SOBOTA 16. KVĚTNA

FOTBAL

Liga dorostu U17 a U16: Benešov – Most (10 a 12:15, Čechlovský). U15 a U14: Benešov – Táborsko (14:30 a 16:15).

Fotbalová národní liga: Vlašim – Varnsdorf (17:30, Franěk).

Krajský přebor dorostu: Vlašim – Kosmonosy (10 a 12:15, Rybka, Kovář, Na Lukách).

I. A třída: Nespeky – Lety (17, Mansour), Votice – Tuchlovice (17, Šmejkal). Dorost: Čechtice – Teplýšovice (11, Velebil), Týnec nad Sázavou – Bohutín (10:15, Čechmánek), Sedlec-Prčice – Jílové (10:15, Bartůšek).

I. B třída: Týnec nad Sázavou – Kondrac (17, Čermoch).

Okresní přebor: Jírovice – Křivsoudov (17, Pessr – Žarnecki, Urban), Neveklov – Sokol Přestavlky (17, Svoboda – Frydrychovský, M. Šíma).

III. A třída: Olbramovice – Votice B (17, Kočí), Soběhrdy – Netvořice (17, Hejný), Úročnice – Lešany (17, Marvan), Pyšely – Krhanice (17, Hocek).

III. B třída: Divišov B – Ratměřice (17, Mrázek), Tichonice – Kondrac B (17, Černý), Bílkovice – Postupice (17, Špička).

IV. A třída: Čerčany – Bukovany (17, Murgač), Poříčí B – Sokol Přestavlky B (17, Tinák), Jablonná – Soběhrdy B (16, Bačinský), Drachkov – Ostředek (17, J. Šíma).

IV. B třída: Zaječice – SK Přestavlky (17, Borský), Miličín – Budenín (17, Rezek), Maršovice B – Struhařov B (17, Kratochvíl).

IV. C třída: Trhový Štěpánov B – Tichonice B (16, Malý).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Křivsoudov B (17, Irion), Kamberk – Libouň (17, Rathan).

NOHEJBAL

Extraliga: Šacung Benešov – Modřice (14, areál fotbalového hřiště).

NEDĚLE 17. KVĚTNA

FOTBAL

Liga žáků U13 a U12: Benešov – Bohemians 1905 (10 a 11:45, ve Vlašimi Na Lukách).

Česká fotbalová liga: Benešov – Meteor Praha (17, Drábek).

I. A třída – dorost: Votice – Týnec nad Sázavou (10:15, K. Macháček), Mezno – Milín (10:15, Březnovský).

I. B třída: Divišov – Teplýšovice (17, Zuskin), Kácov – Zdislavice (10:15, Šnýdr, ve Vlašimi Na Lukách).

Okresní přebor: Chocerady – Maršovice (17, Milan Macháček – Maršíček, Budil), Struhařov – Pravonín (15, Rosenvald – Drnec, Cígler), Jankov – Vrchotovy Janovice (17, Bačinský – Hruška, Kromka), SK Načeradec – Dolní Kralovice (17, Konvička – Mikolášek, Šapoval), Mezno – Popovice (17, Babický – Murgač, J. Šíma).

III. A třída: Sedlec-Prčice B – Křečovice (17, Berenda), Týnec B – Václavice (17, Tinák), Nespeky B – Bystřice (14, Rezek).

III. B třída: Čechtice – Blaník Načeradec (17, Malý), Trhový Štěpánov – Chotýšany (17, Irion), Louňovice – Myslič (14, Garaja ml.), Teplýšovice B – Keblov (17, Kocan).

IV. A třída: Úročnice B – Pecerady (17, Černý), Bystřice B – Neveklov B (17, Novák).

IV. B třída: Neustupov – Mezno B (17, Kratochvíl), Olbramovice B – Vrchotovy Janovice B (15, Svobodný), Jankov B – Heřmaničky (14, Kromka).

IV. C třída: Velíš – Chocerady B (15, Vilimovský), Kladruby – Radošovice (15, M. Šíma), Chotýšany B – Libež (15, Kočí), Louňovice B – Popovice B (17, Garaja ml.).

IV. D třída: Pravonín B – Hulice (17, Marvan), Čechtice B – Zdislavice B (14, Malý), Vracovice – Miřetice B (15, Špička).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Křivsoudov – Zvánovice B (10), Pecerady – Divišov (14), Albatros – Merida (15).