PÁTEK 2. ŘÍJNA

I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Sedlec–Prčice (19, Urbánek).

SOBOTA 3. ŘÍJNA

Fotbal

Divize: Votice – Malše Roudné (16, T. Chládek). Dorost: Benešov – Písek (10 a 12.15, Garaja), Vlašim – Strakonice 1908 (10 a 12.15, Josef Váňa, Na Lukách).
Krajský přebor: Vlašim B – Nymburk (16, Kabyl, v Kácově).

I. A třída: Pyšely – Rejšice (16, Asník). Dorost: Týnec nad Sázavou – Podlesí (10.15, Novotný), Teplýšovice – Jílové (11, Rybka).

I. B třída: Nespeky – Dobříš (16, Laštovička).

Okresní přebor: Jírovice – Votice B (16, Bačinský), Úročnice – Neveklov (16, Al. Hůlka), Čerčany – Olbramovice (16, Urban).

III. A třída: Miličín – Václavice (16, Blahůšek), Nespeky B – Krhanice (12.30, Hocek), Chocerady B – Soběhrdy (16, Mikolášek), Bystřice – Zaječice (16, Černý), Drachkov – Mezno (16, Berenda), Sokol Přestavlky – Týnec B (16, Brabenec).

III. B třída: Postupice – Libež (16, Borský), Ratměřice – Nesperská Lhota (16, Rezek), Bílkovice – Popovice (16, Grunský), Jankov – Kondrac B (16, Špička).

IV. A třída: Netvořice – Václavice B (16, Kohl), Poříčí B – Bukovany (13, Berenda), Neveklov B – Jablonná (16, Konvička).

IV. B třída: Miličín B – Bystřice B (13, Blahůšek), Mezno B – Neustupov (16, Kratochvíl), Velíš B – Ratměřice B (16, Smitka), Budenín – SK Přestavlky (16, Pessr), Jankov B – Heřmaničky (13, Špička).

IV. C třída: Divišov B – Teplýšovice C (16, Bartoš), Kladruby – Struhařov B (15, Malý), Tichonice B – N. Lhota B (16, Žarnecki).

IV. D třída: Louňovice B – Miřetice B (16, Mrázek), Kamberk – Libouň (16, Novosád), D. Kralovice B – Zdislavice B (16, Dufek).

Basketbal

Krajský přebor I. mužů: Benešov B – Benešov C (15.30). Krajský přebor starších minižákyň: Benešov – Borotín (11.30 a 13.30).

NEDĚLE 4. ŘÍJNA

Fotbal

Krajský přebor žáků: Benešov – Sedlčany (13.15 a 15, Jeništa).

I. A třída – dorost: Sedlec–Prčice – Mirošovice (10.15, Mrázek), Votice – Milín (10.15, Šimáček), Benešov B – Nový Knín (10.15, Kovář, v Pyšelích).

Žáci: Týnec nad Sázavou – Votice (9.30 a 11.10, K. Macháček), Benešov B – Čerčany (9.30 a 11.10, Šípek, UMT).

I. B třída: Kondrac – Trhový Štěpánov (16, Matějček), Maršovice – Petrovice (16, Pudil).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Miřetice (16, Žarnecki), Struhařov – Divišov (15, Mrázek), Teplýšovice B – Pravonín (16, Murgač), Zdislavice – Chotýšany (16, Hocek).

III. A třída: Lešany – Ostředek (16, Cígler).

III. B třída: SK Načeradec – Dolní Kralovice (16, Urban, hřiště Blaník Načeradec), Velíš – Křivsoudov (15, Novák), Louňovice – Tichonice (16, Konvička).

IV. A třída: Úročnice B – Maršovice B (16, Březina), Čerčany B – Pecerady (14, Bartoš), Soběhrdy B – Křečovice (10.15, Irion).

IV. B třída: Sedlec–Prčice B – Olbramovice B (15, Macháček).

IV. C třída: Chotýšany B – Ostředek B (15, Rosenvald), Popovice B – Čechtice A (15, Platil), Myslič – Radošovice (16, Borský).

IV. D třída: Trhový Štěpánov B – Hulice (15, Smitka), Pravonín B – Čechtice B (16, Borek), Keblov – Křivsoudov B (16, Brabenec), Vracovice – Blaník Načeradec (15, Kratochvíl).

Basketbal

Krajský přebor I. mužů: Benešov C – Benešov B (14.30).