PÁTEK 26. DUBNA

FOTBAL

Předehrávka odloženého kola III. B třídy: Čechtice – Struhařov B (17.30, Irion).

SOBOTA 27. DUBNA

FOTBAL

Liga žáků U13 a U12: Benešov – Rokycany (10 a 11.45), Vlašim – České Budějovice (10 a 11.45, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Podlesí (10.15, Kovář).

I. B třída: Teplýšovice – Poříčí (17, Velebil), Nespeky – Průhonice (17, Tylchert).

Okresní přebor: Sokol Přestavlky – Neveklov (17, Irion – Bačinský, P. Balík), Dolní Kralovice – Teplýšovice B (17, Svoboda – Švejda), Divišov – Jírovice (17, Pessr – Černý, Garaja ml.), Chocerady – Mezno (17, Malý – D. Špička, Tinák).

III. A třída: Křečovice – Úročnice (17, Kohl), Ostředek – Týnec B (17, Mikolášek), Krhanice – Myslič (17, Mrázek), Votice B – Soběhrdy (17, Konvička), Netvořice – Bystřice (17, Urban).

III. B třída: Tichonice – SK Načeradec (17, Dolejš), Kondrac B – Ratměřice (17, Malíř), Postupice – Pravonín (17, Hocek).

IV. A třída: Jablonná – Lešany (17, Murgač), Čerčany – Zaječice (17, Borský), Miličín A – Poříčí B (17, Netolický).

IV. B třída: Budenín – Neustupov ( 17, Blahůšek), Vrchotovy Janovice – Heřmaničky (17, Kromka), Drachkov – SK Přestavlky (17, Hůlka), Mezno B – Ratměřice B (17, Frydrychovský), Miličín B – Olbramovice B (14, Netolický).

IV. C třída: Sokol Přestavlky B – Tichonice B (14, Bačinský), Divišov B – Postupice B (10:15, M. Balík).

IV. D třída: Louňovice B – Zdislavice B (17, Žarnecki), Trhový Štěpánov B – Hulice (17, Kratochvíl), Miřetice B – Libouň (17, Brabenec).

BASKETBAL

2. liga žen – finále, 3. zápas: Benešov – Lokomotiva Liberec (19, ZŠ Dukelská).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: Šacung Benešov – Žatec (14, u fotbalového stadionu).

NEDĚLE 28. DUBNA

FOTBAL

Divize: Benešov – Nové Strašecí (17, Schejbal).

Krajský přebor – dorost: Benešov – Kunice (10 a 12.15, Velebil, Rybka, v Pyšelích).

I. B třída: Kondrac – Jesenice (17, Hanák), Chotýšany – Suchdol (17, Hamřík), Maršovice – Nečín (17, Černý).

Okresní přebor: Trhový Štěpánov – Popovice (17, Hůlka – Urban, Murgač), Jankov – Vrchotovy Janovice (17, Novák – Mareš, Frydrychovský), Miřetice – Olbramovice (17, Babický – Krejčí, Cacák).

III. A třída: Nespeky B – Pyšely (14, Platil), Sedlec-Prčice B – Václavice (17, Rezek).

III. B třída: Louňovice – Blaník Načeradec (17, Švejda), Nesperská Lhota – Čechtice (15, Vilímovský), Křivsoudov – Velíš (14, Berenda), Struhařov B – Bílkovice (17, Milan Macháček).

IV. A třída: Bystřice B – Úročnice B (17, Kohl), Soběhrdy B – Pecerady (10:15, Černý), Neveklov B – Bukovany (17, Rosenvald).

IV. B třída: Jankov B – Maršovice B (14, Mareš).

IV. C třída: Ostředek B – Vracovice (17, Malíř), Popovice B – Libež (15, P. Špička), Radošovice – Kladruby (15, Tinák), Teplýšovice C – Chotýšany B (15, Irion).

IV. D třída: Pravonín B – Čechtice B (17, Dolejš), Křivsoudov B – Kamberk (17, Berenda), Keblov – Dolní Kralovice B (15, Malý).

BASKETBAL

2. liga žen – finále, 4. zápas (hraje se pokud Benešov s sobotu vyhraje): Benešov – Lokomotiva Liberec (11).

Kvalifikace o 2. ligu žen: Benešov B – Slovanka (13, ZŠ Dukelská).