PÁTEK 30. KVĚTNA

FOTBAL

I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Velvary (20, Baroch).

SOBOTA 31. KVĚTNA

FOTBAL

Krajský přebor dorostu: Benešov B – Hořovicko (10 (mladší) a 12:15 (starší), Březnovský, M. Macháček, v Pyšelích), Vlašim – Neratovice (10 (starší) a 12:15) mladší), Kovář, K. Macháček, u nádraží).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Jirny (10:15, Mrázek), Teplýšovice – Sázava (11, Richtár). Žáci: Teplýšovice – Kutná Hora (15, Březnovský).

I. B třída: Nespeky – Kunice B (17, Kabyl).

Okresní přebor: Neveklov – Maršovice (17, P. Balík – Martin Macháček, Frydrychovský), Chotýšany – Dolní Kralovice (17, Kromka – Bačinský, Černý).

III. A třída: Krhanice – Křečovice (17, Mikolášek), Votice B – Myslič (17, Brabenec), Ostředek – Netvořice (17, P. Špička).

III. B třída: Kondrac B – Divišov B (17, Hruška), Tichonice – Postupice (17, Tinák), Ratměřice - Keblov (17, Pessr).

IV. A třída: Pecerady – Soběhrdy B (17, Borský), Bukovany – Bystřice B (17, Urban), Poříčí B – Jablonná (17, Kohl), Nespeky B – Miličín A (13:30, Konvička), Zaječice – Sokol Přestavlky B (17, Rezek).

IV. B třída: Maršovice B – Heřmaničky (17, Berenda), Úročnice – Olbramovice B (17, Žarnecki), Drachkov – Vrchotovy Janovice B (17, Cígler), Budenín – Miličín B (17, Novák).

IV. C třída: Trhový Štěpánov B – Tichonice B (17, Kratochvíl).

IV. D třída: Miřetice B – Hulice (17, Rathan), Dolní Kralovice B – Louňovice B (17), Zdislavice B – Vracovice (17, Babický).

NOHEJBAL

Extraliga: Šacung Benešov – Vsetín (14, u fotbalového hřiště).

NEDĚLE 1. ČERVNA

FOTBAL

Liga žáků U15 a U14: Benešov – Vlašim (10 a 11:45, Aubrecht, UMT).

Divize: Benešov – Milevsko (17, Šimek).

I. A třída – dorost: Čechtice – Liblice (10:15, Pospíšil), Sedlec-Prčice – Hudlice (10:15, Velebil). Žáci: Týnec nad Sázavou – Slavia Jesenice (10, Kovář), Votice – Jestřábí Lhota (10, Žaba).

I. B třída: Kondrac – Uhlířské Janovice (17, Kosina), Miřetice – Stříbrná Skalice (17, Stádník), Zdislavice – Průhonice (17, Nehasil).

Okresní přebor: Jankov – Divišov (17, Milan Macháček – Berenda, Kocan), Struhařov – Jírovice (15, Bačinský – Konvička, Drnec), Vrchotovy Janovice – SK Načeradec (17, Hocek – Hruška, Frydrychovský), Mezno - Popovice (17, Rezek – Cígler, Průcha), Pravonín – Sokol Přestavlky (17, Mareš – Novák, Průcha).

III. A třída: Soběhrdy – Pyšely (10:15, Malíř), Lešany – Olbramovice (17, Vilímovský), Bystřice – Václavice (17, Vilímovský), Teplýšovice B – Týnec B (17, Černý).

III. B třída: Čechtice – Chocerady (17, Malý), Trhový Štěpánov – Bílkovice (17, Irion), Louňovice – Mezno B (17, Hejný), Křivsoudov – Struhařov B (15, Švejda).

IV. A třída: Úročnice B – Čerčany (17, Malíř).

IV. B třída: Sedlec-Prčice B – Neustupov (17).

IV. C třída: Kladruby – Nesperská Lhota (15, Tinák), Jankov B – Chotýšany B (14, Kocan), Postupice B – Popovice B (15, Mikolášek), Ostředek B – Velíš ( 17, Urban), Libež A – Radošovice (17, Rathan).

IV. D třída: Čechtice B – Pravonín B (14, Malý), Libouň – Libež B (17, Kratochvíl), Blaník Načeradec – Kamberk (17, P. Špička).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Křivsoudov – Albatros (10), Zvánovice B – Copa del Merida (14), Divišov – Šacung Benešov C (14).