PÁTEK 6. ZÁŘÍ

FOTBAL

I. A třída: Poříčí nad Sázavou – Loděnice (20, Tobiška).

SOBOTA 7. ZÁŘÍ

FOTBAL

I. liga U15 a U14: Benešov – Slavia Praha (10 a 11.45, Navrátilová).

Fotbalová národní liga: Vlašim – Táborsko (17, Kocourek).

Krajský přebor dorostu: Vlašim – Velký Borek (10 a 12.15, Matoušek, Garaja ml., Na Lukách), Benešov B – Kutná Hora (10 a 12.15, Garaja, Žaba, v Bystřici).

I. A třída – dorost: Sedlec-Prčice – Lety (11.15, M. Macháček), Týnec nad Sázavou – Sázava (10.15, K. Macháček).

I. B třída: Nespeky – Tuchoraz (17, Stránský), Teplýšovice – Průhonice (17, Soběslav).

Okresní přebor: Divišov – Popovice (17, P. Špička – D. Špička, Vilímovský), Jírovice – SK Načeradec (17, Pessr – Hruška, Průcha).

III. A třída: Ostředek – Soběhrdy (17, Urban, Votice B – Teplýšovice B (17, Rezek), Krhanice – Týnec B (17, Babický), Pyšely – Václavice (17, Hocek), Křečovice – Netvořice (17, Mikolášek).

III. B třída: Tichonice – Čechtice (17, Tinák), Louňovice – Křivsoudov (17, Brabenec), Kondrac B – Keblov (17, Mrázek), Chocerady – Struhařov B (17, Švejda), Divišov B – Postupice (10:15, Kočí), Bílkovice – Mezno B (17, Konvička).

IV. A třída: Nespeky B – Pecerady (13:30, Berenda), Poříčí B – Zaječice (17, Malíř), Bukovany – Miličín (17, Dolejš).

IV. B třída: Budenín – Maršovice B (17, Kočí), Drachkov – SK Přestavlky (17, Kohl).

IV. C třída: Trhový Štěpánov B – Radošovice (17, Malý).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Zdislavice B (17, Rathan), Miřetice B – Vracovice (17, Irion).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Copa del Merida – Křivsoudov (15), Zvánovice A – Divišov (15).

NEDĚLE 8. ZÁŘÍ

FOTBAL

Divize: Benešov – Zličín (17, M. Vrzal).

I. A třída žáků: Týnec nad Sázavou – Kouřim (10, Kovář).

I. B třída: Kondrac – Sedlec-Prčice (17, Mansour), Miřetice – Zvole (17, J. Koleček).

Okresní přebor: Mezno – Neveklov (17, Novák – M. Balík, Frydrychovský), Vrchotovy Janovice – Chotýšany (17, Bačinský – Konvička, Martin Macháček), Struhařov – Pravonín (15, Milan Macháček – Rezek, Kohl), Jankov – Sokol Přestavlky (17, Rathan – Murgač, Kratochvíl), Maršovice – Dolní Kralovice (17, Svoboda – Malý, Hejný).

III. A třída: Lešany – Bystřice (17, P. Balík),Myslič – Olbramovice (17, Cacák).

III. B třída: Trhový Štěpánov – Ratměřice (17, Irion).

IV. A třída: Úročnice B – Sokol Přestavlky B (17, Urban), Soběhrdy B – Jablonná (10:15, Pessr), Bystřice B – Čerčany (17, Kromka).

IV. B třída: Sedlec-Prčice B – Miličín B (17, Svobodný), Heřmaničky – Vrchotovy Janovice B (17, Drnec), Neustupov – Olbramovice B (17, Berenda).

IV. C třída: Ostředek B – Kladruby (17, Hocek), Postupice B – Libež A (15), Jankov B – Velíš (14, Murgač), Nesperská Lhota – Popovice B (13, Černý), Chotýšany B – Tichonice B (15, Dolejš).

IV. D třída: Blaník Načeradec – Čechtice B (17, Mrázek), Libouň – Kamberk (17, Hruška), Pravonín B – Louňovice B (17, Tinák), Libež B – Hulice (17, Rosenvald).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Zvánovice B – Pecerady (14), Albatros – Šacung Benešov C (15).

PLOCHÁ DRÁHA

Finále Mistrovství České republiky jednotlivců v Divišově: Začátek v 15 hodin. Od 13.30 se ještě odjede na divišovském oválu MČR 125 ccm na malé ploché dráze.