PÁTEK 6. DUBNA

FOTBAL

IV. A třída: Úročnice B – Jablonná (20, M. Babický, UMT Benešov).

BASKETBAL

2. liga žen: Benešov – DBAK Plzeň (19, ZŠ Dukelská).

SOBOTA 7. DUBNA

FOTBAL

Liga žáků U13 a U12: Benešov – Háje Jižní Město (10, Kotík, UMT).

I. A třída: Divišov – Poděbrady (16:30, P. Glogar). Dorost: Týnec nad Sázavou – Čerčany (10:15, Budil), Teplýšovice – Votice (11, Nerad).

Okresní přebor: Sokol Přestavlky – Trhový Štěpánov (16:30, Mikolášek), Neveklov – Jankov (16:30, Švejda), Chotýšany – Pravonín (16:30, Murgač), Soběhrdy – Vrchotovy Janovice (16:30, Novák), Olbramovice – Postupice (16:30, Fillip).

III. A třída: Votice B – Čerčany (16:30, Šíma), Václavice – Pyšely (16:30, Černý), Jírovice – Miličín (16:30, Hocek), Chocerady - Úročnice (16:30, Konvička), Krhanice – Bystřice (16:30, Pessr), Poříčí nad Sázavou B – Týnec nad Sázavou B (16:30, Rezek).

III. B třída: Čechtice – Dolní Kralovice B (14, Malý), Zdislavice – Tichonice (16:30, Kocan), Ratměřice – Trhový Štěpánov B (16:30, T. Babický), Kondrac B – Bílkovice (16:30, Kotík), Kamberk – Struhařov B (16:30, Staško).

IV. A třída: Heřmaničky – Drachkov Heřmaničky (16:30, Tinák), Netvořice – Maršovice B (16:30, Brabenec).

IV. B třída: Budenín – Chotýšany B (16:30, Kromka).

IV. C třída: Libež – Hulice (16:30, Rathan), Radošovice – Miřetice B (16:30, Gregor).

NEDĚLE 8. DUBNA

FOTBAL

FNL: Vlašim – Hradec Králové (16:30, Rejžek).

Liga dorostu U19 a U17: Benešov – Sokolov (10 a 12:30, Vychodil).

Divize žáků U15 a U14: Vlašim – Trutnov (10 a 11:45, UMT Na Lukách, Radina).

I. A třída – dorost: Nespeky – Sedlec-Prčice (10:15).

I. B třída: Struhařov – Kunice (15, Sandev), Kondrac – Teplýšovice (16:30, Garaja), Maršovice – Kácov (16:30, Doubrava), Sedlec-Prčice – Loděnice (16:30, Šesták).

Okresní přebor: Dolní Kralovice – Nespeky B (15, Irion), Mezno – Popovice (16:30, Kromka).

III. A třída: Teplýšovice B – Lešany (16:30, Tinák).

III. B třída: Nesperská Lhota – Křivsoudov (15, Šonský), Divišov B – Blaník Načeradec (15, Milan Macháček).

IV. A třída: Neveklov B – Bukovany Neveklov (16:30, Kulhavý), Zaječice – Pecerady (16:30, Rogožan).

IV. B třída: Soběhrdy B – Myslič (10:15, Shapoval), Sokol Přestavlky B – SK Přestavlky (15, Žydyk), Postupice B – Popovice B (15, Rezek), Olbramovice B – Mezno B (15, Murgač), Louňovice pod Blaníkem – Velíš (16:30, Šíma).

IV. C třída: Čechtice B – Keblov (15, Staško), Pravonín B – Vracovice (16:30, Malý), SK Načeradec – Libouň (16:30, Brabenec), Kladruby – Křivsoudov B (16:30, Černý).

BASKETBAL

Turnaj minižákyň Šmoulinka Cup U11 (8 – 17 hodin, ZŠ Dukelská).