SOBOTA 16. LISTOPADU

FOTBAL

Fotbalová národní liga: Vlašim – Boheminas Praha (13:30, Orel).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Loděnice (13:30, Glogar), Votice – Hostouň (13:30, Divílek), Benešov B – Zeleneč (16:30, Kabyl, UMT). Dorost: Teplýšovice – Slavia Jesenice (11, Rybka), Votice – Bohutín (10:15, Žaba, UMT).

I. B třída: Sedlec-Prčice – Nespeky (13:30, Chrudimský).

Okresní přebor: Divišov – Neveklov (13:30, Milan Macháček – Hruška, Berenda), Jírovice – Maršovice (13:30, Svoboda – Švejda, Vilímovský), Popovice – Struhařov (13:30, Drnec – Rosenvald, Urban), Dolní Kralovice – Vrchotovy Janovice (13:30, Murgač – Pessr, Frydrychovský), Sokol Přestavlky – Mezno (13:30, Mikolášek - Konvička, Průcha), Pravonín – Chotýšany (13:30, Irion – Tinák, Malý).

III. A třída: Křečovice – Soběhrdy (13:30, Hocek), Olbramovice – Krhanice (13:30, Novák), Netvořice – Votice B (13:30, Kratochvíl), Václavice – Lešany (13:30, Kočí), Teplýšovice B – Bystřice (13:30, Černý).

III. B třída: Divišov B – Čechtice (10:15, Tinák), Bílkovice – Chocerady (13:30, P. Špička), Mezno B – Kondrac B (13:30, Brabenec), Postupice – Trhový Štěpánov (13:30, Cígler), Ratměřice – Křivsoudov (13:30, Babický).

BASKETBAL

Dorostenecká liga – juniorky U19: Benešov – Brandýs nad Labem (15).

2. liga mužů: Benešov – Žďár nad Sázavou (19).

Krajský přebor – kadeti U17: Benešov – Mladá Boleslav (17).

Krajský přebor – žákyně U14: Benešov – PORG Basket (13, ZŠ Dukelská).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Letohrad (11, Na Lukách).

HOKEJ

Krajská liga: Vlašim – Slaný (17), Benešov – Mělník (17).

NEDĚLE 17. LISTOPADU

FOTBAL

Okresní přebor: SK Načeradec – Jankov (13:30, Mrázek - Rezek, Kromka).

III. A třída: Myslič – Pyšely (13:30, Rathan), Týnec B – Ostředek (13:30, P. Balík).

III. B třída: Struhařov B – Louňovice (13:30, M. Balík), Keblov – Tichonice (13:30, Krejčí).

BASKETBAL

Dorostenecká liga – juniorky U19: Benešov – Prosek (15).

2. liga mužů: Benešov – Chrudim (13).

Krajský přebor – junioři U19: Benešov – Kutná Hora (11).

Krajský přebor – kadeti U17: Benešov – Varnsdorf (9, ZŠ Dukelská).