SOBOTA 5. DUBNA

FOTBAL

Liga žáků U15 a U14: Vlašim – České Budějovice (10 a 12:15, Hocek, Na Lukách). U13 a U12: Vlašim – Sparta Praha (14 a 15.45, Na Lukách).

Dorostenecká liga: Benešov – České Budějovice (10, Drábek).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Hvozdnice (16:30, Zuskin), Votice – Hradišťko (16:30, Kočárek). Dorost: Teplýšovice – Červené Pečky (11, Kovář).

Okresní přebor: Neveklov – Mezno (16:30, Hocek – Konvička, Průcha), Chotýšany – Vrchotovy Janovice (16:30, Novák – Frydrychovský, Hruška), Sokol Přestavlky – Jankov (16:30, Černý – Pessr, M. Balík), Dolní Kralovice – Maršovice (16:30, Irion – Babický, Hejný), Popovice – Divišov (16:30, P. Balík – Bačinský, Mareš).

III. A třída: Václavice – Pyšely (16:30, Brabenec), Netvořice – Křečovice (16:30, Malíř), Olbramovice – Myslič (16:30, Kromka).

III. B třída: Ratměřice – Trhový Štěpánov (16:30, Rosenvald), Postupice – Divišov B (16:30, Rezek), Mezno B – Bílkovice (16:30, Martin Macháček).

IV. A třída: Pecerady – Nespeky B (16:30, Kohl), Zaječice – Poříčí B (16:30, Borský), Sokol Přestavlky B – Úročnice B (13:30, M. Balík), Miličín – Bukovany (16:30, Urban), Jablonná - Soběhrdy B (16:30, Žarnecki), Čerčany – Bystřice B (16:30, Kocan).

IV B třída: Maršovice B – Budenín (16:30, Kratochvíl), SK Přestavlky – Drachkov (16:30, Berenda), Miličín B – Sedlec-Prčice B (13:30, Urban), Vrchotovy Janovice B – Heřmaničky (16:30, Drnec).

IV. C třída: Tichonice B – Chotýšany B (16:30, Tinák).

IV. D třída: Zdislavice B – Dolní Kralovice B (16:30, P. Špička), Kamberk – Libouň (16:30, Svobodný), Louňovice B – Pravonín B (16:30, Mrázek), Hulice – Libež B (16:30, Malý).

Okresní přebor dorostu: Bílkovice – Lešany (11, Mikolášek), Lukavec – Struhařov (10:15, Hejný), Poříčí – Divišov (11, Kocan).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Most (16).

BASKETBAL

2. liga mužů – čtvrtfinále play off: Benešov – Žďár nad Sázavou (18).

Krajský přebor I. mužů – play out: Benešov B – Mělník (16, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 6. DUBNA

BASKETBAL

Krajský přebor I. mužů – play out: Benešov B – Čelákovice (13).

Krajský přebor minižáků U13: Benešov – Poděbrady (9 a 11, ZŠ Dukelská).

FOTBAL

Liga žáků U13 a U12: Benešov – 1. FK Příbram (10 a 11:45, UMT).

I. A třída: Benešov B – Suchdol (16:30, Wolfram). Dorost: Votice – Petrovice (10:15, K. Macháček). Žáci: Teplýšovice – Český Brod (10, M. Macháček).

I. B třída: Sedlec-Prčice – Kondrac (16:30, Garaja), Zdislavice – Říčany (16:30, Zuskin).

Okresní přebor: Pravonín – Struhařov (16:30, Mikolášek – Žarnecki, Frydrychovský), SK Načeradec – Jírovice (16:30, Svoboda – Cacák, Irion).

III. A třída: Soběhrdy – Ostředek (10:15, P. Špička), Bystřice – Lešany (16:30, Rezek), Teplýšovice B – Votice B (16:30, Berenda), Týnec B – Krhanice (16:30, Malý).

III. B třída: Čechtice – Tichonice (16:30, Mareš), Křivsoudov – Louňovice (15, Švejda), Keblov – Kondrac B (15, Tinák), Struhařov B – Chocerady (16:30, Milan Macháček).

IV. B třída: Olbramovice B – Neustupov (15, Novák).

IV C třída: Kladruby – Ostředek B (15, Kratochvíl), Libež – Postupice B (16:30, Černý), Radošovice – Trhový Štěpánov B (15, Konvička), Velíš – Jankov B (15, Bačinský), Popovice B – Nesperská Lhota (15, Cígler).

IV. D třída: Čechtice B – Blaník Načeradec (13:30, Mareš), Vracovice – Miřetice B (15, Vilímovský).

Okresní přebor dorostu: Chocerady – Mezno (10:15, Drnec), Trhový Štěpánov – Jankov (11, Mařincová), Čerčany – Bystřice (10:15, Borský).