PÁTEK 18. KVĚTNA

IV. A třída: Drachkov – Úročnice B (18, Pessr).

SOBOTA 19. KVĚTNA

FOTBAL
Divize dorostu U19 a U17: Vlašim – Admira Praha B (10 a 12:15, Kvaček, hřiště Na Lukách).
Divize žáků U15 a U14: Benešov – Náchod (10 a 11:45, Kvasnička).
Liga žáků U13 a U12: Benešov – Dukla Praha (10, Šíma, v Pyšelích).
Krajský přebor: Nespeky – Semice (17, Pudil), Poříčí nad Sázavou – Kutná Hora (17, Paukner).
I. B třída: Teplýšovice – Týnec nad Sázavou (17, Brožek).
Okresní přebor: Sokol Přestavlky – Jankov (17, Hocek), Popovice – Vrchotovy Janovice (17, Švejda), Trhový Štěpánov – Postupice (17, Konvička), Neveklov – Chotýšany (17, Murgač).
III. A třída: Úročnice – Votice B (17, Černý, UMT Benešov), Miličín – Bystřice (17, Rezek), Pyšely – Týnec nad Sázavou B (17, Žydyk), Čerčany – Lešany (17, M. Babický), Václavice – Teplýšovice B (17, Pessr), Jírovice – Poříčí nad Sázavou B (17, Fillip).
III. B třída: Trhový Štěpánov B – Blaník Načeradec (14, Šonský), Kondrac B – Divišov B (17, Svoboda), Kamberk – Čechtice (17, Staško), Ratměřice – Struhařov B (17, Irion), Křivsoudov – Dolní Kralovice B (17, Tinák), Bílkovice – Tichonice (17, Malý).
IV. A třída: Bukovany – Maršovice B (17, Shapoval), Ostředek – Pecerady (17, Kocan), Heřmaničky – Zaječice (17, Kromka).
IV. B třída: Budenín – Louňovice pod Blaníkem (17, Rogožan).

NOHEJBAL
Extraliga mužů: Šacung Benešov – Vsetín (14).
Krajský přebor: Šacung Benešov B – Vrdy (9:30). Oba zápasy se hrají v areálu fotbalového stadionu v Benešově.

NEDĚLE 20. KVĚTNA

FOTBAL
Fortuna národní liga: Vlašim – Viktoria Žižkov (13:15).
I. A třída – dorost: Bílkovice – Sedlec-Prčice (10:15, Nerad), Čerčany – Votice (10:15, Budil).
I. B třída: Struhařov – Průhonice (15, R. Jarolímek), Kondrac – Mnichovice (17, Ježek), Maršovice – Říčany (17, Stehlík), Sedlec-Prčice – Lety (17, Tichý).
Okresní přebor: Nespeky B – Pravonín (14, Šíma), Dolní Kralovice – Soběhrdy (15), Brýl, Mezno – Olbramovice (17, Milan Macháček).
III. A třída: Chocerady – Krhanice (17, Kulhavý).
III. B třída: Nesperská Lhota – Zdislavice (15, Brabenec).
IV. A třída: Neveklov B – Jablonná (17, Fillip).
IV. B třída: SK Přestavlky – Olbramovice B (14, Rezek), Postupice B – Soběhrdy B (15, Černý), Sokol Přestavlky B – Velíš (15, Rogožan), Chotýšany B – Myslič (15, Tinák), Popovice B – Mezno B (15, Žydyk).
IV. C třída: Křivsoudov B – Hulice (14, Irion), Vracovice – Radošovice (15, Kotík), SK Načeradec – Libež (17, Kromka), Kladruby – Čechtice B (17, Rathan), Libouň – Miřetice B (17, Malý), Pravonín B – Keblov (17, Staško).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Copa del Merida - Šacung Benešov C (10), Pecerady - Divišov (14), Albatros - Křivsoudov (15).