnice (16.30, Pixa), Maršovice – Podlesí (16.30, Tichá).

Okresní přebor: Miřetice – Neveklov (16.30, Hocek), Pravonín – Úročnice (14, Kočí), Zdislavice – Vrchotovy Janovice (16.30, Rathan), Teplýšovice B – Struhařov (16.30, Murgač).

III. A třída: Mezno – Nespeky B (16.30, Macháček), Týnec B – Chocerady B (16.30, Novák).

III. B třída: Nesperská Lhota – Postupice (15, Žarnecki), Jankov – Louňovice (16.30, Novosad).

IV. A třída: Václavice B – Pecerady (14, Grunský), Soběhrdy B – Poříčí B (10.15, Frydrychovský).

IV. B třída: Bystřice B – Olbramovice B (16.30, Bačinský), Ratměřice B – Neustupov (16.30, Brabenec), Jankov B – Sedlec–Prčice B (13.30, Novosad).

IV. C třída: Ostředek B – Teplýšovice C (15, Mrázek), Struhařov B – Čechtice A (16.30, Mareš), Radošovice – Popovice B (16.30, Březina), Postupice B – Divišov B (15, Blahůšek), Myslič – Tichonice B (16.30, Borský).

IV. D třída: Miřetice B – Čechtice (13.30, Hocek), Libouň – Trhový Štěpánov B (16.30, Berenda), Blaník Načeradec – Pravonín B (16.30, Špička), Vracovice – Kamberk (15, Borek).

Basketbal

I. liga mužů – play out: Benešov – Hradec Králové (11).

Krajský přebor žen – o 5. – 7. místo: Benešov B – Kralupy Junior B (9).

Autor: Pavel Šimáček

8.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

David Rath.
22

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení