SOBOTA 6. PROSINCE

Basketbal

Dorostenecká liga – juniorky U19: Benešov – SŠMH Brno B (15).

Krajský přebor žákyně U15: Benešov – Kladno (17, ZŠ Dukelská).

Futsal

Okresní přebor (v Neveklově, rozhodčí: Paseka, Urban a Kohl): Devils Utd. Bn – Tenisáci Bn (9), SF Sídliště Bn – FC Žejdlík Bn (9:50), Rabbit OTS Bn – Eltsen Bn (10:40), FC Žejdlík Bn – Devils Utd. Bn (11:30), Tenisáci Bn - SF Sídliště Bn (12:20), FC Žejdlík Bn – Rabbit OTS Bn (13:10), Eltsen Bn – Devils Utd. Bn (14), Rabbit OTS Bn – Tenisáci Bn (14:50), SF Sídliště Bn – Eltsen Bn (15:40).

2. B třída (v Bystřici, rozhodčí: K. Macháček, M. Macháček a Brejla): Jokers Bn – FK Vršky Bn (9), FC Žejdlík Bn B – TJ S. Bukovany (9:40), FC N. Bystřice - FK V. Mstětice B ( 10:20), K. Vlašim – M. Olbramovice (11), Jokers Bn – FC Žejdlík Bn B (11:40), FK Vršky Bn – TJ S. Bukovany (12:20), K. Vlašim – FC N. Bystřice (13), M. Olbramovice – FK V. Mstětice B (13:40), TJ S. Bukovany – Jokers Bn (14:20), FC Žejdlík Bn B – FK Vršky Bn (15), M. Olbramovice – FC N. Bystřice (15:40), FK V. Mstětice B – K. Vlašim (16:20).

NEDĚLE7. PROSINCE

Futsal

I. třída (v Neveklově, rozhodčí: Sova, Grund a Kopic): L. Úročnice – R. Struhařov (9), FK Mrač B – PTFA Bn (9:50), Tenisáci Bn B – K. Chotýšany (10:40), PTFA Bn – L. Úročnice (11:30), R. Struhařov – FK Mrač B (12:20), PTFA Bn – Tenisáci Bn B (13:10), K. Chotýšany – L. Úročnice (14), Tenisáci Bn B – R. Struhařov (14:50), FK Mrač B – K. Chotýšany (15:40).

2 A třída (v Bystřici, rozhodčí: Chaloupka, Šapoval a Svobodný): M. Votice – Dlouhé Pole (9), K. Chotýšany B – Gogo Bn (9:40), Tenisáci Bn C – TJ Bystřice C (10:20), K. Louňovice – Deratizace Bn (11), M. Votice – K. Chotýšany B (11:40), Dlouhé Pole – Gogo Bn (12:20), K. Louňovice – Tenisáci Bn C (13), Deratizace Bn – TJ Bystřice C (13:40), Gogo Bn – M. Votice (14:20), K. Chotýšany B – Dlouhé Pole (15), Deratizace Bn – Tenisáci Bn C (15:40), TJ Bystřice C – K. Louňovice (16:20).

BASKETBAL

Dorostenecká liga – juniorky U19: Benešov – Kyjov (11).

Krajský přebor mužů: Benešov B – Čelákovice (15).

Žáci U15: Benešov – Beroun (13).

Žákyně U15: Benešov – BA Sparta (9, ZŠ Dukelská).