SOBOTA 7. ŘÍJNA

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Benešov – Domažlice (10:30, Teuber).

Divize dorostu U18 a U16: Benešov B – Nymburk (14 a 16:15, UMT, Jansa).

Krajský přebor: Nespeky – Rejšice (16, Šefara).

I. A třída: Votice – Jíloviště (16, Burian), Divišov – Velim (16, Nepovím). Dorost: Votice – Radošovice (10:15, Nerad), Teplýšovice – Nespeky (11, Žaba).

I. B třída: Týnec nad Sázavou – Kondrac (16, Kuka), Kácov – Zvole (16, Drábek, ve Vlašimi La Lukách).

Okresní přebor: Pravonín – Trhový Štěpánov (16, Kocan), Postupice – Dolní Kralovice (16, Mikolášek), Olbramovice – Neveklov (16, M. Šíma), Soběhrdy – Chotýšany (16, Švejda).

III. A třída: Miličín – Votice B (16, Lupač), Lešany – Jírovice (16, Fillip), Poříčí B – Krhanice (16, Pessr).

III. B třída: Křivsoudov – Ratměřice (16, Irion), Tichonice – Kondrac B (16, Rathan), Zdislavice – Čechtice (16, Malý).

IV. A třída: Bukovany – Drachkov (16, Blahůšek), Ostředek – Úročnice B (16, Rezek), Maršovice B – Heřmaničky (16), Pecerady – Křečovice (16, Tinák), Netvořice – Jablonná (16, Konvička).

IV. B třída: SK Přestavlky – Popovice B (15, Kromka), Mezno B – Postupice B (16, Brabenec).

IV. C třída: Hulice – Vracovice (16, Staško), Miřetice B – SK Načeradec (16), Libež – Čechtice B (16, Svoboda).

Neoficiální soutěž žen Holčiny cup: Panterky Čechtice – Vonoklasy (16).

NOHEJBAL

Extraliga – finále play out: Šacung Benešov – Start Praha (14, v areálu u hotelu Benica).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Benešov – Příbram (17), Vlašim – Černošice (17:30).

BASKETBAL

2. liga mužů: Benešov – Kladno (18:30).

NEDĚLE 8. ŘÍJNA

FOTBAL

Liga dorostu U19: Benešov – Petřín Plzeň (10, Kvaček).

I. A třída – dorost: Sedlec-Prčice – Mukařov (10, Kaucký).

I. B třída: Miřetice – Maršovice (16, Cichra).

Okresní přebor: Nespeky B – Sokol Přestavlky (14, Rezek), Vrchotovy Janovice – Mezno (15, Konvička), Jankov – Popovice (15, Svoboda).

III. A třída: Úročnice – Pyšely (15, Kotík), Bystřice – Čerčany (16, Milan Macháček), Týnec B – Václavice (16, Fillip), Teplýšovice B – Chocerady (16, Tinák).

III. B třída: Divišov B – Kamberk (15, Staško), Struhařov B – Bílkovice (16, Novák), Dolní Kralovice B – Trhový Štěpánov B (16, Šonský), Blaník Načeradec – Nesperská Lhota (16, Brabenec).

IV. A třída: Zaječice – Neveklov B (16, Mikolášek).

IV. B třída: Soběhrdy B – Louňovice (10:15, Kocan), Olbramovice B – Budenín (15, Blahůšek), Chotýšany B – Sokol Přestavlky B (15, Rathan), Velíš – Popovice B (15, Pessr), Myslič – SK Přestavlky (16, Černý).

IV. C třída: Křivsoudov B – Pravonín B (14, Malý), Keblov – Libouň (15, Lupač), Radošovice – Kladruby (15, Irion).

BASKETBAL

2. liga mužů: Benešov – Slaný (13).

2. liga žen: Benešov – Strakonice B (15).

Krajský přebor minižáků U12: Benešov – BA Sparta (9 a 11).