PÁTEK 7. LISTOPADU

FUTSAL
II. liga
: Arsenal Benešov – Terasy Praha (20, v Neveklově)

SOBOTA 8. LISTOPADU

FOTBAL
ČFL
: Vlašim – Viktoria Žižkov B (14, Pešek)

I. A třída: Chocerady – Zásmuky (14, Jansa). Dorost: Teplýšovice – Jílové (11, Kudrjavcev), Týnec – Lety (10.15, Kaucký). Žáci: Votice – Říčany (9.30 a 11.10, M. Macháček)

I. B třída: Nespeky – Maršovice (14, Hejný), Teplýšovice – Stříbrná Skalice (14, J. Štefan), Pyšely – Sázava (14, Dvořák)

Okresní přebor: Votice B – Bílkovice (14, Platil), Olbramovice – Sedlec–Prčice (14, Bačinský), Neveklov – Jírovice (14, Babický), Divišov – Čerčany (14, Mrázek)
III. A třída: Krhanice – Mezno (14, Žarnecki), Nespeky B – Sokol Přestavlky (10.30, K. Černý), Heřmaničky – Chocerady B (14, Mikolášek), Miličín – Bystřice (14, Urban), Úročnice – Lešany (14, Murgač)
III. B třída: Tichonice – Ostředek (14, Špička), Postupice – Popovice (14, Březnovský), Ratměřice – Čechtice (14, Bartoš)
IV. A třída: Křečovice – Václavice B (14, Konvička), Bukovany – Neveklov B (14, Pessr), Jablonná A – Pecerady (14, Grunský), Zaječice – Jankov A (14, J. Novotný), Netvořice – Soběhrdy B (14, Svobodný)
IV. B třída: Kamberk – SK Přestavlky (14, Grund), Heřmaničky B – Ratměřice B (11, Mikolášek), Miličín B – Drachkov (11, Urban)
IV. C třída: Velíš B – Divišov B (14, Sochůrek), Libež – Struhařov B (14, Kratochvíl), Louňovice B – Tichonice B (14, Novák)
IV. D třída: Dolní Kralovice B – Pravonín B (14, Rathan), Zdislavice B – Blaník Načeradec (14, Smitka), Hulice – Čechtice B (14, Vilimovský)

LEDNÍ HOKEJ
II. liga
: Benešov – Sokolov (17)

BASKETBAL
1. liga mužů
: Benešov – Ústí nad Labem (18). Liga starších dorostenek: Benešov – Aritma Praha (15). Krajský přebor starších žákyň: Benešov – Sokol Kladno (11 a 13)

NEDĚLE 9. LISTOPADU

FOTBAL
Krajský přebor – žáci
: Vlašim – Čelákovice (9.30 a 11.10, P. Svoboda, Na Lukách)
I. A třída – dorost: Benešov B – Petrovice (10.15, Garaja, v Pyšelích). Žáci: Týnec – Dobřejovice (9.30 a 11.30, Kudrjavcev)
I. B třída: Trhový Štěpánov – Slavia Jesenice (14, Kosina)

Okresní přebor: Miřetice – Chotýšany (14, Martin Macháček), Vrchotovy Janovice – Teplýšovice B (14, Hocek), Struhařov – Zdislavice (14, Rezek)
III. A třída: Soběhrdy – Václavice (10.15, Cígler), Maršovice B – Týnec B (14, Platil)
III. B třída: Velíš – Kladruby (14, J. Novotný), SK Načeradec – Křivsoudov (14, Grund), Chotýšany B – Kondrac B (14, Novák), Pravonín – Dolní Kralovice (14, Konvička)
IV. A třída: Úročnice B – Čerčany B (14, K. Černý)
IV. B třída: Bystřice B – Budenín (14, Borský), Olbramovice B – Neustupov (14, Urban), Sedlec–Prčice B – Jankov B (14, Svobodný)
IV. C třída: Radošovice – Popovice B (14, Březina), Teplýšovice C – Jablonná B (14, Blahůšek), Myslič – Postupice B (14, Grunský)
IV. D. třída: Miřetice B – Keblov (11, Martin Macháček), Vracovice – Křivsoudov B (14, Dufek), Louňovice A – Trhový Štěpánov B (14, Kratochvíl), Nesperská Lhota A – Libouň (14, Kubík)

BASKETBAL
1. liga mužů
: Benešov – Chomutov (13). Liga starších dorostenek: Benešov – Sparta Praha B (10). Krajských přebor starších minižáků: Benešov – Brandýs nad Labem (15 a 17, ZŠ Dukelská)