SOBOTA 15. LISTOPADU

FOTBAL
Divize: Votice – 1. FK Příbram B (13.30, rozhodčí z Německa), Benešov – Prachatice (14, Aubrecht).
Krajský přebor: Vlašim B – Libiš (10.15, Glogar, v Kácově). Žáci: Benešov – Jílové (9.30 a 11.10, Kudrjavcev).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Lhota (13.30, Kubečka). Dorost: Dolní Kralovice – Mirošovice (10.15, Hejný). Žáci: Sedlec–Prčice – Malešov (9.30 a 11.10, K. Macháček).
I. B třída: Maršovice – Teplýšovice (13.30, Kratochvíl).

Okresní přebor: Čerčany – Votice B (13.30, Konvička), Jírovice – Struhařov (13.30, K. Černý), Teplýšovice B – Neveklov (13.30, Grund), Chotýšany – Olbramovice (13.30, Březnovský), Bílkovice – Miřetice (13.30, Mikolášek).
III. A třída: Bystřice – Úročnice (13.30, Rezek), Sokol Přestavlky – Heřmaničky (13.30, Bačinský), Václavice – Nespeky B (13.30, Bartoš), Mezno – Soběhrdy (13.30, Urban).
III. B třída: Dolní Kralovice – Velíš (13.30, Vilimovský), Kondrac B – Pravonín (13.30, Hocek), Popovice – Ratměřice (13.30, Mrázek), Ostředek – Postupice (13.30, Žarnecki), Kladruby – Tichonice (13.30, Rathan).
IV. A třída: Jankov A – Netvořice (13.30, J. Novotný), Pecerady – Zaječice (13.30, Murgač), Neveklov B – Jablonná A (13.30, Smitka), Poříčí B – Křečovice (13.30, Sochůrek).
IV. B třída: Drachkov – Mezno B (13.30, Borský), Jankov B – Miličín B (10.30, J. Novotný), Budenín – Olbramovice B (13.30, Dufek), SK Přestavlky – Bystřice B (13.30, Kratochvíl).
IV. C třída: Tichonice B – Nesperská Lhota B (13.30, Březina), Jablonná B – Myslič (13.30, Blahůšek), Popovice B – Teplýšovice C (10.15, Špička), Divišov B – Libež (13.30, Grunský).

BASKETBAL

1. liga žen: Benešov – VŠ Praha (17.30). Liga mladších dorostenek: Benešov – Sparta Praha B (15.30). Krajský přebor starších minižaček: Benešov – Kladno (11.30 a 13.30).


FLORBAL
Junioři – II. liga
: Benešov – Auto Start98 Canadien team (10), Benešov – Sparta Black Angels (15.30, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 16. ŘÍJNA

FOTBAL
I. A třída dorost
: Votice – Milín (10.15, P. Svoboda), Sedlec–Prčice – Všenory (10.15, Šimáček). Žáci: Čerčany – FK Kolín B (9.30 a 11.10, M. Macháček, v Nespekách).
I. B třída: Poříčí – Trhový Štěpánov (13.30, Kaucký), Kondrac – Kostelec u Křížků (13.30, Holý).

Okresní přebor: Zdislavice – Divišov (13.30, Pessr), Sedlec–Prčice – Vrchotovy Janovice (13.30, Platil).
III. A třída: Lešany – Krhanice (13.30, Grunský), Týnec B – Miličín (13.30, Murgač), Chocerady B – Maršovice B (13.30, Rosenvald).
III. B třída: Křivsoudov – Chotýšany B (13.30, Babický), Čechtice – SK Načeradec (13.30, Blahůšek).
IV. A třída: Soběhrdy B – Úročnice B (10.15, Svobodný), Václavice B – Bukovany (13.30, Smitka).
IV. B třída: Ratměřice B – Sedlec–Prčice B (13.30, Žarnecki), Neustupov – Heřmaničky B (13.30, Mrázek).
IV. C třída: Postupice B – Louňovice B (13.30, Bačinský), Struhařov B – Radošovice (13.30, Cígler).
IV. D. třída: Libouň – Dolní Kralovice B (13.30, Novák), Trhový Štěpánov B – Nesperská Lhota A (13.30, Rathan), Křivsoudov B – Louňovice A (10.30, Babický), Čechtice B – Vracovice (10.30, Blahůšek), Blaník Načeradec – Hulice (13.30, Špička), Keblov – Zdislavice B (13.30, Grund), Pravonín B – Miřetice B (13.30, Kratochvíl).


BASKETBAL
1. liga žen
: Benešov – Strakonice B (11.30). Liga mužů U20: Benešov – Karlovy Vary (9.30). Liga mladších dorostenek: Benešov – Nusle B (13.30).