SOBOTA 11. ŘÍJNA

FOTBAL

ČFL: Vlašim – Náchod/Deštné (16, Berka).

I. A třída: Chocerady – M. Hradiště (16, Brožek). Dorost: Teplýšovice – Petrovice (11, M. Macháček), Týnec – Votice (10.15, Čermoch). Žáci: Votice – Dobřejovice (9.30 a 11.10, Šimáček).
I. B třída: Nespeky – Kondrac (16, Laštovička), Teplýšovice – Říčany (16, Salač).

Okresní přebor: Votice B – Sedlec–Prčice (16, Mrázek), Chotýšany – Teplýšovice B (16, Murgač), Bílkovice – Jírovice (16, Hocek), Olbramovice – Čerčany (16, Konvička), Neveklov – Struhařov (16, Novák).
III. A třída: Krhanice – Přestavlky (16, Bartoš), Václavice – Chocerady B (16, Rathan), Nespeky B – Lešany (12.30, Martin Macháček), Heřmaničky – Úročnice (16, Urban).
III. B třída: Ostředek – Čechtice (16, Žarnecki), Kladruby – Křivsoudov (15, Špička), Tichonice – Kondrac B (16, R. Irion), Postupice – D. Kralovice (16, Bačinský), Ratměřice – Pravonín (16, Platil).
IV. A třída: Poříčí B – Jankov A (16, Martin Macháček), Křečovice – Soběhrdy B (16, J. Novotný), Bukovany – Čerčany B (16, J. Černý), Jablonná A – Úročnice B (16, Blahůšek), Zaječice – Netvořice (16, K. Černý).
IV. B třída: Kamberk – Neustupov (16, Sochůrek), Budenín – Ratměřice B (16, Grunský), SK Přestavlky – Jankov B (16), Heřmaničky B – Mezno B (13, Urban).
IV. C třída: Velíš B – Popovice B (16, Grund), Divišov B – Postupice B (16, Březina), Libež – Tichonice B (16, Smitka).
IV. D třída: D. Kralovice B – Bl. Načeradec (16, Dufek), Zdislavice B – Libouň (16, Vilimovský), Hulice – N. Lhota A (16, Kratochvíl).
Okresní přebor dorostu: Jankov – Benešov C (10.15, Svobodný).

BASKETBAL

1. liga mužů: Benešov – Sokol Pražský (20). Krajský přebor žen: Benešov B – Dobřichovice (17). Kadeti U16: Benešov – Nymburk (15). Starší minižákyně: Benešov – Mladá Boleslav 11 a 13).


LEDNÍ HOKEJ

II. liga – západ: HC VHS Benešov – Jablonec nad Nisou (17).

NEDĚLE 12. ŘÍJNA

FOTBAL

Krajský přebor – žáci: Vlašim – Dobříš (9.30 a 11.10, Na Lukách, Matoušek).
I. A třída – žáci: Benešov B – Sázava (9.30 a 11.10, Šimáček, UMT), Týnec – Uhlířské Janovice (9.30 a 11.10, Bartůšek).
I. B třída: Poříčí – Slavia Louňovice (14, J. Svoboda), Trh. Štěpánov – Sázava (16, Čermoch).

Okresní přebor: Miřetice – Zdislavice (16, Rezek), Vrch. Janovice – Divišov (16, Březnovský).
III. A třída: Mezno – Týnec B (16, Babický), Soběhrdy – Bystřice (10.15, Pessr), Maršovice B – Miličín (16, J. Novotný).
III. B třída: Velíš – Popovice (15, Smitka), SK Načeradec – Chotýšany B (16, Vilimovský).
IV. A třída: Václavice B – Pecerady (14, Pessr).
IV. B třída: Bystřice B – Drachkov (16, Cígler), Sedlec–Prčice B – Miličín B (16, Blahůšek).
IV. C třída: Struhařov B – Jablonná B (16, Kubík), Teplýšovice C – Nesperská Lhota B (15, Mikolášek), Myslič – Louňovice B (16, Borský).
IV. D. třída: Keblov – Čechtice B (15, K. Černý), Pravonín B – Křivsoudov B (16, Žarnecki), Miřetice B – Trhový Štěpánov B (13, Rezek), Vracovice – Louňovice A (15, Špička).
Okresní přebor dorostu: Mezno – Přestavlky (10.15, Mrázek), Bystřice – Nespeky (10.15, Grund), Čechtice – Trhový Štěpánov (10.15, Rathan), Neveklov – Lešany (10.15, Bačinský).

BASKETBAL

1. liga mužů: Benešov – Lokomotiva Plzeň (13.30). Kvalifikace o žákovskou ligu: Benešov – Nusle (15.30). Krajský přebor žen: Benešov B – Beroun (11.30). Benešov – Sadská (9.30, ZŠ Dukelská).