PÁTEK 22. LEDNA

BASKETBAL

II. liga mužů: Benešov – Chrudim (20, ZŠ Dukelská).

FUTSAL

II. liga západ: Arsenal Benešov – Mělník (20, Šmíd, Novotný, v Neveklově).

SOBOTA 23. LEDNA

BASKETBAL

II. liga žen: Benešov – Liberec (18).

Nadregionální soutěž žáků U15: Benešov – Beroun (15:30).

Krajský přebor minižáků U13: Benešov – Mělník (12 a 14, ZŠ Dukelská).

FUTSAL

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí Borek, Paseka, Kohl): Lalula Úročnice – Eltsen Bn (9), Ďáblové Jablonná – Tenisáci Bn (9:50), Žejdlík Bn – Mrač (10:40), Tenisáci Bn – Lalula Úročnice (11:30), Eltsen Bn – Ďáblové Jablonná (12:20), Mrač – Tenisáci Bn (13:10), Lalula Úročnice – Žejdlík Bn (14), Mrač – Eltsen Bn (14:50), Žejdlík Bn – Ďáblové Jablonná (15:40).

2. třída (hala Bystřice, rozhodčí K. Macháček, M. Macháček, Maxián): Kiklop Louňovice – Bukovany (9), Dlouhé Pole – Tenisáci Bn C (9:45), Jokers Bn – TJ Bystřice C (10:30), Bukovany – Dlouhé Pole (11:15), Tenisáci Bn C – Kiklop Louňovice (12), TJ Bystřice C – Dlouhé Pole (12:45), Bukovany – Jokers Bn (13:30), Kiklop Louňovice – TJ Bystřice C (14:15), Tenisáci Bn C – Jokers Bn (15).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Vlašim – Benešov (17:30).

NEDĚLE 24. LEDNA

BASKETBAL

II. liga žen: Benešov – Ústí nad Labem (13).

Nadregionální soutěž žáků U15: Benešov – Jižní Supi B (15).

Krajský přebor minižáků U12: Benešov – Poděbrady (9 a 11, ZŠ Dukelská).

FUTSAL

I. třída (hala Neveklov, rozhodčí Sova, Grund, Kopic): Kopeček Chotýšany – Rumídci Struhařov (9), Bojovníci Václavice – Motor Olbramovice (9:50), TJ Bystřice B – Tisem (10:40), Motor Olbramovice – Kopeček Chotýšany (11:30), Rumídci Struhařov – Bojovníci Václavice (12:20), Tisem – Motor Olbramovice (13:10), Kopeček Chotýšany – TJ Bystřice B (14), Tisem – Rumídci Struhařov (14:50), TJ Bystřice B – Bojovníci Václavice (15:40).

2. třída (hala Bystřice, rozhodčí Chaloupka, Svobodný, Šapoval): Malibu Votice – Deratizace Bn (9), Kopeček Chotýšany B – Nekopnemsi Bystřice (9:45), Racek – Gogo Bn (10:30), Nekopnemsi Bystřice – Malibu Votice (11:15), Deratizace Bn – Kopeček Chotýšany B (12), Gogo Bn – Nekopnemsi Bystřice (12:45), Malibu Votice – Racek (13:30), Gogo Bn – Deratizace Bn (14:15), Racek – Kopeček Chotýšany B (15).