PÁTEK 13. LISTOPADU

Futsal

II. liga: Arsenal Benešov – Indoss Plzeň (20, v Neveklově).

SOBOTA 14. LISTOPADU

Fotbal

Divize: Votice – 1. FK Příbram B (14, Moník).

Krajský přebor – žáků: Benešov – Velký Borek (9.30 a 11.10, Březnovský, UMT).

I. A třída: Pyšely – Kutná Hora (14, Schořovský, UMT Benešov), Týnec nad Sázavou – Poděbrady (14, Prislupský). Dorost: Benešov B – Sedlec–Prčice (17, Švejda, UMT), Teplýšovice – Lety (11, Velebil). Žáci: Sedlec–Prčice – Sázava (9.30 a 11.10, Novotný).

I. B třída: Trhový Štěpánov – Tuchoraz (14, Vinter), Chocerady – Teplýšovice (14, Wolfram), Poříčí nad Sázavou – Mníšek (14, Kosina).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Votice B (14, Hůlka), Chotýšany – Neveklov (14, Platil), Divišov – Miřetice (14, Pessr).

III. A třída: Bystřice – Václavice (14, Kratochvíl), Drachkov – Nespeky B (14, Babický), Sokol Přestavlky – Miličín (14, Blahušek), Mezno – Soběhrdy (14, Černý), Ostředek – Zaječice (14, Macháček).

III. B třída: Ratměřice – Velíš (14, Hocek), Bílkovice – SK Načeradec (14, Rosenvald), Jankov – Postupice (14, Bartoš), Kondrac B – Dolní Kralovice (14, Konvička), Popovice – Křivsoudov (14, Žarnecki).

IV. B třída: Budenín – Olbramovice B (13.30, Berenda).

IV. C třída: Kladruby – Ostředek B (14, Březina), Tichonice B – Divišov B (14, Malý), Nesperská Lhota B – Struhařov B (14, Urban).

IV. D třída: Louňovice B – Hulice (14, Mikolášek), Kamberk – Keblov (14, Irion), Vracovice – Pravonín B (14, Smitka), Dolní Kralovice B – Trhový Štěpánov B (14, Brabenec), Zdislavice B – Čechtice B (14, Dufek).

Basketbal

1. liga mužů: Benešov – Chomutov (18).

Krajský přebor starších minižáků: Benešov – Český Brod (10), Benešov – Sparta Praha (14, ZŠ Dukelská).

Hokejbal

Extraliga mužů: Vlašim – Most (13, Na Lukách).

Hokej

II. liga: Benešov – Kolín (17).

NEDĚLE 15. LISTOPADU

Fotbal

Divize: Benešov – Hořovicko (14, Richtár).

I. A třída – dorost: Votice – Podlesí (10.15, Březnovský). žáci: Benešov B – Dobřejovice (9.30 a 11.10, K. Macháček, UMT), Čerčany – Jesenice (9.30 a 11.10, M. Macháček, v Nespekách).

I. B třída: Kondrac – Říčany (14, M. Jarolímek), Maršovice – Březnice (14, Karlík), Sedlec–Prčice – Kostelec u Křížků (14, Slavkovský).

Okresní přebor: Struhařov – Čerčany (14, Novák), Teplýšovice B – Úročnice (14, Novosád), Zdislavice – Jírovice (14, Mrázek), Pravonín – Olbramovice (14, Bačinský).

III. A třída: Lešany – Chocerady B (14, Murgač), Týnec B – Krhanice (14, Grunský).

III. B třída: Louňovice – Libež (14, Špička), Nesperská Lhota – Tichonice (14, Cígler).

IV. C třída: Myslič – Popovice B (14, R. Mareš), Postupice B – Čechtice A (14, Berenda), Radošovice – Teplýšovice C (14, Rathan).

IV. D třída: Blaník Načeradec – Křivsoudov B (14, Borek), Libouň – Miřetice B (14, Rezek).

Basketbal

1. liga mužů: Benešov – Lokomotiva Plzeň (11, ZŠ Dukelská).

Florbal

Dorostenky: Benešov – Chodov (8), Benešov – DDM Praha 10 (14), Benešov – Kladno (17, ZŠ Jiráskova).

Hokejbal

Extraliga mužů: Vlašim – Ústí nad Labem (10, Na Lukách).

Hokej

Okresní přebor: Mezno – Řendějov (16, ZS Benešov).