PÁTEK 2. BŘEZNA

FUTSAL

Divize: Arsenal Benešov – Turnov (20, v Neveklově).

FOTBAL

Příprava: Vlašim - České Budějovice (13, UMT, Na Lukách).

SOBOTA 3. ÚNORA

FUTSAL

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí K. Macháček, M. Macháček, Žarnecki): Motor Olbramovice – OTS Benešov (9), Daniho Parťáci Mrač – Tenisáci Benešov (9:50), OTS Benešov – TJ Bystřice (10:40), Daniho Parťáci Mrač – Motor Olbramovice (11:30), Tenisáci Benešov – OTS Benešov (12:20), TJ Bystřice – Daniho Parťáci Mrač ( 13:10).

BASKETBAL

Liga dorostenek, juniorky U19: Benešov – Chomutov (10).
Krajský přebor žen: Benešov B – Kolín (16).

FOTBAL

Příprava: Benešov – Malše Roudné (12:30, UMT Benešov), Teplýšovice – Sázava (18, UMT Benešov), Votice – Planá nad Lužnicí (14, UMT Votice), Sedlec-Prčice – Kondrac (16, UMT Votice), Miřetice – Pacov (15, UMT Vlašim), Vlašim dorost – Sedlčany dorost (10, UMT Vlašim), Pravonín – Bílkovice (17, UMT Vlašim).

NEDĚLE 4. ÚNORA

FUTSAL

1. třída (Neveklov, rozhodčí Paseka, Urban, Mikolášek): Gogo Benešov – Jokers Benešov (9), Motor Olbramovice B – FK Bojovníci Václavice (9:50), 1. HT Kopeček Chotýšany – SF Sídliště Benešov (10:40), Jokers Benešov – FK Bojovníci Václavice (11:30), Motor Olbramovice B - Gogo Benešov (12:20), FK Bojovníci Václavice – 1. HT Kopeček Chotýšany (13:10), SF Sídliště Benešov – Jokers Benešov (14), Gogo Benešov – 1. HT Kopeček Chotýšany (14:50), SF Sídliště Benešov – Motor Olbramovice B (15:40).

2. třída: (Bystřice, rozhodčí: Chaloupka, Kalcovský, Svobodný): Tenisáci Benešov C – Racek (9), AFC Dlouhé Pole – TJ Bystřice C (9:45), FK Vršky Benešov – Kiklop Louňovice (10:30), 1. HT Kopeček Chotýšany B – Racek (11:15), Tenisáci Benešov C – TJ Bystřice C (12), AFC Dlouhé Pole – FK Vršky Benešov (12:45), Kiklop Louňovice – Racek (13:30), 1. HT Kopeček Chotýšany B – Tenisáci Benešov C (14:15), AFC Dlouhé Pole – Kiklop Louňovice (15), TJ Bystřice C – 1. HT Kopeček Chotýšany B (15:45).

BASKETBAL

Liga dorostenek, juniorky U19: Benešov – DBAK Plzeň (13).
Středočeská basketbalová liga žen: Benešov B – Brandýs nad Labem C (15).
Krajský přebor minižákyň U11: Benešov – Pečky (9 a 11).

FOTBAL

Příprava: Poříčí nad Sázavou – Divišov (18, UMT Benešov), Benešov U19 – Viktoria Žižkov (11, UMT Benešov), Benešov U17 – Viktoria Žižkov (13:15, UMT Benešov).