SOBOTA 19. ZÁŘÍ

FOTBAL

Liga žáků U13 a U12: Benešov – Viktoria Plzeň (11 a 12:45, Shapoval, Stibůrková).

Krajský přebor: Poříčí nad Sázavou – Sázava (16:30, Suchý). Žáci: Vlašim – Mělník (9:30 a 11:10, P. Balík).

I. A třída: Nespeky – Hostomice (16:30, Kvasnička). Dorost: Sedlec-Prčice – Podlesí (10:15, Žaba), Týnec nad Sázavou – Teplýšovice (10:15, Kovář).

I. B třída: Teplýšovice – Divišov (16:30,Velebil).

Okresní přebor: Soběhrdy – Chocerady (16:30, Berenda – Cigler), Dolní Kralovice – Maršovice (16:30, Hruška – Mařincová, Šonský), Neveklov – Sokol Přestavlky (16:30, Konvička), Chotýšany – Pravonín (16:30, Mikolášek – Stibůrková, Budil).

III. A třída: Teplýšovice B – Votice B(15:30, Milan Macháček), Netvořice – Týnec nad Sázavou B (16:30, Kocan), Pyšely – Olbramovice (16:30, J. Šíma), Jírovice – Bystřice (16:30, Mrázek), Krhanice – Úročnice (16:30, Hocek).

III. B třída: Libež – Divišov B (16:30, Malý), Ratměřice – Čechtice (16:30, Irion), Miličín – Kamberk (16:30, Kromka), Kondrac B – Trhový Štěpánov (16:30, Rathan).

IV. A třída: Jablonná – Čerčany (16, J. Šíma), Bukovany – Zaječice (16:30), Pecerady – Lešany (16:30, Černý), Ostředek – Úročnice B (16:30), Křečovice – Soběhrdy B (16:30, Pessr).

IV. B třída: Jankov B – Chotýšany B (16:30), Mezno B – Olbramovice B (16:30), Vrchotovy Janovice B – Heřmaničky (16:30, Rezek), Maršovice B – Drachkov (16:30).

IV. C třída: Zdislavice B – Čechtice B (16:30, Lupač), Hulice – Vracovice (16:30).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Benešov – Mladá Boleslav B (17), Vlašim – Velké Popovice (17:30).

NOHEJBAL

Extraliga – play out: Šacung Benešov – Český Brod (14, u fotbalového stadionu).

NEDĚLE 20. ZÁŘÍ

FOTBAL

Liga dorostu U17 a U16: Benešov – Kladno (10 a 12:15, Hocek). Žáci U15 a U14: Benešov – Tempo Praha (10 a 11:45, Dujsík, hřiště Vlašim Na Lukách).

I. A třída: Votice – Zbuzany (16:30, Kotlár). Dorost: Votice – Čerčany (10:15, Žaba).

I. B třída: Zdislavice – Týnec nad Sázavou (16:30, Procházka), Kondrac – Miřetice (16:30, Rybka).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Mezno (15, Murgač – Martin Macháček, Kocan), SK Načeradec – Postupice (16:30, Babický – Rathan, Lupač), Křivsoudov – Popovice (16:30, Pessr – J. Šíma, Malý).

III. A třída: Nespeky B – Václavice (14, Maršíček), Sedlec-Prčice B – Poříčí B (16:30, Brabenec).

III. B třída: Nesperská Lhota – Bílkovice (15, Rezek), Louňovice pod Blaníkem – Tichonice (16:30, Svoboda), Myslič – Blaník Načeradec (16:30, Černý).

IV. A třída: Chocerady B – Sokol Přestavlky B (16:30, Mikolášek).

IV. B třída: Postupice B – SK Přestavlky (15, Rosenvald), Struhařov B – Budenín (16:30, Drnec).

IV. C třída: Křivsoudov B – Keblov (13:30, Malý), Velíš – Libouň (15, Berenda), Kladruby – Dolní Kralovice B (15, Hejný), Radošovice – Miřetice B (15, M. Šíma).