PÁTEK 2. ŘÍJNA

FUTSAL

II. liga západ: Arsenal Benešov – Chotěboř (20, Velebil, Rybka, v Neveklově).

FOTBAL

Přípravný zápas: Vlašim – Dukla Praha juniorka (16, hřiště ulice Kollárova).

SOBOTA 3. ŘÍJNA

FOTBAL

Liga dorostu U19: Benešov – Vyšehrad (10, Vodrážka).

Liga žáků U13 a U12: Benešov – Písek (13 a 14:45, UMT).

Krajský přebor: Poříčí nad Sázavou – Lhota (16, Martin Vlk).

Žáci: Vlašim – Tatran Rakovník (9:30 a 11:10, Hruška).

I. A třída: Nespeky – Spartak Příbram (16, Zdeněk). Dorost: Sedlec-Prčice – Čerčany (10:15, Žaba), Týnec nad Sázavou – Bohutín (10:15, Konvička), Teplýšovice – Jílové (10:15, Milan Macháček).

Okresní přebor: Dolní Kralovice – Soběhrdy (16, Hejný – Malý, Mařincová), Neveklov – Postupice (16, Konvička – Cigler, Stibůrková), Chotýšany – Mezno (16, Mrázek – Shapoval, Budil), Pravonín – Popovice (16, Kocan – Murgač).

III. A třída: Netvořice – Poříčí nad Sázavou B (16, J. Šíma), Pyšely – Sedlec-Prčice B (16, Mikolášek), Jírovice – Týnec nad Sázavou B (16, Kromka), Krhanice – Bystřice (16, Milna Macháček), Votice B – Úročnice (16, Rezek).

III. B třída: Ratměřice – Divišov B (16, Brabenec), Miličín – Čechtice (16, Pessr), Kondrac B – Tichonice (16, Černý), Trhový Štěpánov – Blaník Načeradec (16, Babický).

IV. A třída: Bukovany – Čerčany (16, Hocek), Pecerady – Jablonná (16, Hruška), Chocerady B – Lešany (16), Ostředek – Neveklov B (16, Irion), Křečovice – Sokol Přestavlky B (16).

IV. B třída: Mezno B – Popovice B (16), Vrchotovy Janovice B – Olbramovice B (16), Maršovice B – Budenín (16), SK Přestavlky – Drachkov (16, Berenda).

IV. C třída: Hulice – Trhový Štěpánov B (16, Rathan), Miřetice B – Keblov (16, Lupač).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Benešov – Mělník (17).

BASKETBAL

Krajský přebor mužů I.: Benešov B – Real Réma (17).

Krajský přebor – minižáci U13: Benešov – BA Nymburk (9 a 11). Minižákyně U13: Benešov – Sadská (13 a 15, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 4. ŘÍJNA

FOTBAL

Liga dorostu U17 a U16: Benešov – Vyšehrad (10 a 12:15, Hocek).

Liga žáků U15 a U14: Benešov – Čáslav (10 a 11:45, Vnuk, Na Lukách ve Vlašimi).

I. B třída: Miřetice – Jankov (16, Fejfar), Kondrac – Říčany (16, Šnýdr), Zdislavice – Divišov (16, Pospíšil), Sedlec-Prčice - Cerhovice (16, Prosr).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Maršovice (15, Hocek – J. Šíma, Budil), SK Načeradec – Chocerady (16, Irion – Lupač, Šonský), Křivsoudov – Sokol Přestavlky (16, Svoboda – Rathan, Brabenec).

III. A třída: Nespeky B – Olbramovice (14, M. Šíma), Teplýšovice B – Václavice (16, Vilimovský).

III. B třída: Nesperská Lhota – Libež (15, Rosenvald), Louňovice – Bílkovice (16, Maršíček), Myslič – Kamberk (16, Berenda).

IV. A třída: Soběhrdy B – Úročnice B (10:15, Kocan).

IV. B třída: Postupice B – Heřmaničky (15, Černý), Struhařov B – Chotýšany B (16, Malý).

IV. C třída: Křivsoudov B – Libouň (13, Brabenec), Velíš – Čechtice B (15, Drnec), Kladruby – Vracovice (15, Murgač), Radošovice – Dolní Kralovice B (15, Pessr).

BASKETBAL

Krajský přebor mužů I.: Benešov B – Poděbrady (13).

Krajský přebor – minižákyně U13: Benešov – ŠSK Příbram (13 a 15, ZŠ Dukelská).