Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam v okrese za sportem

Benešovsko – O víkendu pokračují v benešovském okrese soutěže ve futsalu, hokeji, florbalu, basketbalu a nedělní turnaj veteránů ve stolním tenise ve Voticích.

17.12.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto:

SOBOTA 19. PROSINCE

Futsal

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí J. Hocek, P. Hocek, Khol, delegát J. Hocek): Best Benešov – Vyschlost Václavice (9), Mrač – Žejdlík Benešov (9.50), Tisem – United Okrouhlice (10.40), Žejdlík Benešov – Best Benešov (11.30), Vyschlost Václavice – Mrač (12.20), Žejdlík Benešov – Tisem (13.10), United Okrouhlice – Best Benešov (14), Tisem – Vyschlost Václavice (14.50), Mrač – United Okrouhlice (15.40).

2. třída A (hala Bystřice, rozhodčí Svobodný, Čedík, Novák, delegát Novák): Lalula Úročnice – Žejdlík Benešov B (9), Devils United Benešov B – Vyschlost Václavice B (9.40), Radioaktivní jitrnice Benešov – Karlín (10.20), Vyschlost Václavice B – Lalula Úročnice (11), Žejdlík Benešov B – Devils United Benešov B (11.40), Vyschlost Václavice B – Radioaktivní jitrnice Benešov (12.20), Karlín – Lalula Úročnice (13), Pumy Benešov – Kopeček Chotýšany (13.40), Radioaktivní jitrnice Benešov – Žejdlík Benešov B (14.20), Pumy Benešov – TJ Bystřice (15), Devils United Benešov B – Karlín (15.40), Kopeček Chotýšany – TJ Bystřice (16.20).

Basketbal

Liga mužů U20: Benešov – Meteor Praha (13).

Krajský přebor žáků U14: Benešov – Ederstav Kladno (15 a 17, ZŠ Dukelská).

Hokej

II. liga: Benešov – Kobra Praha (17).

Florbal

Soutěž mužů PH + SČ (divize E): SK Florbal Benešov B – FBC Start98 C (8), FBK Sokol Vlašim – SK Florbal Benešov B (11.30, hala Jiráskova).

NEDĚLE 20. PROSINCE

Basketbal

Liga mladších dorostenek: Benešov – USK Praha B (9).

Liga mužů U20: Benešov – Žižkov (11, ZŠ Dukelská).

Hokej

Okresní přebor: HC Benešov – Jesenice B (17, ZS Benešov), Řendějov – Mezno (19.45, ZS Vlašim).

Futsal

1. třída (hala Neveklov, rozhodčí Chaloupka, Sova, Šípek, delegát Chaloupka): Rumová smršť Vlašim – Dragouni Benešov (9), Manchester City Benešov – Devils United Benešov (9.50), Bukovany – PTFA Benešov (10.40), Devils United Benešov – Rumová smršť Vlašim (11.30), Dragouni Benešov – Manchester City Benešov (12.20), Devils United Benešov – Bukovany (13.10), PTFA Benešov – Rumová smršť Vlašim (14), Bukovany – Dragouni Benešov (14.50), Manchester City Benešov – PTFA Benešov (15.40).

Florbal

2. liga žen (divize III): SK Florbal Sloane Park Benešov – Wildcats Praha (8), SK Florbal Sloane Park Benešov – Divoký kočky (16.10, ZŠ Jiráskova).

Stolní tenis

Turnaj veteránů (dvouhra a čtyřhra) nad 50 let ve Voticích od 9 hodin, přihlášky do 8.30. Zápisné je 40 korun.

Autor: Pavel Šimáček

17.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

David Rath.
22

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení