PÁTEK 23. LISTOPADU

FUTSAL

II. liga: Arsenal Benešov – Olympik Mělník (20, v Neveklově).

SOBOTA 24. LISTOPADU

FOTBAL

I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Nespeky (14, Garaja), Sedlec-Prčice – Votice (13.30, Radina).

Okresní přebor: Neveklov – Jírovice (13.30, Hůla – P. Balík, M. Balík), Sokol Přestavlky – Popovice (13.30, Mrázek – Rezek, Kohl), Olbramovice – Divišov (13.30, P. Svoboda – Švejda, Cacák), Miřetice – Chocerady (13.30, Kromka – Irion, Filip).

III. A třída: Úročnice – Pyšely (13.30, Mikolášek), Václavice – Týnec B (13.30, Malý), Myslič – Křečovice (13.30, Pessr), Votice B – Krhanice (13.30, Brabenec).

III. B třída: SK Načeradec- Čechtice (13.30, P. Špička), Ratměřice – Louňovice (13.30, R. Mareš), Bílkovice – Křivsoudov (13, Milan Macháček), Postupice – Kondrac B (13.30, J. Hocek).

FUTSAL

Okresní přebor (Neveklov – rozhodčí: Chaloupka, Sova, Januš): Rabbit OTS Benešov – R. S. Vlašim (9), Tenisáci Benešov B – Mezihoří (9.50), Racek – Best Benešov (10.40), Mezihoří – Rabbit OTS Benešov (11.30), R. S. Vlašim – Tenisáci Benešov B (12.20), Mezihoří – Racek (13.10), Best Benešov – Rabbit OTS Benešov (14), Racek – R. S. Vlašim (14.50), Tenisáci Benešov B – Best Benešov (15.40).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Jindřichův Hradec (11, Na Lukách).

BASKETBAL

Krajský přebor žen: Benešov B – Mladá Boleslav U19 (16.30). Žáci U15: Benešov – Kladno (12.45 a 14.45). Starší minižáci: Benešov – Kladno (9 a 11, ZŠ Dukelská).

BASKETBAL

Krajský přebor I. třídy žen: Sokol Benešov – Benátky nad Jizerou (9 a 13, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 25. LISTOPADU

FOTBAL

Okresní přebor: Mezno – Teplýšovice B (13.30, R. Mareš – Cígler, Novák), Vrchotovy Janovice – Dolní Kralovice (13.30, Konvička – Garaja ml., Berenda), Jankov – Trhový Štěpánov (13.30, Malíř – Frydrychovský, Průcha).

III. A třída: Soběhrdy – Ostředek (10.15, Švejda), Bystřice – Nespeky B (13.30, Rathan).

III. B třída: Blaník Načeradec – Velíš (13.30, Kocan), Pravonín – Nesperská Lhota (13.30, Černý), Struhařov B – Tichonice (13.30, Platil).

FUTSAL

1. třída (Neveklov – rozhodčí: Žarnecki, Urban, Kohl): Manchester City Benešov – Mrač B (9), Bruins Benešov – United Okrouhlice (9.50), Mnichovice – Lalula Úročnice (10.40), United Okrouhlice – Manchester City Benešov (11.30), Mrač B – Bruins Benešov (12.20), United Okrouhlice – Mnichovice (13.10), Lalula Úročnice – Manchester City Benešov (14), Mnichovice – Mrač B (14.50), Bruins Benešov – Lalula Úročnice (15.40).

2. třída A (Bystřice – rozhodčí: Chaloupka, Brejla, Svobodný): Žejdlík Benešov B – M. Olbramovice (9), Jokers Benešov – R. Struhařov (9.40), Malibu Votice – Tuleni Olbramovice (10.20), R. Struhařov – Žejdlík Benešov B (11), M. Olbramovice – Jokers Benešov (11.40), R. Struhařov – Malibu Votice (12.20), Tuleni Olbramovice – Žejdlík Benešov B (13), Gogo Benešov – Vršky Benešov (13.40), Malibu Votice – M. Olbramovice (14.20), Gogo Benešov – Dlouhé Pole (15), Jokers Benešov – Tuleni Olbramovice (15.40), Vršky Benešov – Dlouhé Pole (16.20).

BASKETBAL

Krajský přebor žen: Benešov B – Mladá Boleslav (10, ZŠ Dukelská).