SOBOTA 17. LEDNA 2015

FUTSAL

Okresní přebor (v Neveklově, rozhodčí: Paseka, Urban, Kohl): Utd. Okrouhlice – SF Sídliště Bn (9), Bystřice – Devils Utd. Bn (9:50), Rabbit OTS Bn – R. S. Vlašim (10:40), Devils Utd. Bn – Utd. Okrouhlice (11:30), SF Sídliště Bn – Bystřice (12:20), R. S. Vlašim – Devils Utd. Bn (13:10), Utd. Okrouhlice – Rabbit OTS Bn (14), R. S. Vlašim – SF Sídliště Bn (14:50), Rabbit OTS Bn – TJ Bystřice (15:40).

2. A třída (v Bystřici, rozhodčí: Chaloupka, M. Macháček, Svobodný): Deratizace Bn – K. Chotýšany B (9), Tenisáci Bn C – Dlouhé Pole (9:40), M. Votice – Bystřice C (10:20), K. Louňovice - Gogo Bn (11), Dlouhé Pole – Deratizace Bn (11:40), K. Chotýšany B – Tenisáci Bn C (12:20), M. Votice – Gogo Bn (13), K. Louňovice – Bystřice C (13:40), Dlouhé Pole – K. Chotýšany B (14:20), Deratizace Bn – Tenisáci Bn C (15), M. Votice – K. Louňovice (15:40), Gogo Bn – Bystřice C (16:20).

HOKEJ

Krajská liga: Vlašim – Benešov (17:30).

FOTBAL

Příprava: Benešov – Hořovicko (12).

BASKETBAL

Krajský přebor I.: Benešov B – Mladá Boleslav B (12).

Krajský přebor – žáci U15: Benešov – Děčín (10, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 18. LEDNA 2015

FUTSAL

I. třída (v Neveklově, rozhodčí: Sova, Grund, Kopic): PC Bruins Bn – Mrač B (9), Racek – L. Úročnice (9:50), Tenisáci Bn B – Ď. Jablonná (10:40), L. Úročnice – PC Bruins Bn (11:30), Mrač B – Racek (12:20), Ď. Jablonná – L. Úročnice (13:10), PC Bruins Bn – Tenisáci Bn B (14), Ď. Jablonná – Mrač B (14:50), Tenisáci Bn B – Racek (15:40).

II. A třída (v Bystřici, rozhodčí: Borek, Šapoval, Brejla): M. Olbramovice – Žejdlík Bn B (9), N. Bystřice – Vršky Bn (9:40), Jokers Bn – V. Mstětice B (10:20), K. Vlašim – Bukovany (11), Vršky Bn – M. Olbramovice (11:40), Žejdlík Bn B – N. Bystřice (12:20), Jokers Bn – Bukovany (13), K. Vlašim – V. Mstětice B (13:40), Vršky Bn – Žejdlík Bn B (14:20), M. Olbramovice – N. Bystřice (15), Jokers Bn – K. Vlašim (15:40), Bukovany – V. Mstětice B (16:20).

BASKETBAL

Krajský přebor I.: Benešov B – Mělník (11).

Krajský přebor – žáci U15: Benešov – Teplice (9, ZŠ Dukelská).