PÁTEK 12. ČERVNA

FOTBAL

I. A třída: Poříčí nad Sázavou – Jílové (18, Zuskin).

III. A třída: Votice B – Netvořice (18:30, Rezek).

SOBOTA 13. ČERVNA

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Benešov – Vyšehrad (17, Čechlovský).

Krajský přebor dorostu: Vlašim – Beroun (10 a 12:15, P. Balík, K. Macháček, Na Lukách).

I. A třída: Benešov B – Lety (13, T. Pejša), Nespeky – Všenorský SK (17, Kvasnička).

I. B třída: Zdislavice – Sedlec-Prčice (13:30, Mucha), Teplýšovice – Velký Osek (17, L. Hájek), Týnec nad Sázavou – Říčany (17, Pospíšil). Dorost: Sedlec-Prčice – Votice (10:15, Čermoch).

Okresní přebor: Chocerady – Vrchotovy Janovice (17, Babický - Irion, Rathan).

III. A třída: Sedlec-Prčice B – Václavice (13:30, Konvička), Křečovice - Bystřice (17, Mikolášek), Olbramovice – Lešany (17, Tinák), Soběhrdy – Pyšely (14, Černý), Nespeky B – Úročnice (13:30, Pessr).

III. B třída: Divišov B – Kondrac B (17, Svoboda), Blaník Načeradec – Postupice (17, Malý), Ratměřice – Chotýšany (17, Hruška), Tichonice – Keblov (17, Marvan), Bílkovice – Teplýšovice B (17, Hocek).

IV. A třída: Neveklov B – Úročnice B (17, Žarnecki), Bukovany – Sokol Přestavlky B (17, Konvička), Pecerady – Soběhrdy B (17, Novák), Čerčany – Ostředek (17, Cígler), Bystřice B – Drachkov (14, Kocan), Poříčí B – Jablonná (17, Martin Macháček).

IV. B třída: Heřmaničky – Neustupov (17, Kromka), Vrchotovy Janovice B – SK Přestavlky (17, Rezek), Mezno B – Budenín (17, Milan Macháček), Olbramovice B – Struhařov B (14, Mrázek), Zaječice – Miličín (17, Pessr).

IV. C třída: Chocerady B – Libež (14, Borský), Velíš – Popovice B (15, Svobodný). IV. D třída: Zdislavice B – Libouň (17, Brabenec), Hulice – Miřetice B (17), Čechtice B – Nesperská Lhota (17, Špička), Kamberk – Vracovice (17, J. Šíma).

NEDĚLE 14. ČERVNA

FOTBAL

I. B třída: Divišov – Kondrac (17, Velebil).

Okresní přebor: Pravonín – Křivsoudov (17, Kromka – Lupač, Brabenec), Maršovice – Sokol Přestavlky (17, Mrázek – M. Šíma, Šapoval), Struhařov – Dolní Kralovice (17, Irion – Špička, Hejný), Jankov – Popovice (17, Milan Macháček – Berenda, Maršíček), Jírovice – Mezno (17, Garaja ml. – Žaba, J. Šíma), Neveklov – SK Načeradec (17, Rosenvald – Frydrychovský, Budil).

III. A třída: Týnec B – Krhanice (17, Murgač).

III. B třída: Čechtice – Myslič (17, Švejda), Trhový Štěpánov – Louňovice(17, Rathan).

IV. B třída: Jankov B – Maršovice B (14, Maršíček).

IV. C třída: Radošovice – Postupice B (15, Černý), Kladruby – Louňovice B (15, Tinák), Chotýšany B – Trhový Štěpánov B (15, Kratochvíl).

IV. D třída: Křivsoudov B – Pravonín B (17, Vilímovský).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Křivsoudov – Pecerady (10), Zvánovice B – Merida (14), Albatros – Divišov (15).