SOBOTA 12. LISTOPADU

FOTBAL

FNL: Vlašim – Táborsko (14, Mrázek).

ČFL: Benešov – Převýšov (10:30, Kalenda).

I. A třída: Votice – Mníšek pod Brdy (14, Šulcová), Nespeky – Cerhovice (14, Kvasnička).

I. B třída: Neveklov – Kácov (14, Šefara), Teplýšovice – Zruč nad Sázavou (14, Mansour), Týnec nad Sázavou – Sedlec-Prčice (14, J. Pejša).

Okresní přebor: Kamberk – Chotýšany (14, Švejda), Olbramovice – Chocerady (14, Černý), Dolní Kralovice – Soběhrdy (14, Rybka), Trhový Štěpánov – Vrchotovy Janovice (14, Kromka), Pravonín – Postupice (14, Milan Macháček).

III. A třída: Poříčí B – Votice B (14, Vilimovský), Krhanice – Úročnice (14, Novák), Pyšely – Lešany (14, Shapoval).

III. B třída: Křivsoudov – Velíš (14, Irion), Čechtice – Nesperská Lhota (14, Rathan), Kondrac B – Ratměřice (14, P. Svoboda), Miličín – Libež (14, Pessr), Tichonice – Bílkovice (14, Staško), Divišov B – Trhový Štěpánov B (14, Lupač).

IV. A třída: Heřmaničky – Úročnice B (14, Berenda), Jablonná – Sokol Přestavlky B (14, Mikolášek), Ostředek – Zaječice (14, Murgač), Pecerady – Soběhrdy B (14, Rezek), Václavice – Křečovice (14, Tinák).

IV. B třída: Jankov B – Popovice B (14, Rogožan), Drachkov – Louňovice (14, Hocek), Budenín – SK Přestavlky (14, Brabenec).

IV. C třída: Zdislavice B – Vracovice (14, Malý).

HOKEJ

Krajská liga: Benešov – Vlašim (17).

BASKETBAL

2. liga muži: Benešov – BK Kladno (18).

Dorostenecká liga – kadeti U17: Benešov – USK Praha B (16).

NEDĚLE 13. LISTOPADU

FOTBAL

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu: Votice – Slaný (10:15 a 12:30, P. Balík).

I. A třída: Divišov – Polepy (14, Asník).

I. B třída: Kondrac – Jankov (14, Nehasil), Maršovice – Uhlířské Janovice (14, Chrudimský).

Okresní přebor: Struhařov – Sokol Přestavlky (14, M. Babický), Zdislavice – Popovice (14, Rezek).

III. A třída: Sedlec-Prčice B – Bystřice (14, Konvička), SK Načeradec – Jírovice (14, Mrázek), Nespeky B – Čerčany (14, M. Šíma).

III. B třída: Mezno – Blaník Načeradec (14, Murgač).

IV. A třída: Neveklov B – Bukovany(14, Tinák).

IV. B třída: Chotýšany B – Maršovice B (14, Vilimovský), Olbramovice B – Struhařov B (14, Novák), Postupice B – Mezno B (14, Kromka).

IV. C třída: Pravonín B – Dolní Kralovice B (14, Irion), Křivsoudov B – Kladruby (14, Staško), Čechtice B – Hulice (14, T. Babický), Radošovice – Miřetice B (14, Lupač), Trhový Štěpánov C – Keblov (14, Kocan).

BASKETBAL

2. liga mužů: Benešov – Sokol Žižkov (13).

Krajský přebor I. mužů: Benešov B – AŠ Mladá Boleslav B (15).

Krajský přebor minižáků U13: Benešov – Brandýs nad Labem (9 a 11).

FLORBAL

Divize – muži: Benešov – Future Barrandov (18, ZŠ Jiráskova).