SOBOTA 24. KVĚTNA

FOTBAL

Liga žáků U15 a U14: Vlašim – 1. FK Příbram (10 a 11:45, Hocek, Na Lukách). U13 a U12: Vlašim – Písek (14 a 15:45, Na Lukách).

Dorostenecká liga: Benešov – Písek (10, Štefan).

Fotbalová národní liga: Vlašim – České Budějovice (17, Marek).

I. A třída: Votice – Slaný (17, Chaloupka), Týnec nad Sázavou – Všenorský SK (17, Michal). Dorost: Votice – Králův Dvůr (13, K. Macháček).

I. B třída: Teplýšovice – Kondrac (17, Mrázek).

Okresní přebor: Sokol Přestavlky – Neveklov (17, M. Balík – Frydrychovský, Brabenec), Dolní Kralovice – Pravonín (17, Kočí – Kohl, Malý), Popovice – Chotýšany (17, Mrázek – Rezek, Berenda), Jírovice – Vrchotovy Janovice (17, P. Špička – Irion, Hejný), Divišov – Struhařov (17, Malíř – Martin Macháček, Novák).

III. A třída: Václavice – Teplýšovice B (17, Hocek), Netvořice – Bystřice (17, Konvička), Olbramovice – Ostředek (17, Hruška), Křečovice – Votice B (17, Drnec), Pyšely – Krhanice (17, Švejda).

III. B třída: Postupice – Křivsoudov (17, Milan Macháček), Mezno B – Tichonice (17, Urban), Bílkovice – Louňovice (17, Mikolášek), Divišov B – Trhový Štěpánov (10:15, P. Balík), Chocerady – Kondrac B (17, Černý).

IV. A třída: Miličín – Zaječice (17, Svobodný), Jablonná – Nespeky B (17, Průcha), Čerčany – Poříčí B (17, P. Balík).

IV. C třída: Tichonice B – Postupice B (17, Lupač).

IV. D třída: Kamberk – Zdislavice B (17, Vilímovský), Hulice – Dolní Kralovice B (17, Tinák).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Šacung Benešov C – Pecerady (16).

BASKETBAL

Kvalifikace o dorosteneckou ligu – juniorky U19: Benešov – HB Basket (19, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 25. KVĚTNA

FOTBAL

I. A třída: Benešov B – Rejšice (17, Pudil).

I. B třída: Sedlec-Prčice – Tuchoraz (17, R. Jarolímek).

Okresní přebor: SK Načeradec – Mezno (17, Žarnecki – Urban, Kocan), Maršovice – Jankov (17, Babický – Bačinský, Průcha).

III. A třída: Týnec B – Soběhrdy (17, Pessr), Myslič – Lešany (17, Rathan).

III. B třída: Keblov – Čechtice (15, Tinák), Struhařov B – Ratměřice (17, Novák).

IV. A třída: Sokol Přestavlky B – Pecerady (15, Hocek), Bystřice B – Úročnice B (17, Borský), Soběhrdy B – Bukovany (10:15, Kohl).

IV. B třída: Miličín B – SK Přestavlky (17, Kratochvíl), Vrchotovy Janovice B – Budenín (15, Frydrychovský), Olbramovice B – Drachkov (15, Kromka), Neustupov – Úročnice (17, Rezek), Heřmaničky – Sedlec-Prčice B (17, Kočí).

IV. C třída: Radošovice – Kladruby (15, Irion), Velíš – Libež (15, Mrázek), Popovice B – Ostředek B (15, Rosenvald), Chotýšany B – Trhový Štěpánov B (15, Cígler), Nesperská Lhota – Jankov B (15, Černý).

IV. D třída: Vracovice – Čechtice B (15, P. Špička), Louňovice B – Blaník Načeradec (17, Malíř), Libež B – Miřetice B (17, Malý), Pravonín B – Libouň (17, Švejda).

BASKETBAL

Kvalifikace o dorosteneckou ligu – juniorky U19: Benešov – Kunratice (9), Benešov – Klatovy (11), Kunratice – Sparta Praha B (13), Klatovy – HB Basket (15), Benešov – Sparta Praha (17). Všechny zápasy se hrají v ZŠ Dukelská.

NOHEJBAL

Okresní přebor: Křivsoudov – Copa del Merida (10), Albatros – Divišov (15).