PÁTEK 4. LISTOPADU

FUTSAL

Divize: Arsenal Benešov – Slatina (20, v Neveklově).

SOBOTA 5. LISTOPADU

FOTBAL

Liga U17 a U16: Benešov – Most (10 a 12:15, Kazda, UMT).

Liga U15 a U14: Benešov – Písek (14:30 a 16:15, UMT).

I. A třída – dorost: Jankov – Podlesí (10:15, Velebil), Teplýšovice – Bohutín (10:15, Budil).

I. B třída: Neveklov – Maršovice (14, Nepovím), Kácov – Vyšehořovice (14, Holý, Vlašim Na Lukách).

Okresní přebor: Soběhrdy – Struhařov (14, P. Svoboda), Sokol Přestavlky – Zdislavice (14, Hocek), Popovice – Olbramovice (14, Mikolášek), Chocerady – Pravonín (14, Rybka), Postupice – Chotýšany (14, Konvička), Trhový Štěpánov – Kamberk (14, M. Šíma).

III. A třída: Pyšely – Poříčí B (14, Irion), Lešany – SK Načeradec (14, Berenda), Jírovice – Sedlec-Prčice B (14, Malý), Čerčany – Votice B (14, Rezek), Úročnice – Týnec B (14, Mrázek).

III. B třída: Miličín – Divišov B (14, Novák), Libež – Tichonice (14, Švejda), Bílkovice – Čechtice (14, Černý), Ratměřice – Křivsoudov (14, Kocan).

IV. A třída: Křečovice – Ostředek (14, Pessr), Zaječice – Netvořice (14, Tinák), Bukovany – Pecerady (14, Drnec).

IV. B třída: Mezno B – Budenín (14, Fillip), SK Přestavlky – Jankov B (14, Murgač).

IV. C třída: Miřetice B – Čechtice B (14, Vilimovský), Hulice – Zdislavice B (14, Rathan).

BASKETBAL

2. liga žen: Benešov – Žďár nad Sázavou (18).

Dorostenecká liga – junioři U19: Benešov – Jindřichův Hradec (14).

Krajský přebor žen: Benešov B – Sadská (16).

Nadregionální soutěž – žáci U15: Benešov – Strakonice (12).

NEDĚLE 6. LISTOPADU

FOTBAL

Liga U19: Benešov – Meteor Praha (14, Vnuk).

Krajský přebor: Poříčí nad Sázavou – Semice (14, Švagr). Žáci: Vlašim – Sedlčany (9:30 a 11:10, Žaba).

I. A třída: Votice – Nespeky (14, Bartůšek). Dorost: Bílkovice – Lety (10:15, M. Balík).

I. B třída: Jankov – Týnec nad Sázavou (14, Drábek), Sedlec-Prčice – Jílové (14, P. Sandev)), Miřetice – Teplýšovice (14, Kratochvíl).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Dolní Kralovice (14, Murgač).

III. A třída: Teplýšovice B – Nespeky B (14, Milan Macháček), Bystřice – Krhanice (14, Mikolášek).

III. B třída: Velíš – Mezno (14, Tinák), Blaník Načeradec – Trhový Štěpánov B (14, Vilimovský), Nesperská Lhota – Kondrac B (14, M. Babický).

IV. A třída: Soběhrdy B – Jablonná (10:15, Černý), Sokol Přestavlky B – Heřmaničky (14, Rogožan), Úročnice B – Václavice (14, Shapoval).

IV. B třída: Popovice B – Olbramovice B (14, Fillip), Struhařov B – Drachkov (14, Kromka), Louňovice – Myslič (14, Berenda), Maršovice B – Postupice B (14, Pessr).

IV. C třída: Vracovice – Křivsoudov B (T. Babický), Kladruby – Pravonín B (14, Kocan), Dolní Kralovice B – Libouň (14, Staško), Keblov – Radošovice (14, Irion).

BASKETBAL

Dorostenecká liga – junioři U19: Benešov – SAM BŠM Brno B (14).

Krajský přebor žen: Benešov B – Poděbrady B (16).

Nadregionální soutěž – žáci U15: Benešov – Písek (12).