PÁTEK 16. ÚNORA

BASKETBAL

Středočeská basketbalová liga – ženy: Benešov B – Čelákovice (19:15).

SOBOTA 17. ÚNORA

FUTSAL

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí Velebil, K. Macháček, M. Macháček): Ďáblové Jablonná – Motor Olbramovice (9), PC Bruins Benešov – Tenisáci Benešov (9:50), FC Tisem – TJ Bystřice (10:40), Motor Olbramovice – PC Bruins Benešov (11:30), Tenisáci Benešov – Ďáblové Jablonná (12:20), PC Bruins Benešov – TJ Bystřice (13:10), Motor Olbramovice – FC Tisem (14), TJ Bystřice – Ďáblové Jablonná (14:50), Tenisáci Benešov – FC Tisem (15:40).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů: Benešov – Vlašim (17).

VOLEJBAL

Krajský přebor: Vlašim – Zruč nad Sázavou (10).



BASKETBAL

Dorostenecká liga – juniorky U19: Benešov – Havířov (18).
Středočeská basketbalová liga mužů: Benešov B – Real Réma (16). Ženy: Benešov B – Sokol Kladno (14).
Nadregionální soutěž žáků U15: Benešov – Mariánské Lázně (10), Benešov B – Bor (12).

FOTBAL

Příprava: Benešov – Velvary (11, UMT Benešov), Votice – Týnec nad Sázavou (14, UMT Votice), Benešov U19 – Sedlčany (13, UMT Benešov), Benešov U17 – Vyšehrad U17 (15:30, UMT Benešov), Vlašim – Litoměřicko (13, UMT Vlašim Na Lukách), Divišov – Miřetice (15, UMT Vlašim Na Lukách).

NEDĚLE 18. ÚNORA

FUTSAL

1. třída (Neveklov, rozhodčí Grund, Kopic, Žarnecki): TBC Deratizace Benešov – Gogo Benešov (9), TJ Bystřice B – FK Bojovníci Václavice (9:50), Tenisáci Benešov B – SF Sídliště Benešov (10:40), Gogo Benešov – TJ Bystřice B (11:30), FK Bojovníci Václavice – TBC Deratizace Benešov (12:20), TJ Bystřice B – SF Sídliště Benešov (13:10), Gogo Benešov – Tenisáci Benešov B (14), SF Sídliště Benešov – TBC Deratizace Benešov (14:50), FK Bojovníci Václavice – Tenisáci Benešov B (15:40).

BASKETBAL

Dorostenecká liga – juniorky U19: Benešov – Žabiny Brno B (11:30).
Středočeská basketbalová liga mužů: Benešov B – Kolín B (13:30).
Nadregionální soutěž žákyň U15: Benešov – Tigers České Budějovice (9:30).

FOTBAL
Příprava: Poříčí nad Sázavou – Hřebeč (14, UMT Benešov).