SOBOTA 10. ŘÍJNA

FOTBAL

Fotbalová národní liga: Vlašim – Táborsko (16, Franěk).

Krajský přebor – dorost: Vlašim – Libiš (10 a 12:15, P. Balík, M. Balík, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Sedlec-Prčice – Mníšek pod Brdy (10:15, Kaucký).

I. B třída: Týnec nad Sázavou – Zvole (16, Kratochvíl), Teplýšovice – Zvole (16, Chovanec).

Okresní přebor: Chocerady – Popovice (16, Babický – Mařincová, Šonský), Sokol Přestavlky – Chotýšany (16, Březnovský), Postupice – Vrchotovy Janovice (16, Velebil – Stibůrková), Soběhrdy – Neveklov (16, Milan Macháček).

III. A třída: Sedlec-Prčice B – Jírovice (16, Brabenec), Poříčí nad Sázavou B – Úročnice (16, Mrázek), Václavice – Votice B (16, Konvička), Olbramovice – Krhanice (16, Mikolášek), Netvořice – Pyšely (16, Berenda).

III. B třída: Divišov B – Blaník Načeradec (16, Shapoval), Tichonice – Trhový Štěpánov (16, Irion), Kamberk – Kondrac B (16, Pessr), Bílkovice – Myslič (16, Hejný), Libež – Miličín (16, Svoboda), Ratměřice – Nesperská Lhota (16, Kocan).

IV. A třída: Čerčany – Úročnice B (16, Černý), Neveklov B – Křečovice (16, Drnec), Lešany – Ostředek (16, M. Šíma), Zaječice – Chocerady B (16, Tinák), Bukovany – Pecerady (16, Murgač).

IV. B třída: Heřmaničky – SK Přestavlky (16), Budenín – Postupice B (16, J. Šíma), Jankov B – Mezno B (16).

IV. C třída: Dolní Kralovice B – Miřetice B (16), Čechtice B – Kladruby (16), Trhový Štěpánov B – Velíš (16), Zdislavice B – Hulice (16, Lupač).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Vlašim – Rakovník (17:30).

BASKETBAL

Krajský přebor žen: Benešov B Sadská (14). Žákyně U15: Benešov – Litoměřice (16). Minižáci U12: Benešov – AŠ Mladá Boleslav (10 a 12, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 11. ŘÍJNA

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Benešov – Táborsko B (16, Teuber).

I. A třída: Votice – Lety (16, Hlavnička). Dorost: Čerčany – Jílové (10, M. Balík), Votice – Lety (10:15, Kovář).

I. B třída: Struhařov – Kondrac (15, Bartůšek), Divišov – Jankov (16, Garaja), Zdislavice – Uhlířské Janovice (16, Bekešský).

Okresní přebor: Mezno – Pravonín (16, Rosenvald – Drnec, Budil), Maršovice – Křivsoudov (16, Murgač – Cigler, Martin Macháček), SK Načeradec – Dolní Kralovice (16, Maršíček – Šíma, Lupač).

III. A třída: Bystřice – Teplýšovice B (16, Vilimovský), Týnec nad Sázavou B – Nespeky B (16, Hruška).

III. B třída: Čechtice – Louňovice (16, Černý).

IV. A třída: Sokol Přestavlky B – Soběhrdy B (15, Konvička).

IV. B třída: Olbramovice B – Maršovice B (15, Kromka), Chotýšany B – Vrchotovy Janovice B (15, Irion), Popovice B – Struhařov B (15, Mrázek).

IV. C třída: Vracovice – Křivsoudov B (15, Kocan), Libouň – Radošovice (16, Berenda).

BASKETBAL

Krajský přebor žen: Benešov – Poděbrady B (10). Žákyně U15: Benešov Jičín, ZŠ Dukelská).